Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Відгуки про наш сервіс

Високий рівень лояльності клієнтів – один із базових принципів нашої діяльності. Ми налаштовані на довгострокові відносини з людьми, так як нам важливо бути для них хорошим сервісом. Саме тому створена ця сторінка – для прозорості та розвіювання сумнівів. Ми не безпомилкові і не завжди виходить задовольнити вимоги університету до студентської роботи. Але ми завжди доводимо студентів до захисту. Детальніше про наші показники можете дізнатися на сторінці Статистика.

Тут ви можете ознайомитися з відгуками про наш онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл. Сумніватися - це нормально, і ми це розуміємо. Так само, як розуміємо важливість слів тих людей, які вже зверталися до нас раніше і продовжують це робити. Якщо ви сумніваєтеся у достовірності даних відгуків, то не соромтеся питати наших менеджерів про це. Будь-який із них ми можемо показати вам в месенджері, в якому він був залишений, або нашому Instagram. Це навіть добре, якщо ви попросите нас показати листування. Адже це означає, що ви приймаєте зважене рішення.

Якщо у вас є бажання залишити свій відгук, то заповніть спеціальну форму зверху і ми опублікуємо його незабаром. До уваги беруться конструктивні відгуки, навіть якщо вони негативні. Відгуки котрі містять образи, лайку або інші деструктивні форми діалогу будуть видалятися.

Залишити відгук
Задоволені співпрацею?
Напишіть кілька слів про роботу
Лиза
22 грудня

Спасибо большое 🤗🤗🤗

Антонина
22 грудня

Отлично 👌🏼 Спасибо большое ☺️ Буду обращаться ещё 👌🏼😎

Anastasia R.
22 грудня

Захистила роботу, дякую ❤️ Все дуже вдало, здала на 5 🥳🥳🥳

Тимур Г.
20 грудня

Спасибо, с вами приятно иметь дело) Надеюсь преподшу устроит всё Теперь даже не подумаю покупать ещё где-то 😉💕

М. 🧸❤️
20 грудня

Доброго дня) Дуже дякую за курсову) Сьогодні захистила)

Anna B.
20 грудня

Здравствуйте, все работы сдала и защитила очень хорошо, спасибо Вам огромное) 🥰

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Переконавшись, що ми, як і люди які задоволені нашими послугами, реальні, можете звертатися до наших менеджерів за консультацією. Приєднуйтесь до спільноти задоволених студентів. На нас можна покластися та довірити виконання будь-якої студентської роботи. Наші принципи не дозволяють братися за роботи, котрі ми не можемо осилити. І, якщо завдання не нашого профілю, то ми вам відмовимо чи підберемо інший сервіс. Адже, якщо робити роботу неякісно, то навіщо тоді її взагалі робити.