Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова з економіки

Курсові роботи з економіки ми б могли назвати своїм профілем, адже за стільки років цей вид курсових замовляли найчастіше. В нашій команді сервісу Чіп і Дейл, є декілька фахівців саме у сфері економіки. Адже ми розуміємо, наскільки важливо розбиратися в цій темі і не довіряємо написання курсових робіт студентам.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1200 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1600 грн

З практичною частиною

2 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1400 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1600 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 2000 грн

З практичною частиною 

3 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1500 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1700 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 2000 грн

Скільки коштує курсова робота з економіки?

Ми відмовилися від політики середніх цін на курсові з економіки та воліємо оцінювати кожен проект окремо; це дозволяє встановити справедливу ціну із урахуванням всіх особливостей роботи.

Вартість курсової роботи з економіки залежить від складності роботи: доступності інформації, кількості сторінок та практичної частини, наявності вже виконаної роботи по підприємству (наприклад, виробнича практика).

Ціноутворення курсової також безпосередньо залежить від термінів виконання. Думаємо, ніхто не сперечатиметься, що за терміновість при збереження якості, потрібно платити більше. Так працюють усі компанії.

Унікальність, несуттєво, але теж може вплинути на підсумкову суму курсової, враховуючи використання інтелектуальної праці автора. Все ж таки, знайти інформацію і міжнародні дослідження простіше та швидше, ніж написати з голови. Уточнюйте це питання у викладача.

Що потрібно, щоб купити курсову роботу з економіки

Для якісного виконання курсової роботи з економіки, нам потрібні кілька параметрів:

 1. Тема
 2. Назва і звітність (якщо є) підприємства, на базі якого проводиться дослідження
 3. Термін виконання
 4. Унікальність курсової
 5. Методичні рекомендації, побажання викладача
 6. Звіт з практики (якщо курсова пишеться за підсумками виробничої практики)

Часто студенти-економісти приходять до нас лише з темою і термінами виконання, і це цілком реальний варіант. Ми пишемо такі курсові за стандартною схемою зі стандартними вимогами, беремо для практики підприємства на свій розсуд і звітність з відкритих джерел:

 • Tradingeconomics;
 • ukrstat.gov.ua;
 • Офіційний сайт Міністерства Фінансів: index.minfin.com.ua;
 • Сайт обраної компанії.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Як обрати компанію для замовлення

Тут обійдемося без самореклами, тільки сухі поради для того, щоб ви не потрапили до шахраїв:

 1. Завжди читайте відгуки:
 • Саме читайте, а не дивіться на їхню кількість. Адже ні для кого не секрет, що відгуки можна підробити.
 • Звертайте увагу на наявність реальних мовних зворотів (подумайте, чи спілкуєтеся ви так у реальному житті, чи це більше схоже на якийсь книжковий варіант).
 • Наявність односкладних відповідей. На жаль, не завжди клієнти розписують довгі полотна вдячності. Більше того, таке трапляється дуже рідко. Тому нехай вас не дивує наявність відповідей «Спасибі, все добре».
 • Незадоволені. Критику слухають всі. Навіть айфонами не всі задоволені. І це нормально.
 1. Вивчіть, скільки компанія на ринку, чи є у неї історія, чи це сервіс-одноденка;
 2. Не переводьте відразу всю суму, зазвичай так діють шахраї – отримують гроші і кидають в бан.

Якщо в роботі помилки

Звичайно, що ми намагаємося відразу писати курсові роботи з економіки без помилок, і максимально дотримуючись вимог. Але не все в наших силах, всі ми люди. У тексті дійсно можуть бути помилки наших авторів, а може і ваш викладач причепитися до чого-небудь. На жаль, таке трапляється. А іноді і повністю змінюють весь зміст, доводиться переробляти курсову заново.

Приклади виконаних робіт

Економіка

Прийняття управлінських рішень в умовах невизначеності 

Економіка

Сутність функції та форми заробітної плати в розвинутій ринковій економіці

Економіка

Аналіз забезпеченості капіталом підпримства 

Економіка

Вплив зовнішнього середовища на діяльність ТОВ Солодка Мрія

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сервіс Чіп і Дейл – це, перш за все, про якість, і ми виправляємо помилки, намагаємося довести вас до захисту курсової без втрати нервових клітин: і наших, і ваших.