Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Контрольні роботи недорого

У процесі навчання всі студенти стикаються з необхідністю здачі контрольних робіт. Іноді потрібно швидке рішення контрольної, іноді викладач дає багато часу і тоді волею-неволею починаєш розслаблятися. І в першому, і в другому випадках найпростіше обрати рішення контрольних робіт на замовлення. Це ідеальний варіант для працюючого студента. Адже це коштує невеликих грошей, які вдасться швидко заробити назад, без витрачання часу на розгадку складних завдань.

Якісне виконання контрольних робіт

Важливим елементом при написанні контрольної є висока якість. Якщо її не буде, то викладач не прийме роботу і ви залишитеся, в кращому випадку, з незадовільною оцінкою. А часто такі оцінки особливо важливі і враховуються при виставленні підсумкової оцінки за курс предмету. Тож, краще поставитися до цього серйозно і тверезо оцінити свої сили. Якщо час і можливості є, то пишіть самі, якщо ж ні, то краще всього замовити рішення контрольної роботи на нашому сайті.

Зі свого боку, ми гарантуємо що ціна контрольної буде в адекватних рамках. Оскільки нашим завданням є не заробляння на вас грошей, а допомога з навчанням на умовах які задовільнять усі сторони. Тому ми не пропадемо якщо з'являться проблеми, а будемо їх вирішувати поки не знайдемо вихід. Вартість контрольної рівносильна складності і часу які автор витрачає на її виконання. Оскільки ці параметри майже завжди різні, то і розрахунок відбувається в індивідуальному порядку. Хочемо підкреслити, що крім інших завдань, Чіп і Дейл надають також допомогу з контрольними. Кнопка для зв'язку з менеджером знаходиться нижче.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Для кого ми робимо контрольні роботи

В першу чергу, ми працюємо для студентів, тож школярі не користуються нашими послугами. Студенти, в свою чергу, діляться на дві категорії: очної форми навчання та заочної форми навчання. До другої категорії зазвичай належать або старші люди, або ті у кого вже є робота чи сім'я. Університетські викладачі це розуміють і роблять таким студентам невеликі поблажки, в порівнянні з очною формою навчання. Це можуть бути менш складні завдання, або ж нижчі вимоги на іспитах. Але у чому ці два типи студентів схожі, так це в тому, що їм задають однакові контрольні роботи.

Отже, наш сервіс відмінно підійде для вирішення контрольних робіт для заочників. Онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл це місце (в даному випадку сайт), де можна вільно звернутися за допомогу і вам не відмовлять. Наші менеджери підкажуть скільки коштує контрольна конкретно у вашому випадку. Таким чином, з'явиться можливість замовити контрольну роботу і зробити це дешево.

Про тих, хто робить контрольні роботи

Фахівці сервісу — це практикуючі викладачі й талановиті студенти вузів України. Для того щоб потрапити в нашу команду, потрібно пройти кілька етапів випробувань, тож в кінці залишаються тільки якісні автори. Новим людям ми також не даємо складні завдання з самого початку, а поступово посилюємо у них ті сильні якості якими вони володіють. Вони завжди готові надати допомогу в розв'язанні контрольних робіт.

Для зворотного зв'язку виконавці знаходяться онлайн в повній готовності відповісти на всі питання стосовно проекту і навіть провести невелику демонстрацію з баченням своєї роботи, якщо це необхідно. Питання часу для справжніх профі також не є складним. У разі, коли потрібна контрольна робота терміново, вони не підведуть і готові поспати менше, але вкластися в терміни. Таких людей небагато, і ми їх цінуємо. Тож в ухваленні рішення про те, чи варто купити контрольну роботу є свої позитивні сторони. Принаймні її точно будуть робити знавці своєї справи.

Чіп і Дейл – сервіс, де найкраще замовляти контрольні роботи

Ми теж були студентами і розуміємо, що всі завдання, які дають в університеті зробити дуже складно. Саме через цей факт і була створена наша компанія, щоб допомогти іншим студентам жити легше. Серед іншого, ми займаємося виконанням контрольних робіт на замовлення і робимо це толково. Численні відгуки задоволених клієнтів прямий тому доказ. Ми є тими, у кого можна замовити контрольну недорого.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Для нас не має значення з якого ви міста. Ви можете перебувати в Запоріжжі, Білій Церкві, Дніпропетровську (Дніпрі), Донецьку або в Чернігові, не має значення адже ми працюємо онлайн. По всій Україні студенти різних вузів мають можливість замовити у нас рішення домашніх контрольних робіт. Щоб зробити це, потрібно тільки дати нам якнайбільше інформації про неї. Наприклад, це може бути тема, обов'язкові дані для обліку і терміни виконання. Цього буде в повній мірі достатньо для швидкої оцінки і подальшого виконання контрольної на замовлення.