Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Відгуки про наш сервіс

Високий рівень лояльності клієнтів – один із базових принципів нашої діяльності. Ми налаштовані на довгострокові відносини з людьми, так як нам важливо бути для них хорошим сервісом. Саме тому створена ця сторінка – для прозорості та розвіювання сумнівів. Ми не безпомилкові і не завжди виходить задовольнити вимоги університету до студентської роботи. Але ми завжди доводимо студентів до захисту. Детальніше про наші показники можете дізнатися на сторінці Статистика.

Тут ви можете ознайомитися з відгуками про наш онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл. Сумніватися - це нормально, і ми це розуміємо. Так само, як розуміємо важливість слів тих людей, які вже зверталися до нас раніше і продовжують це робити. Якщо ви сумніваєтеся у достовірності даних відгуків, то не соромтеся питати наших менеджерів про це. Будь-який із них ми можемо показати вам в месенджері, в якому він був залишений, або нашому Instagram. Це навіть добре, якщо ви попросите нас показати листування. Адже це означає, що ви приймаєте зважене рішення.

Якщо у вас є бажання залишити свій відгук, то заповніть спеціальну форму зверху і ми опублікуємо його незабаром. До уваги беруться конструктивні відгуки, навіть якщо вони негативні. Відгуки котрі містять образи, лайку або інші деструктивні форми діалогу будуть видалятися.

Залишити відгук
Задоволені співпрацею?
Напишіть кілька слів про роботу
Маша
28 вересня

Пока сдала, проверяют. Вроде бы все ок, если что то, то я напишу, спасибо вам большое 🙏

Y.
28 вересня

Господи яка я Вам вдячна! Тільки що проходив захист курсової, захистила на п'ятірку! 😃😃😃😃😃 Дякую Вам гарно за терпіння, розуміння, та працю! Обовязково буду Вас рекомендувати знайомим!!! Ви б знали, яка я щаслива! ДЯКУЮ 😃😃😃😃😃

*****
28 вересня

Отлично, 48/50 😍

Natala
28 вересня

Я перечитала роботу, вона мені підходить. Дякую вам за виконання)

Vitaliy K.
27 вересня

Дякую, все чудово. Дякую за співпрацю)

Elizabeth ❤️
27 вересня

Дуже вам дякую, ніби все добре. В мене там скоро дипломна, то я з вами не прощаюсь)

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Переконавшись, що ми, як і люди які задоволені нашими послугами, реальні, можете звертатися до наших менеджерів за консультацією. Приєднуйтесь до спільноти задоволених студентів. На нас можна покластися та довірити виконання будь-якої студентської роботи. Наші принципи не дозволяють братися за роботи, котрі ми не можемо осилити. І, якщо завдання не нашого профілю, то ми вам відмовимо чи підберемо інший сервіс. Адже, якщо робити роботу неякісно, то навіщо тоді її взагалі робити.