Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Рерайт курсової

Нам добре відомо, що в процесі написання курсової роботи студентам неодноразово доводиться звертатися до джерел інших авторів. І коли викладач особливо суворий і вимагає дотримання в проекті високої унікальності, доводиться вдаватися до рерайту курсових робіт. Та ж ситуація і з рерайтом диплому. Це завдання не дуже складне, але дуже втомливе для деяких людей.

Хто найкраще зробить рерайт курсової роботи

Звичайно, можна самому спробувати переписувати текст своїми словами, але в більшості випадків, цей метод призводить до швидкої втоми і втрати якості оригінальної роботи. Тому можна заощадити час та сили на замовленні рерайту курсової роботи.

Сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл подбає про те, щоб викладач прийняв нову версію старої роботи. Адже наші автори пишуть студентські проекти з нуля, для них не буде складністю відредагувати уже готовий текст. Плюс до всього, наші проекти завжди перевіряються на антиплагіаті eTXT, тож навички роботи з ним є і автори без проблем можуть зробити рерайт курсової.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Що робити, якщо потрібен хороший рерайт

Наш сайт — це місце, де можна замовити рерайт курсової протягом 15 хвилин і займатися своїми справами поки профі працюють. Спираючись на свій багаторічний досвід, фахівці нашої команди здатні абсолютно неунікальний контент зробити авторським і довести його до 90% унікальності, таким чином зробивши рерайт курсової. Для цього вони набивали руку і знають яким чином можна зробити так, щоб антиплагіат показав потрібний відсоток. І роблять вони це з абсолютно чистою совістю. Не вдаючись до недобросовісних замін знаків та інших хитрощів.

Вартість рерайтингу курсової роботи

Зазвичай ціна за сторінку або за 1000 символів тексту вказується стандартна. Через це виконавці не можуть підвищити або знизити її, так як мають певний рівень цін. У нашому ж випадку, вона може бути абсолютно різною, адже залежить від безлічі факторів. На вартість впливає наскільки терміновий рерайт курсової повинен бути, скільки сторінок він повинен містити, якого рівня унікальності потрібно досягти й інші фактори.

Буває так, що студент хоче купити рерайт курсової роботи дуже дешево і не розуміє, що це теж праця, дешевше ніж написання з нуля, але не безкоштовна. В такому випадку, ми намагаємося знайти спільну мову і пояснити ситуацію, що склалася. У більшості випадків, це вдається і ми беремося за справу. Після чого задоволені студенти залишають відгуки про наш сервіс.

Який може бути рерайт курсової

Виявляється, що рерайт курсової може бути глибокий або поверхневий. До нас, як правило, звертаються саме за другим. Але це не всі його різновиди, грунтуючись на своєму досвіді, можемо додати ще кілька. Ось який ще може бути рерайт:

  • курсових
  • дипломних
  • дисертацій
  • художній
  • професійний

Як бачите, класифікацію можна робити таку яку забажаєте, але стандарт залишається стандартом. Крім того, він повинен відповідати обов'язковим вимогам, серед яких:

  1. Рерайт курсової повинен бути ручним, а не зроблений на синонімайзері, який зробить текст нечитабельним, але унікальним.
  2. Правильний з точки зору побудови речень і без втрати сенсу у них, тобто грамотним.
  3. Рерайт курсової повинен бути якісний і легко читатися, якщо тематика дозволяє.
  4. Максимально швидким, якщо це необхідно.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Також хочемо нагадати, що існує відмінність між рерайтом і копірайтингом. Воно полягає в тому, що у першому випадку не можна використовувати власний погляд на тематику, а просто зробити існуючий текст максимально унікальним, без втрати сенсу. Копірайтинг ж несе в собі більш вільний характер написання тексту і не є нашою спеціалізацією. Тому будьте уважні, коли хочете звернутися до нас за допомогою, адже ці відмінності важливо тримати в пам'яті. Отож, наш сайт — це відмінне місце, де можна купити рерайт курсової в Україні.