Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова робота з історії

Під час навчання в університеті, студенти отримують безліч завдань для виконання. Не виключенням є і такий предмет як історія. Він досить місткий та вимагає великої кількості знань для якісного виконання завдань від викладачів. Тому практично до кожного приходить думка про те, щоб замовити курсову роботу з історії. Для таких студентів існує наш онлайн-сервіс допомоги №1 Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1200 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1600 грн

Практична

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1600 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1800 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 2000 грн

 

 

Як дізнатися вартість курсової роботи з історії

Щоб дізнатися, скільки коштує курсова робота з історії конкретно у вашому випадку, потрібно декілька деталей. Вони допоможуть нам якомога точніше оцінити роботу та пояснити вам деталі оцінки, якщо це буде потрібно. Отже, щоб дізнатися від нас точну цифру, буде дуже добре, якщо ви дасте нам такі деталі:

  • як точно звучить тема роботи;
  • скільки є часу на її написання;
  • ми побачимо методичні рекомендації університету, або інші вимоги до наповнення та оформлення;
  • який відсоток унікальності проекту повинен бути;
  • додаткові матеріали, що зможуть допомогти автору у процесі написання (попередні роботи по темі, лекційні матеріали).

Після надання цієї інформації, ми зможемо протягом 15-20 хвилин назвати вам точну ціну курсача з історії. Якщо ж у вас немає усіх потрібних нам даних, то теж не страшно. Постараємося оцінити виходячи з того, що є. Як мінімум, ви повинні знати тему роботи і скільки часу є до здачі курсової з історії.

Хто пише курсові роботи з історії

На нашому сервісі зібралася команда сильних авторів, які завжди готові допомогти студентам. Ми ретельно відбираємо кожного з них, щоб довірити виконання лише добросовісним людям. Для цього, ми просимо кожного з них спочатку надати зразок своїх попередніх робіт, а після цього тестуємо їх за допомогою невеликих завдань.

Тільки після того, як вони довели свою компетенцію, ми починаємо співпрацювати з ними на постійній основі. В основному, написанням займаються викладачі вузів України та аспіранти. Тож у нас ви можете спокійно купити курсову роботу з історії та бути впевненим у її якості.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Де можна замовити курсову з історії

Все просто – у нас на сайті, або в нашому Instagram і Telegram. Так як ми працюємо по всій Україні, а не тільки в Києві як велика кількість компаній, то можемо зробити курсову роботу з історії для будь-якої людини в будь-якій точці країни. Вам лише потрібно буде повідомити нам деталі які описані вище і спокійно очікувати звісточки від нас.

А якщо у вас є сумніви щодо нашого сервісу, то запрошуємо відвідати сторінку з відгуками, де можна знайти думку інших студентів про нас. А також додати свій власний. Крім цього, наш менеджер покаже вам будь-який з цих відгуків на нашій сторінці в соцмережі, або в месенджері де він був залишений. Усе для того, щоб ви переконалися, що у нас все прозоро і відкрито.

Приклади готових курсових робіт з історії 

У нас на сайті, ви маєте шанс отримати ознайомчий фрагмент курсової роботи з історії абсолютно безкоштовно. Так як ми створили блок, в якому надані приклади курсових з історії, котрі можна скачати і ознайомитися з ними. Якщо вам пощастить і у нас є готова робота на вашу тему – просто зв'яжіться з нашим менеджером і він проконсультує вас по даному питанню.

Приклади виконаних робіт

Історія

Створення Німецької Імперії

Історія

Політичні погляди Станіслава Оріховського

Історія

Календар 

Історія

Іван Некрашевич 

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наш сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл функціонує для того, щоб в Україні було більше задоволених студентів університетів. Які можуть займатися іншими справами, окрім витрат великої кількості часу на написання курсової роботи з історії.