Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломна робота з економіки

У нашій країні повно вузів, де можна отримати економічну освіту. Але далеко не всі дають її на якісному рівні, при цьому вимагають від студентів якісного виконання фінального проекту про закінчення навчання. Відповідно, багатьом доводиться шукати, де зробити дипломну роботу з економіки на замовлення. Звичайно, це не єдина причина, з якої студенти йдуть на такий крок, але вона теж важлива. І коли настає момент істини, найкраще довіритися нашому онлайн-сервісу допомоги студентам №1 в Україні Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 5000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 6000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 7000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 7000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 8000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 9000 грн

Фактори формування вартості дипломної з економіки

Усіх бажаючих придбати проект цікавить питання того, яка ціна дипломної роботи з економіки. Насправді, вона не може бути повністю однозначною і стандартизованою. Оскільки, процес написання кожного випускного тексту суто індивідуальний і вимагає уваги до деталей при його оцінці. Щоб дізнатися скільки коштує дипломна робота з економіки, потрібно повідомити представнику нашої компанії кілька деталей. Серед яких:

  • затверджена тема;
  • скільки часу є, щоб написати дипломну з економіки;
  • методичні рекомендації від університету;
  • вимоги до унікальності тексту і програма на якій буде відбуватися перевірка;
  • інші деталі на замовлення які можуть допомогти автору.

Саме сукупність цих моментів будуть ключовими при складанні оцінки остаточної вартості проекту.

Хто буде писати дипломну роботу з економіки

У процесі відбору виконавців в нашу команду, ми ретельно перевіряємо навички кожного з них. В результаті, з нами залишаються тільки перевірені досвідом автори, багато з яких є професорами, кандидатами економічних наук і практикуючими економістами. Тож коли приймете рішення замовити дипломну роботу з економіки на сервісі Чіп і Дейл, то зробите правильний крок. Ми провели відбір кращих представників цієї професії замість вас.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Способи заощадити на покупці дипломної з економіки

Ви можете звернутися до нашого менеджера по замовленням і запитати про таку річ як готова дипломна робота з економіки на вашу тему. І цілком можливо, що йому вдасться знайти у нашій базі готових проектів підходящий саме для вас. Якщо пощастить, то у вас буде можливість купити дипломну роботу з економіки за низькою ціною. При цьому, зберегти свій час та почати активно готуватися до захисту проекту. При потребі, ми надамо вам рекомендації, щодо захисту чи складемо окремий текст, за яким це можна буде зробити найпростіше

Де подивитися приклади дипломних робіт з економіки

Часто студенти думають, що їхнє завдання унікальне і ніхто ніколи ще не стикався з таким, і це нормально. Тільки правда в тому, що наші автори вже сотні разів писали роботи на подібні тематики і за цей час встигли досконально розібратися в предметі вивчення. Тому ми ділимося з вами демонстраційними матеріалами попередніх років, щоб ви могли переконатися в нашому досвіді. Так, серед прикладів можна буде знайти, скажімо, дипломну роботу з економіки праці. Правда, у нас на сайті вона буде в формі ознайомчої версії, з неї спеціально були видалені деякі фрагменти. Це зроблено, щоб праця наших виконавців не діставалась нікому даром. І якщо ваша тема збігається з прикладом дипломної роботи з економіки на сайті, то зверніться до нас і отримаєте повну версію протягом декількох хвилин.

Приклади виконаних робіт

Економіка

Функціонування ринку імпортованої сільськогосподарської техніки в Україні

Економіка

Інноваційне управління Центр Біржових Технологій

Економіка

Рентабельність підприємства Київстар та шляхи її підвищення

Економіка

Облік і аудит основних засобів та інших необоротних матеріальних активів підприємства

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл почав існувати через потребу допомагати студентам. Зараз ми успішно це робимо протягом понад 5 років і не збираємося зупинятися. Ви завжди можете звернутися до нас за підтримкою в написанні дипломної роботи з економіки, або іншої тематики, і ми зробимо все що в наших силах, щоб ви захистилися на відмінно.