Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Звіт з переддипломної практики

Відповідальний момент в навчальному житті студента настає коли потрібно здавати переддипломну практику. Це передостанній крок перед захистом основного дипломного проекту. Вона включає в себе проходження практики на підприємстві за яким, зазвичай, і буде написана дипломна робота. Саме тому, якісний звіт з переддипломної практики дає багато переваг для написання основної роботи. Наш сервіс Чіп і Дейл створений, щоб зробити саме такий корисний для майбутнього проекту звіт.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Переддипломна

практика

до 25 ст за запитом 2-7 днів від 600 грн
до 40 ст за запитом 2-7 днів від 900 грн
до 60 ст за запитом 2-7 днів

від 1300 грн

Як ми розраховуємо вартість переддипломної практики

Насправді, якісна оцінка роботи криється саме в її деталях. Чим більше інформації у вас є відносно роботи, тим краще. Адже вона допомагає повідомити яка ціна звіту з переддипломної практики вас чекає. Зараз же зупинимося на основних моментах, які точно попросить наш менеджер:

  • як звучить тема переддипломної практики;
  • скільки є часу на виконання проекту;
  • які методичні чи інші вимоги до оформлення і наповнення;
  • чи потрібно заповнювати щоденник, або інші документи нашому авторові;
  • які дані про діяльність підприємства вже відомі.

Чи можна побачити приклад звіту з переддипломної практики

Однозначно можна. Цю можливість ми створили спеціально для того, щоб розвіяти підозри, щодо нашої компетенції. Якщо не знайшли на сайті файлу що вас задовільнив, то зверніться до нашого менеджера і він продемонструє вам декілька готових робіт з суміжної тематики. Таки чином, приклади звітів з переддипломної практики зібрані на сайті з метою демонстрації і не мають повної інформації з предмету роботи. Щоб побачити повну версію, зверніться до нас за будь-якою зручною каналу зв'язку.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Хто пише звіти з переддипломної практики

Наша команда складається з понад сотні професійних авторів. Кожен має за плечима досвід написання безлічі студентських робіт. Ми відбираємо в нашу компанію Чіп і Дейл тільки якісних виконавців. Всі без винятку кандидати в нашу команду повинні надати свої попередні праці, на підставі чого наші фахівці з якості приймають рішення, чи варто наймати конкретну людину.

Зазвичай, в наш колектив потрапляють якісні викладачі, аспіранти, талановиті студенти, доктори і кандидати наук, практикуючі фахівці в своїй галузі діяльності. Завдяки своєму досвіду вони здатні написати звіт з переддипломної практики на високу оцінку і зробити це швидко.

В які терміни пишеться звіт з переддипломної практики

Іноді до нас звертаються студенти з потребою купити звіт з переддипломної практики терміново. Іноді це може бути за 2 або 1 день до здачі. Ми не відмовляємося від такого виклику, якщо маємо вільного для роботи автора в цей момент. Наші виконавці це люди здатні швидко мобілізувати ресурси і обробити велику кількість інформації.

Але найкраще буде, якщо ви звернетеся до нас трохи заздалегідь. Хоча б за тиждень з гаком до здачі. Тоді у автора буде час підготувати хороший звіт з переддипломної практики і продумати усі його деталі. До того ж, він може дати цінні поради щодо захисту роботи і грамотно заповнити щоденник практики та інші супутні звіт документи.

Приклади виконаних робіт

Переддипломна практика

Переддипломна Время не ждёт

Переддипломна практика

Звіт ЦеТехно

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наш онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл створювався для того, щоб надати підтримку в потрібний момент тим хто її потребує. Саме завдяки нашому постійному удосконаленню, ви можете безперешкодно замовити звіт з переддипломної практики на нашому ресурсі протягом 15 хвилин. Після чого, вам залишиться тільки слідувати нашим рекомендаціям щодо захисту роботи і отримати відмінну оцінку.