Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Статистика

На дворі 21 століття і багато студентів в сучасних університетах стикаються з незрозумілими завданнями, на які у них немає часу. Ці студенти хочуть замовити дипломну роботу або курсову роботу і знаходять наш сайт, після чого у них виникає питання: "Чи можна довіряти цьому сервісу?". Ми створили цю сторінку спеціально для того, щоб ви могли побачити, що ми такі, як є і не намагаємося здаватися кращими. Ця сторінка статистики показує наші справжні, не прикрашені, показники діяльності. Більше того, кожне замовлення ми можемо підтвердити готовою роботою або відгуком.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, напишіть нам в Instagram або Telegram і задайте всі питання, які вам не дають спокою. З упевненістю можемо сказати, що ваші роботи в надійних лапках Чіпа і Дейла.

Наша статистика

Динаміка кількості
замовлень

Відсоток якості
робіт

Автор онлайн

101

Клієнтів нас рекомендують або
замовляють роботу повторно

85%

Географія наших замовлень

Ми вирішили створити справжню карту міст, із яких у нас уже замовляли роботи, тому в список увійшли лише 13 основних міст. Найбільше у нас купують роботи студенти з Києва, Одеси, Львова і Харкова. Ми відкриті для всіх міст і можемо написати будь-яку роботу для будь-якого вищого навчального закладу. Також у нас замовляли завдання англійською мовою для закордонних університетів, які були успішно захищені на відмінно.

Якщо ви потребуєте допомоги, то ми безкоштовно проконсультуємо вас і допоможемо почати писати курсову роботу. Нам не важливо якою мовою вам допомагати чи в якому місті ви знаходитесь, ми зробимо це для того, щоб вам було легше зрозуміти як виконати наукову роботу.