Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи

Бути студентом в ХХ столітті не так просто, особливо на останньому курсі свого університету. Кожен студент зобов'язаний захистити дипломну роботу за певною спеціальністю і отримати свій диплом на руки. Багато людей не мають достатньо часу, щоб розпочати написання дипломної. Саме тому ми створили онлайн сервіс Чіп і Дейл, на якому за 10 хвилин можна дізнатися, скільки коштує диплом.

Як формується ціна на дипломну роботу

Кожна дипломна робота оцінюється індивідуально, тому що не буває однакових дипломів. На вартість впливають кілька факторів:

  1. Методичні рекомендації, в народі називаються методичкою. Цей файл потрібен, щоб зрозуміти обсяг сторінок, яке робити оформлення, кількість розділів, наявність анотації, презентації до проєкту, рецензія. Мовою людства це основне технічне завдання.
  2. Практична частина – дуже важливий фактор вартості. Проведення дослідження в практичній дипломної завжди впливає на те, скільки коштує ця праця.
  3. Унікальність. Всі університети проводять перевірку на антиплагіат і можуть не прийняти роботу, якщо вона скопійована з інтернету і не пройшла перевірку.
  4. Терміни виконання теж впливають на ціну. Само собою виконання дипломної роботи залежить від того, чи є на неї час. Наш сервіс рекомендує звертатися до нас хоча б за один місяць до цього, але якщо потрібно терміново допомогти, то ми не кинемо вас в біді.

Всі ці пункти і дають розуміння про те, яка складність і ціна.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Так хто ж пише ваші дипломні

Перед тим як прийняти рішення про те замовити дипломну роботу у нас чи ні, багатьом хочеться дізнатися хто буде працювати над їх роботою. Наші автори – це звичайні люди, які працюють викладачами, аспірантами, вчителями. У багатьох з них є вчені ступені і їм подобається виконувати написання дипломних робіт.

Чи можемо особисто познайомити вас з нашою командою і автором, через конференцію в Google Meet або Zoom. У нас невелика команда з 100 чоловік, тому що до нас складно потрапити через високі вимоги. Головним пріоритетом наших виконавців є якість виконаної роботи, за цим показником можна без перебільшень сказати, що ми сервіс №1 в Україні, який виконує дипломні роботи на замовлення.

Кілька фактів про нас і тих, хто займається написанням дипломних:

  • щоб потрапити до нас на роботу необхідно надіслати приклади своїх праць
  • беремо людей з досвідом роботи і ніколи відразу не даємо їм серйозні завдання
  • щоб нас не обманули даємо складне тестове завдання, яке перевіряють кращі виконавці компанії
  • підвищуємо кваліфікацію автора з маленьким досвідом, але великим талантом і працьовитістю, шляхом приставлення до нього куратора, який вже виконав велику кількість і вміє робити дипломні на замовлення
  • контролюємо виконання будь-яких помилок автора і доопрацювання матеріалу згідно правок та доповнень
  • після двох провальних робіт звільняємо людину – ми даємо лише один шанс, для нас важлива якість і довіра того, хто хоче у нас купити дипломну роботу!

Як відбувається оплата за дипломну

Ціни на дипломні роботи у нас залежать від складності. Ми беремо 50% передоплати на будь-яке замовлення, але з 2021 року по прохання клієнтів почали застосовувати інший алгоритм оплати. Для таких клієнтів у нас є кілька етапів оплати, на яких клієнт вносить рівно розбиті суми від вартості того, що він замовив. Найчастіше це три рівні частки. Таким чином вам не треба платити кругленьку суму на самому початку співпраці з нами, і ви можете зберігати спокій і не хвилюватися. Наведемо приклад, щоб допомогти вам зрозуміти питання ціни і оплати в нашому сервісі.

Приклад оплати за дипломну роботу

Студентка Аня з України терміново хотіла купити дипломну роботу. Протягом 15 хвилин їй сказали, що диплом коштує 7000 гривень. Після цього менеджер попросив внести 3500 передплати. Вона сказала, що у неї немає такої суми, а план треба затвердити вже завтра. Менеджер Владислав запропонував розбити оплату на 3 частини: 2000, 2500 і 2500 гривень. Аня радісно сказала, що така сума у неї є, внесла передплату і отримала план в той же вечір. Так в цей день в Україні стало на одну щасливу людину більше.

Як терміново замовити дипломну роботу

Не важливо потрібно вам отримати дипломну терміново або часу вдосталь. Ми рекомендуємо зрозуміти як відбувається покупка дипломної роботи, якщо ви шукаєте якісне виконання і надійний сервіс, який буде завжди на зв'язку і не буде вам по-хамськи відповідати. НЕ обіцяємо, що візьмемося за написання ВКР недорого, якщо вона важка, але спробуйте дізнатися про те, яка взагалі ціна дипломної роботи в Україні або іншій країні.

Для того щоб дізнатися скільки коштує дипломна робота просимо вас просто залишити заявку на нашому сайті, вказавши там ваше ім'я, телефон та електронну пошту і з вами оперативно зв'яжеться наш і, після, ваш особистий менеджер, щоб оцінити роботу. Надалі вам буде кому писати, дзвонити, ставити запитання і при бажанні стежити за процесом виконання. Також ми допоможемо вам підготуватися до захисту і після захисту обов'язково вас привітаємо.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

З онлайн-сервісом Чіп і Дейл ви зможете за 15 хвилин замовити дипломну роботу і зайнятися своїми справами. Натисніть на кнопку «Дізнатися вартість» і ви зрозумієте скільки коштує дипломна робота.