Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсові роботи

Ми теж були студентами, тому нам відомо, що коли наважуєшся замовити курсову роботу, то починаєш шукати відповіді на купу запитань. Такі як: а яка якість? а які гарантії результату? а скільки це коштує? І ще безліч інших подібних питань. Це абсолютно нормально, і ми готові дати відповіді на всі ці запитання.

Що таке курсова робота

Курсову роботу ще називають курсовим проектом, назва змінюється відповідно до бачення викладачів або університету. Але суть незмінна: вона повинна бути зроблена при правильному оформленні з підтвердженням від антиплагіату. Іноді навіть за 1 день. Це завдання далеко не для кожного студента, навіть найбільш працьовитого. Адже коли потрібно терміново здати курсову викладачеві, то краще її купити і не паритися у день здачі.

Наш сервіс послуг Чіп і Дейл створений саме для того, щоб ви мали можливість отримати готову курсову швидко та якісно. Якщо ж ви зважилися самі робити курсову, але застрягли на якомусь моменті, то ми надамо допомогу в написанні, покажемо приклади подібних робіт і зробимо це недорого. Тож можете сміливо звертатися до нас за допомогою, все покажемо, розповімо і доведемо справу до логічного завершення.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Чому замовити курсову роботу це вигідно

Рішення замовити виконання будь-якої студентської роботи тягне за собою сумніви. Щоб їх розвіяти у нас є кілька аргументів:

  • автори проходять ретельну перевірку перед тим як приєднатися до Нашої команди;
  • менеджер може надати вам демонстрацію проекту на подібну тематику через Zoom, щоб у вас сформувалося враження про наш сервіс;
  • наша компанія бере на себе вирішення усіх спірних моментів по роботі між замовником та автором;
  • перші доопрацювання завжди безкоштовні, переважно їх достатньо;
  • усі дані про вас ми використовуємо виключно в рамках компанії і стороннім особам інформація не надається.

Хто виконує курсові роботи

Команда профі зробить вашу роботу на відмінно й вона буде практично ідеальною. Недаремно ми кілька років відбирали авторів для яких головне – допомогти студентові, а не набити кишеню. Ціна не є ключовим показником ефективності роботи людини. Навіть якщо виконавець схибив, то він бере на себе перші правки та робить їх задарма, щоб ваша покупка була виправданою й одноразовою.

У більшості випадків, автори виконують замовлення українською мовою. Але є універсали, які пишуть їх російською, англійською та іншими мовами. Оскільки основна географія замовлень це Україна, то курсові роботи пишуться відповідною мовою.

Яка вартість замовлення курсової роботи

Кожен із нас, в першу чергу, шукає де дешево задовольнити свою потребу. Не скажемо, що у нас найнижчі ціни на ринку, це не так. Ми розраховуємо вартість, виходячи з безлічі параметрів:  яка тема роботи, чи має вона практичну частину, її складність, терміни, вимоги, унікальність і так далі. Абсолютно будь-яка деталь може вплинути на те, скільки може коштувати курсова робота на сервісі Чіп і Дейл.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Ми завжди онлайн, тож ви можете звертатися з будь-якими питаннями, щодо студентських наукових праць. Ми постараємося відповісти максимально швидко і з користю для вас. І пам'ятайте, що наш сайт – відмінний сервіс де можна замовити хорошу курсову роботу.