Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова робота з психології

Курсова робота з психології вимагає професійного володіння матеріалом, повного занурення в тему і бажання копнути глибше, розібратися детальніше. Сервіс Чіп і Дейл вже декілька років співпрацює з фахівцями в галузі психології: аспірантами, викладачами, практикуючими консультантами і т.д.

Психологічна курсова робота спрямована на вивчення будь-якого психологічного явища. Це може бути збір і аналіз теоретичної інформації або ж проведення дослідження з реальними людьми.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1300 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1600 грн

Практична

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1200 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1500 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1800 грн

Як замовити курсову роботу з психології

Психологія – тонка наука, і для того, щоб замовити по ній курсову, ми просимо надати максимальну кількість вихідних даних: тема, напрямок дослідження та чи потрібне воно взагалі, а також:

  • Терміни виконання;
  • Вимоги та методичні рекомендації;
  • Уточнення або побажання викладача;
  • Наповнення та класифікація вибірки для дослідження;
  • Унікальність курсової.

Ми намагаємося виконати вашу курсову таким чином, щоб у ній не залишилося питань без відповідей: ретельно підганяємо оформлення під вимоги, підбираємо перевірену літературу та актуальні дослідження з різних куточків землі. Для практичної частини збираємо респондентів, готових анонімно чи ні взяти участь в студентському експерименті.

На нашу думку, за психологічними курсовими роботами майбутнє, адже тільки досліджуючи внутрішні прояви індивідів можна зробити якісь припущення про майбутнє нашої країни і всього світу.

Від чого залежить вартість курсової з психології?

Наші фахівці намагаються якомога ретельніше вивчити вимоги до вашої курсової, щоб правильніше оцінити майбутню роботу. На ціноутворення дуже впливають такі чинники:

  1. Курсова робота з психології з дослідженням чи без;
  2. Відсоток унікальності, який вам повідомить науковий керівник;
  3. Термін виконання;
  4. Обсяг роботи (в сторінках і/або складність теми)
  5. Мова якою виконується курсова робота.

Так, ми пишемо курсові не тільки українською чи російською мовами. Також наша команда готова взятися за курсову роботу з психології англійською і, можливо, французькою/німецькою мовами (залежить від завантаженості автора, уточнюйте у менеджера).

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Як купити курсову роботу з психології

У нас є кілька майданчиків, де ви можете здійснити замовлення. Це спеціальна форма тут, на сайті, особисті повідомлення в Instagram, месенджери та пошта. Усі необхідні для замовлення контакти ви можете знайти у відповідному розділі на нашому сайті.

При замовленні слід уточнити всі свої побажання, назвати дату завершення написання, скинути всю наявну інформацію, щоб в подальшому було менше виправлень і помилок, обов'язково вказати відсоток унікальності, якщо для вашої курсової це важливо.

Після детального прорахунку вартості, ви оплачуєте рівно половину від загальної суми. Передоплата – гарант автора, що його робота не пройде даремно, а ваші наміри серйозні.

Ми ніколи не беремо 100% передоплату для забезпечення вашої фінансової безпеки. Розуміємо, що з великою кількістю шахраїв в нашій сфері, дуже складно довіряти компаніям. Тому ми ведемо прозору політику, завжди готові відповісти на всі ваші запитання, відгуки реальних людей з реальними листуванням надані на сайті та на сторінці в Instagram.

Наша велика перевага – відгуки

Ще один уточнюючий момент: ми ніколи не приховуємо реальну думку про нашу компанію. Купити курсову роботу з психології – не дорівнює отримати її якісною, і для вашого спокою ми викладаємо усі наші відгуки без прикрас: і односкладові відповіді («Так, спасибі, добре»), і не захопливі відгуки, і навіть наші помилки.

Приклади виконаних робіт

Психологія

Психологічний аналіз професійних інтересів старшокласників

Психологія

Значення авторитету батьків у процесі формування особистості

Психологія

Вплив ЗМІ на тривожність студентів

Психологія

Активність особистості у власному саморозвитку та самовихованні

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи