Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Магістерська робота

В кінці набуття освіти, кожен студент зобов'язаний здати магістерську випускну кваліфікаційну роботу. Якщо студент за весь час навчання засвоїв тонкощі і нюанси своєї спеціальності, то при певних зусиллях, у нього є всі шанси впоратися з цим самостійно. Але для значної частини студентів написання дипломної роботи магістра не є легкою прогулянкою. Численні години важкої мисленнєвої та механічної роботи забирають багато життєвих сил. Особливо в моменти, коли потрібно виконувати решту свої зобов'язання на роботі, вдома чи в інших місцях. У таких випадках, виникає потреба купити дипломну роботу магістра.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна
Магістерська до 100 ст до 50% 3-10 днів від 7000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 8000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 9000 грн

Від чого залежить ціна магістерської роботи

Одним з перших питань, які виникають після рішення про покупку це скільки буде коштувати дипломна робота магістра. Ціни на такого роду проекти можуть значно різниться, адже у кожного університету є свої вимоги до текстового файлу. Нижче надаємо перелік найбільш поширених факторів впливу на вартість написання:

  • складність теми, її рівень вивченості та популярність;
  • методичні рекомендації з боку університету;
  • час на виконання проекту;
  • вимоги до унікальності;
  • наявність додаткових побажань;
  • наявність інформації, яка може допомогти автору у написанні (дані по підприємству, минулорічні праці на схожу тему, і так далі).

Можливість отримати магістерську дипломну недорого

Існує лайфхак, при якому можна отримати бажаний проект за порівняно невеликі гроші. Це може бути варіант, при якому ви пишете практичну або теоретичну частину проекту самостійно, а ми робимо інше. Таким чином, в кінці у вас виходить недорога дипломна робота магістра за кілька днів.

Другий варіант розвитку подій передбачає можливість купити готову дипломну роботу магістра на нашому сайті. Ви даєте менеджеру запит на пошук конкретної теми в нашій базі зроблених раніше проектів, і отримуєте відповідь протягом кількох хвилин. Цей варіант хороший тим, що протягом однієї години можна отримати готовий продукт і готуватися до захисту. Мінусом є рідкість такої події через постійну зміну тем з боку університетів.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

+380 (97) 50* ** **
23 травня

Величезне вам дякую, перевірка на антиплагіат просто супер 93% унікальності!!! Перевірку проходили через юнічек. Дякую! Тепер залишились лише захистити

Julietta
23 травня

Дякую, ви просто мій порятунок😍🔥Щоб я без вас робила б?

mariya********@ukr.net
15 травня

Добрий день, роботу перевірили, все добре. Я Вам надзвичайно вдячна за роботу, за терпіння ❤️👍👍👍

Valeria B.
15 травня

Дуже класні картинки! Можете запитати в автора чи зміг би він зробити ще такого плану картинок 5?

Anastasia S.
15 травня

Дякую вам величезне 🙏🏼Обов'язково звернусь до вас повторно 😇🙏🏼

Natalia
28 березня

не маю жодних претензій.

*****
28 березня

все на вищому рівні, от знову на днях потрібна буде курсова робота, обов'язково звернуся саме до ВАС!! Дякую 💙💛

Руся Га****
28 березня

Буд звертатисяя до Вас ще 💜💫

Диана Фу*****
28 березня

спасибо большое вам за курсовую! Все супер ! Рекомендую всем)

Як переконається в реальності нашого сервісу

Наш сайт займається допомогою в написанні магістерських робіт вже протягом понад 5 років. За цей час, велика кількість клієнтів пройшли через нас і залишилися задоволеною. В цьому ви можете переконається в розділі сайту з відгуками. При наявності сумнівів у їх реальності можете вибрати будь-який який подобається, і попросити нас показати реальну переписку з такою людиною. Представник нашої компанії зробить це протягом декількох хвилин. Після чого сумніви розвіються, і ви зможете спокійно попросити у нас зробити магістерську роботу на замовлення в Україні.

Зразок дипломної роботи магістра

Ми розуміємо, що ви можете бачити наш сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл вперше і не особливо довіряти нам. Щоб підвищити вашу довіру до нас, були створені розділи сайту, де показані зразки попередніх праць з даної категорії. Будь-яка випускна магістерська робота, яку зробили один раз може стати в нагоді для написання наступної. Оскільки, час від часу, трапляються подібні теми і тоді виконавцю трохи простіше взаємодіяти з матеріалом.

Нижче наведені приклади магістерських робіт, які зробили наші автори по всій Україні. Вони показані в демонстраційних цілях і можуть не містити в собі усієї інформації, яка знаходиться в оригінальному тексті. Якщо бажаєте ознайомитися з повною версією проекту зверніться до менеджера нашої компанії, і він по відеозв'язку продемонструє її повністю.

Приклади виконаних робіт

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Економіка

Рентабельність підприємства Київстар та шляхи її підвищення

IT

Мобільний додаток інформаційної підтримки створення роботів в галузі оборони

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

У вас є можливість замовити дипломну роботу магістра по всій Україні. Завдяки віддаленого способу взаємодій, ми зберігаємо свою гнучкість і можемо допомагати студентам на усій території нашої країни. І хоча більша частина проектів у нас робиться державною мовою, ми робимо і зарубіжні тексти. Наприклад, займаємося написанням магістерських робіт англійською та російською мовами.

Онлайн-сервіс допомоги студентам №1 Чіп і Дейл — це точно відмінне місце, де можна замовити магістерську роботу і займатися в цей час чимось іншим. При цьому, не потрібно переживати за її унікальність або відповідність вимогам вузу, ми проконтролюємо це замість вас.