Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Дніпро

Замовити дипломну роботу в Дніпрі можна в три етапи: відкриваємо пошукову систему, пишемо «сервіс допомоги Чіп і Дейл», замовляємо. Нічого складного немає, наші співробітники уточнять всі необхідні моменти і допоможуть з написанням.

Дипломні роботи на замовлення в Дніпрі напевно виконують багато компаній, але ми б хотіли розповісти про те, чому саме ми – ідеальний варіант для вашого комфорту і зручності.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Ціни на дипломні роботи

Купити дипломну роботу в Дніпрі можна в різному ціновому діапазоні: від 1,000 до 10,000, і якість, на жаль, зовсім не прямо пропорційна вартості. Потрібно звертати увагу на форми оплати, відгуки, докази.

Скільки коштує дипломна робота в Дніпрі? Ми беремо до уваги повну оцінку ваших вимог до дослідження:

  • Тема і спеціальність студента;
  • Термін виконання;
  • Методичні рекомендації і побажання викладача;
  • Відсоток унікальності;

Без правильної оцінки цих показників, проект неможливо написати і правильно оформити, він не пройде перевірку на антиплагіат. Так само, неможливо без цього сказати вартість: диплом на 50 сторінок і на 120 – дуже різні обсяги, щоб оцінювати їх однаково.

Замовити дипломну роботу в Дніпрі вам допоможуть наші менеджери, вони ж зададуть усі необхідні питання і будуть тримати вас в курсі ходу написання.

Хто пише дипломну роботу?

Замовити дипломну роботу в Дніпрі можна в ряді сервісів, але більшість з них віддають написання на фріланс студентам. Про яку якість може йти мова з таким підходом? Набираючи свою команду, ми відразу ставили умову «без студентів».

Дипломна робота в Дніпрі буде виконуватися одним або декількома авторами нашої команди, вони фахівці у вашій сфері, вже закінчили вищий навчальний заклад і працюють за фахом чи викладають.

У чому сенс для викладачів займатися написанням дипломних? Все просто, ні для кого з нас не секрет, що зарплата в університеті – не межа мрій, а рахунки самі себе не оплатять, діти самі себе не погодують. До того ж, коли ти щодня працюєш в студентському середовищі, краще розумієш, як саме варто писати саме цю наукову працю для випускників.

Скільки коштує дипломна робота в Дніпрі? Ми прораховуємо вартість кожного замовлення окремо і спираємося на кілька важливих факторів: складність роботи, терміни, вимоги і відсоток унікальності.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Як швидко можуть написати дипломну?

Дипломні роботи на замовлення в Дніпрі виконуються за термін, який встановили ви. Оптимально, звичайно, щоб на написання відводилося хоча б пару місяців, так вийде плідна співпраця між автором, замовником і викладачем.

Бувають ситуації, коли диплом потрібно написати терміново: за тиждень, за пару днів. Звичайно, ми прийдемо на допомогу і не залишимо вас в біді, розіб'ємо документ на розділи і відправимо різним авторам для прискорення виконання. Все-таки ми команда і можемо згуртуватися.

Будь ласка, враховуйте, що дипломні роботи ніколи не бувають ідеальними відразу. Викладачі знаходять помилки через своє особисте бачення, змінюються пункти змісту, на передзахисті комісія може підказати новий виток розвитку вашого проекту. Ми виконуємо переробки і допоможемо довести вас до захисту.

На що звертати увагу при захисті?

Обов'язково прочитайте вступ і висновки – в них міститься повна інформація про подальші цілі дипломної роботи і результати досліджень. До того ж, керівник і комісія найбільше уваги звертають саме на ці частини.

Підготуйте або замовте презентацію з доповіддю. При наборі інформації, ви обов'язково зрозумієте всю суть дипломної і вам буде простіше орієнтуватися в тексті.

Приклади виконаних робіт

Економіка

Рентабельність підприємства Київстар та шляхи її підвищення

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Фахівці на нашому сервісі можуть виконати написання роботи, незалежно від регіону в якому ви проживаєте. Тому неважливо яке у вас місто, селище або село. Просто натискайте кнопку зверху і ми зв'яжемося з вами.