Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Написання рефератів на замовлення

Реферат – це міні-курсова, з такою ж чіткою структурою та вимогами. Багато викладачів використовують реферати в якості завдання по кілька разів за семестр. Деякі «карають» такими роботами прогульників. Коротше кажучи, на наш погляд, реферати – основна складова навчального процесу і вони, часом, віднімають дійсно багато часу.

Пишемо реферат на задану тему

В такому виді наукової праці найчастіше вимагають розкрити певну тему на 10-30 сторінок, а теми, з особистого досвіду, не найлегші, інформацію знайти проблематично. «Воду» викладачі теж не люблять. Що робити?

Фахівці сервісу Чіп і Дейл користуються кількома шляхами написання реферату на складні теми:

  1. Іноземні джерела. Англійські, французькі, німецькі – в залежності від того, якою мовою володіє автор, – він шукає інформацію в офіційних дослідженнях, статтях перевірених видань. Найчастіше, в Україні подібна інформація унікальна;
  2. Google Academy. Тут зібрані статті, книги, матеріали конференцій. Дуже зручно впорядкувати за роками публікації або бажаному форматі;
  3. Власні знання. Не раз траплялося, що наш автор – фахівець в заданій сфері і має знання набагато ширше за відкриті джерела.

Купити реферат в такій ситуації – одне з найправильніших рішень. Це економить ваш час, нерви і підвищує якість роботи. Ціна за реферат різниться, і дізнатися її можна, натиснувши на кнопку нижче.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Від чого залежить вартість реферату

До нас часто приходять з питанням: «А скільки коштує реферат на 10, на 20, на 30 сторінок?». І ми не можемо відразу дати відповідь. Немає такого поняття, як «середня ціна на реферат». Адже справа не тільки в кількості сторінок, а ще й в темі, а точніше, її складності. А також в термінах. Погодьтеся, написати реферат за місяць набагато простіше, ніж за день.

Завдання до написання ще може мати значні відмінності у вимогах. Як приклад, 15 сторінок великим шрифтом і дрібним – величезна різниця в обсязі інформації. І це теж варто враховувати при оцінці вартості.

Отже, я визначився з темою, термінами, знайшов вимоги/методичку. Що далі?

А далі головне. Де замовити реферат? 

У виборі сервісу для замовлення реферату, основне – якість. На жаль, зараз розвелося надто багато шахраїв, які просто копіюють інформацію з першого-ліпшого сайту. І це в кращому випадку. Ця історія не про якість, і не про нас. Ті, хто хочуть замовити реферат завжди можуть перевірити нас на якість і надійність.

Що ми маємо на увазі під якістю і надійністю?

  • перевірена інформація;
  • відсутність пропозицій заради пропозицій (знаєте ж цю ситуацію, коли два слова розтягують на три абзаци?);
  • виконання чітко в терміни;
  • відповідність вимогам і побажанням замовника;
  • перевірка на антиплагіат, якщо це заздалегідь проговорювалось;
  • менеджер постійно на зв'язку;
  • після оплати ми не забуваємо про вас, а будемо поруч і внесемо усі корективи, якщо вони знадобляться.

Купити реферат в Києві чи в Одесі – немає ніякої різниці, адже ви все одно купуєте реферат онлайн.

Наша величезна перевага – відгуки

Найголовніше в будь-якому сервісі онлайн-допомоги студентам – відгуки. У нас їх дуже багато і всі їх можна подивитися в окремому розділі на сайті чи на нашій сторінці в Instagram.

Коли дивитесь відгуки, звертайте увагу не тільки на їх кількість, адже багато хто їх підробляють, але ще і на правдоподібність: наявність реальних формулювань, або односкладні відповіді. Так, таке теж буває. Повірте, відгуки одним-двома словами залишають значно частіше.

В Україні, найбільш ймовірно, у відгуках повинна зустрічатися і українська мова, і російська так як клієнти спілкуються обома мовами. Тому в наших відгуках ви знайдете як російську, так і українську, що допоможе вам зробити вибір і запитати скільки коштує реферат на цьому сайті.

Для того, щоб купити реферат, потрібно бути впевненим, щоб у вас його приймуть в університеті. Відгуки це реальний спосіб дізнатися, що пишуть студенти про сервіс, де вони купують реферати та на яку оцінку вони їх потім здають.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сервіс Чіп і Дейл має намір чесно надавати свої відгуки, тому ви можете кожен з них перевірити в нашому Instagram. Наші автори справжні професіонали і виконують написання рефератів для всіх університетів України, в тому числі реферати англійською мовою на замовлення.