Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова робота з історії

Під час навчання в університеті, студенти отримують безліч завдань для виконання. Не виключенням є і такий предмет як історія. Він досить місткий та вимагає великої кількості знань для якісного виконання завдань від викладачів. Тому практично до кожного приходить думка про те, щоб замовити курсову роботу з історії. Для таких студентів існує наш онлайн-сервіс допомоги №1 Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 570 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 700 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1000 грн

Практична

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1100 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1500 грн

Як дізнатися вартість курсової роботи з історії

Щоб дізнатися, скільки коштує курсова робота з історії конкретно у вашому випадку, потрібно декілька деталей. Вони допоможуть нам якомога точніше оцінити роботу та пояснити вам деталі оцінки, якщо це буде потрібно. Отже, щоб дізнатися від нас точну цифру, буде дуже добре, якщо ви дасте нам такі деталі:

  • як точно звучить тема роботи;
  • скільки є часу на її написання;
  • ми побачимо методичні рекомендації університету, або інші вимоги до наповнення та оформлення;
  • який відсоток унікальності проекту повинен бути;
  • додаткові матеріали, що зможуть допомогти автору у процесі написання (попередні роботи по темі, лекційні матеріали).

Після надання цієї інформації, ми зможемо протягом 15-20 хвилин назвати вам точну ціну курсача з історії. Якщо ж у вас немає усіх потрібних нам даних, то теж не страшно. Постараємося оцінити виходячи з того, що є. Як мінімум, ви повинні знати тему роботи і скільки часу є до здачі курсової з історії.

Хто пише курсові роботи з історії

На нашому сервісі зібралася команда сильних авторів, які завжди готові допомогти студентам. Ми ретельно відбираємо кожного з них, щоб довірити виконання лише добросовісним людям. Для цього, ми просимо кожного з них спочатку надати зразок своїх попередніх робіт, а після цього тестуємо їх за допомогою невеликих завдань.

Тільки після того, як вони довели свою компетенцію, ми починаємо співпрацювати з ними на постійній основі. В основному, написанням займаються викладачі вузів України та аспіранти. Тож у нас ви можете спокійно купити курсову роботу з історії та бути впевненим у її якості.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

Yanka
14 травня

Я дуже вдячна Автору і Вам за те, що в такий час, ви знайшли можливість дописати і виконати роботу! чесно сказати, ще навіть не читала і не відправляла роботу, тому що часу зовсім немає, але як скину, обов'язково дам знати що та як. Ще раз гарно дякую! Мирного вам неба над головою!

Anna B.
14 травня

буду к вам обращаться)

+39 35* *******
14 травня

Дуже дякую вам ❤️

Marianna
14 травня

я ваша постійна клієнтка)

Люба
14 травня

Дуже дякую, що поставились із розумінням до моєї ситуації ❤️ Мені підходить)

Карина
14 травня

спасибо, буду вас всем рекомендовать) Очень быстро сделали Спасибо ❤️

Лиза
22 грудня

Спасибо большое 🤗🤗🤗

Антонина
22 грудня

Отлично 👌🏼 Спасибо большое ☺️ Буду обращаться ещё 👌🏼😎

Anastasia R.
22 грудня

Захистила роботу, дякую ❤️ Все дуже вдало, здала на 5 🥳🥳🥳

Де можна замовити курсову з історії

Все просто – у нас на сайті, або в нашому Instagram і Telegram. Так як ми працюємо по всій Україні, а не тільки в Києві як велика кількість компаній, то можемо зробити курсову роботу з історії для будь-якої людини в будь-якій точці країни. Вам лише потрібно буде повідомити нам деталі які описані вище і спокійно очікувати звісточки від нас.

А якщо у вас є сумніви щодо нашого сервісу, то запрошуємо відвідати сторінку з відгуками, де можна знайти думку інших студентів про нас. А також додати свій власний. Крім цього, наш менеджер покаже вам будь-який з цих відгуків на нашій сторінці в соцмережі, або в месенджері де він був залишений. Усе для того, щоб ви переконалися, що у нас все прозоро і відкрито.

Приклади готових курсових робіт з історії 

У нас на сайті, ви маєте шанс отримати ознайомчий фрагмент курсової роботи з історії абсолютно безкоштовно. Так як ми створили блок, в якому надані приклади курсових з історії, котрі можна скачати і ознайомитися з ними. Якщо вам пощастить і у нас є готова робота на вашу тему – просто зв'яжіться з нашим менеджером і він проконсультує вас по даному питанню.

Приклади виконаних робіт

Історія

Створення Німецької Імперії

Історія

Політичні погляди Станіслава Оріховського

Історія

Календар 

Історія

Іван Некрашевич 

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наш сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл функціонує для того, щоб в Україні було більше задоволених студентів університетів. Які можуть займатися іншими справами, окрім витрат великої кількості часу на написання курсової роботи з історії.