Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсові та дипломні роботи

Тепер це не твоя турбота, а наша робота!

Як ми працюємо

Ви залишаєте заявку

І надсилаєте данні для оцінки

Ми підбираємо автора

І повідомляємо вам ціну

Ви вносите аванс

А автор виконує роботу 

Ми покажемо роботу

А ви її оплатите

Приклади виконаних робіт

Презентація

Методи ціноутворення 

Маркетинг

Курсова: Особливості застосування мережевого маркетингу у світовій економіці

Психологія

Курсова: Вплив ЗМІ на тривожність студентів

Англійська мова

Дипломна: Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Право

Дипломна: Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Практика

Виробнича Маркетинг Еліос Стратегія

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наші переваги

Динаміка кількості замовлень

Наша команда допомагає студентам вже 6 років. І за 6 років динаміка виконаних замовлень перевалила за декілька тисяч одиниць. Ми не змушуємо вас замовляти у нас студентські роботи. Але, якщо вам терміново потрібна курсова або дипломна – ви завжди можете на нас розраховувати, так як ми на зв'язку цілодобово.

Онлайн-сервіс Чіп і Дейл прийде до вас на допомогу в найскладніші часи і виконає будь-яку роботу на замовлення, щоб врятувати вас.

Відсоток якості робіт

Як ви можете побачити з цієї ілюстрації, наш сервіс націлений на максимальну якість студентських робіт. Абсолютну більшість робіт, які ми зробили, студенти здали з першого разу. І тільки 1 відсоток людей повернули свої гроші назад, тому що ми не змогли нічого вдіяти.

Навіть якщо роботу не приймають з першого разу, це не страшно. Наші автори доопрацьовують її, поки викладач не буде задоволений. Таким чином, студенти здають роботи з другого чи з третього разу, в залежності від рівня вимогливості викладача.

101 автор онлайн

Ми роками відбирали кращих виконавців для співпраці. І, в результаті, маємо круту команду професіоналів, які готові впоратися із завданнями будь-якого рівня складності.

Клиенты Клиенты
85% клієнтів нас рекомендують чи замовляють роботу повторно

Ми не просимо вас замовити у нас курсову роботу, тому що кожен день нас рекомендують і замовляють клієнти, яким сподобався онлайн-сервіс Чіп і Дейл

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Блог

17.03.21
15 хв
88065
Як оформити курсову роботу

Якщо ви шукаєте як оформити курсову роботу, то це стаття покаже вам загальні принципи оформлення кожного пункту курсової. Стаття написана нашими авторами.

27.09.21
18 хв
70881
Як оформити список використаних джерел

У цій статті розглянуті різні стандарти оформлення літератури в Україні, які є актуальними зараз, в 2021 році. Стаття написана практикуючим автором.

07.04.21
15 хв
38987
Оформлення дипломної роботи

Якщо студент шукає інформацію, то він її обов'язково знайде, але як оформити цю інформацію? У цій статті Чіп і Дейл розкажуть як оформити дипломну роботу за допомогою текстового редактора Word.

1 2 3 4

Наш онлайн-сервіс допомоги студентам №1 Чіп і Дейл займається написанням студентських робіт вже довгий час. Якби наша компанія була студентом, то вона б зараз навчалась на аспірантурі при університеті. Ми вибрали для себе цей шлях для того, щоб рятувати у навчанні тих, кому це дійсно потрібно. Можемо впевнено сказати, що написанням студентських робіт на замовлення найкраще займаємося саме ми.

Наш сайт студентських робіт Чіп і Дейл допоможе вам з будь-яким видом завдань від університету. Відмінним рішенням буде звернутися саме до нас, адже ми намагаємося допомогти всім і робити свою справу максимально якісно. У нас це добре виходить, адже люди залишають свої відгуки і рекомендують нас друзям. Цей показник для нас є ключовим у визначенні якості надання послуг.