Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Тези на конференцію

Рано чи пізно кожному студенту доводиться мати справу з питанням що для нього краще: купити тези на конференцію чи писати самостійно. Це відбувається, тому що система університетської освіти побудована таким чином, що наявність публікацій на конференціях є обов'язковою умовою отримання позитивної оцінки за дипломну роботу після закінчення навчання.

Навіщо потрібні тези на конференцію

Наукові конференції створені для того, щоб молоді дослідники могли поділитися на них своїми напрацюваннями з іншими зацікавленими в темі людьми. Вважається, що студенти під час навчання також повинні писати цікаві тези до наукової роботи. Тобто передбачається, що кожен студент конкретної спеціальності робить власні дослідження з певної теми і потім викладає їх в наукових журналах, або виступає на конференціях.

Але в реальності це не так. Безліч студентів не мають можливості проводити дослідження, в силу різних обставин. Проте, публікувати їх на конференціях від цього не перестає бути потрібним. Саме в такому випадку, написання тез на замовлення стає виходом із ситуації. Оскільки ви маєте можливість віддати роботу професіоналу, який багато часу провів над дослідженням конкретної тематики. Щоб дізнатися вартість, клікніть кнопку нижче і отримаєте відповідь протягом 15 хвилин.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Як наші автори пишуть тези

Щоб успішно зробити для вас тезу до наукової статті, наш автор займається вивчення предмета протягом деякого часу, залежить від теми. Одночасно з цим, відбувається процес складання заміток для майбутньої роботи. Після чого настає сама процедура написання тексту. Це може зайняти як 1 день, так і декілька днів. Усі теми суто індивідуальні, тому цей параметр складно прогнозований.

Загалом, можна виділити такі етапи написання тез наукової статті:

 • підготовка, в яку входить вивчення теми;
 • обробка інформації та її структуризація;
 • написання роботи;
 • перевірка на унікальність та інші вимоги;
 • здача на перевірку нам;
 • завершення роботи.

Пройшовши всі ці етапи, автор може вважати свою працю якісною і отримати свою винагороду у вигляді визнання від клієнта та грошей. Автори, які не пройшли вищеописані етапи, до роботи над тезами не допускаються.

Що якщо я шукаю готові тези на конференцію

В такому випадку, вам потрібно повідомити нашому менеджеру, що у вас є конкретна тема або спеціалізація, по якій потрібно відправити текст. Ми шукаємо для вас файл з нашої бази, і ви можете отримати тези на конференцію онлайн. Якщо ж точної роботи по цій темі у нас немає, то ми можемо надати приклади тез на конференцію, щоб ви переконалися в нашій кваліфікації.

Наш сайт допомоги студентам Чіп і Дейл допоможе ознайомитися з прикладами робіт авторів і вибрати для себе підходящу. Або ж визначитися з тим, що вам потрібно написання тез на замовлення. У будь-якому випадку, наша команда допоможе правильно визначити потребу, і ми разом знайдемо спосіб як її вирішити.

Скільки може коштувати написання тез на конференцію

Питання того, в яку ціну обійдеться історія з тезами в збірнику конференції часто турбує студентів. Але в ньому немає ніякого підступу. Вартість тез безпосередньо залежить від деяких факторів. Серед яких:

 • скільки часу є на написання;
 • складність тематики;
 • чи є у нас в наявності готовий проект по цій темі;
 • які вимоги до оформлення;
 • який відсоток унікальності повинен бути.

Спираючись на ці моменти, ми складаємо остаточну відповідь на питання скільки коштує написати тези. Наприклад, тези на конференцію можуть бути на економічну тематику і складатися з 2-3 сторінок при стандартних вимогах (у нас це 50% на антиплагіаті еТХТ). У такому випадку, робота може обійтися до 450грн і буде зроблена за 2-3 дні максимум. Інші ж ввідні дані змінять ціну в ту чи іншу сторону. Відгуки наших клієнтів допоможуть розвідати чи варто замовити тези для наукової конференції на онлайн-сервісі допомоги студентам №1 Чіп і Дейл.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Тези дослідницької роботи, практично завжди, справа непроста. Оскільки вони мають на увазі виступ перед публікою на конференції, з поганим матеріалом це складно буде зробити красиво. Тому є два шляхи вирішення цього завдання: витрачати купу часу і самостійно їх зробити, або звернутися за тезами доповіді на конференцію до нас і довірити цю роботу перевіреним людям.