Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломна робота з маркетингу

Маркетинг — це досить широке поняття і студенти, які вже близькі до випускної стадії навчання в університеті далеко не завжди розуміють його суть. Це трапляється частково через зайнятість самих студентів, частково через те, що в багатьох вузах викладаються застарілі знання. У той час як у світі активно процвітає цифровий маркетинг, деякі університетські програми побудовані на книгах, коли мережі Інтернет ще зовсім не існувало. Зрозуміло, що в таких умовах студенти для успішного захисту наважуються на те, щоб купити дипломну роботу з маркетингу.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 5000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 6000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 7000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 7000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 8000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 9000 грн

Деталі, що впливають на ціну дипломної роботи з маркетингу

Щоб ви могли дізнатися скільки коштує дипломна робота з маркетингу, потрібно звернутися до менеджера компанії і повідомити йому кілька деталей. Оскільки остаточна ціна може залежати від безлічі факторів, ми вирішили винести сюди найбільш поширені з них. Отож, щоб менеджер міг з великою точністю визначити вартість дипломної роботи з маркетингу йому потрібно знати:

  • які терміни виконання проекту;
  • точна назва теми;
  • побачити методичні рекомендації університету;
  • знати вимоги до унікальності.

Саме з цих вищезазначених моментів складається більш-менш точне визначення остаточної цифри. Але і це ще не все, адже у студентів можуть бути додаткові вимоги від викладача, або якась додаткова інформація, що може полегшити роботу автору. Всі ці нюанси враховуються при оцінці вартості написання дипломної роботи з маркетингу.

Автори дипломних робіт з маркетингу

Ваш дипломний проект буде писати людина, якій ми довіряємо. Це означає, що ми перевірили її компетенцію, побачили приклади її попередніх робіт, перевірили їх на антиплагіат і залишилися задоволені результатом. У нашому колективі бувають люди, які співпрацюють з нашим сервісом Чіп і Дейл вже кілька років і не збираються припиняти відносини. Тож, якщо вирішили для себе замовити дипломну робота з маркетингу на нашому сервісі, то ви точно зробили правильний вибір.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Як подивитися зразки дипломних робіт з маркетингу

На нашому сайті існує категорія сторінки, в якій ви можете ознайомитися з прикладами дипломних робіт з маркетингу, які ми вже робили раніше. Оскільки вони виставлені тут виключно з метою демонстрації, то у файлі знаходиться не вся інформація по тій чи іншій темі. Для ознайомлення з повним варіантом зв'яжіться з нами по будь-якому зручному каналу, і отримаєте всі знання про конкретний файл. Наприклад, на сторінках сайту ви можете знайти дипломну роботу з інтернет-маркетингу, або ж з мерчандайзингу, все залежить від того який файл менеджер вирішив завантажити.

Як отримати дипломну роботу з маркетингу за вигідною ціною

Якщо вам пощастить, і ви зважитеся запитати у менеджера про нашу базу виконаних в минулому проектів, то можете заощадити кругленьку суму. Тому що, цілком можливо, ви можете отримати готову дипломну роботу з маркетингу буквально протягом однієї години. Адже цілком ймовірно, наш автор вже робив подібного роду дослідження по конкретній темі, або дуже схожій до вашої. Але навіть якщо це не так, то ви все одно зможете замовити дипломну з маркетингу в нашій компанії Чіп і Дейл.

В іншому сценарії, ви можете спробувати писати текст самостійно і визначити в чому конкретно виникають труднощі. Якщо, наприклад, ви можете написати теорію, а ось з практикою не впораєтеся, то це вже плюс. Так як наш автор візьме на себе практичну частину завдання, а ви будете досліджувати його теоретичну складову. В результаті, отримаєте готову дипломну з маркетингу порівняно недорого і швидше звичайного.

Приклади виконаних робіт

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Маркетинг

Управління конкурентоспроможністю підприємства ЦеТехно

Маркетинг

Командний менеджмент в управлінні персоналом ТОВ Pegas Touristik

Маркетинг

Формування і реаліація комлексу маркетингу Ковельсільмаш

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Ми займаємося виконанням дипломних робіт з маркетингу на замовлення вже понад 5 років. Цей досвід дав нам розуміння того, як важливо для студента мати місце куди можна звернутися за допомогою і де його завжди підтримають та підкажуть, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Наші автори після виконання проекту можуть проконсультувати всіх бажаючих, а менеджери порекомендують кращий спосіб захистити проект на відмінно.