Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Презентація до курсової роботи

Вам терміново потрібно зробити презентацію? Ви в паніці? Не переживайте, адже фахівці з допомоги студентам Чіп і Дейл завжди на місці. З нашого механізму не випадає жодна гаєчка, тому ми готові допомогти дізнатися ціну на презентацію до курсової роботи прямо зараз.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть слайдів Терміни Ціна
До курсової до 10 1-3 дні від 500 грн
до 20 1-3 дні від 750 грн
до 30 1-3 дні

від 1000 грн

Скільки коштує презентація до курсової

Всіх цікавить ціна презентації і для цього ми створили приблизну таблицю цін, де ви можете зорієнтуватися. Незважаючи на це, ми б рекомендували вам заповнити форму замовлення і протягом 5 хвилин наш менеджер повідомить вам вартість. Так ви заощадите свій час і зусилля.

Можна у вас замовити презентацію до курсової роботи терміново

Так і ще раз, так. Навіть коли у вас залишилося всього кілька днів або годин на виконання, ми встигнемо надати вам допомогу в написанні. Наші досвідчені автори виконають будь-яку презентацію до курсової роботи на замовлення чітко і згідно вимог.

Як бачите нижче, щоб замовити презентацію до курсової роботи чи просто дізнатися вартість вам потрібно обов'язково вказати тільки своє Ім'я та електронну пошту, щоб ми з вами зв'язалися. Якщо ви вкажете ще номер телефону, то ми зможемо написати вам в Telegram або Viber. Далі вам потрібно вибрати тип роботи, в нашому випадку це презентація, написати тему, поставити дату здачі, не вказувати ніяку унікальність, тому що це не курсова і не дипломна, поставити як ви про нас дізналися і натиснути кнопку «Дізнатися вартість»

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Для чого потрібно робити презентації до курсових робіт 

Будь-який захист студентських робіт, будь то курсова, реферат, диплом супроводжується візуальним матеріалом. Ми сприймаємо 70% інформації через зір і лише 20% через слух. Саме тому так важливо вміти доносити свою думку саме візуально.

Крім зручності глядачів, презентація до курсової роботи допоможе вам вести свою доповідь чітко і логічно, без запинок і підглядання в текст. Звичайно ж, якщо ви вмієте складати презентацію правильно і зручно для самого себе.

Правильно складена презентація до курсової допоможе вказати на ваші сильні сторони і приховати слабкі, заручитися підтримкою викладача або комісії, поліпшити враження від зробленої вами праці в цілому.

Структура презентації курсової роботи

Презентації для курсових робіт на замовлення виконуються нашими фахівцями вже більше 5 років. З нашого досвіду виконання презентації можемо показати, як ми їх робимо в 9 випадках з 10. Отже.

  1. Титульний лист. На цьому слайді завжди вказують тему роботи, хто її зробив, іноді додають того, хто її приймає.
  2. Вступ. Розміщують на декількох слайдах, описуючи актуальність, мету, завдання, новизну роботи.
  3. Основна частина. Тут в кількох слайдах описують основні тези з теоретичної частини роботи.
  4. Візуалізація дослідження. В основному, в цих пунктах описується методика проведення дослідження та проводиться їх аналіз за допомогою графіків і діаграм. Також часто вставляють таблиці з результатами.
  5. Рекомендації. Найчастіше по проробленому дослідженні потрібно зробити виноски у вигляді рекомендацій.
  6. Висновки. Потрібно відповісти на поставлені завдання у вигляді висновків і бажано їх пронумерувати.
  7. Слайд «Спасибі за увагу». Тут ми зазвичай залишаємо смайлик 😊

Приклади виконаних робіт

Презентація до курсової

Фізична реабілітація при жовчнокамяній хворобі

Презентація до курсової

Розробка гастрономічного туру Фестиваль дерунів

Презентація до курсової

Катар презентація

Презентація до курсової

Глобальні проблеми людства

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Колись ми були на вашому місці і нам ніхто не міг допомогти. Ті жалюгідні сервіси, які тоді існували не могли запевнити в якості і просто обманювали студентів, заробляючи на них гроші. Тому ми створили такий сервіс мрії, де будь-якому студенту буде надана допомогти і жодне прохання не буде упущене. Щоб купити презентацію на сервісі Чіп і Дейл просто натисни кнопку над цим текстом.