Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дисертації

Дисертація — це найважливіша наукова робота в житті кандидата на вчений ступінь. Щоб гарантувати якісне написання, потрібно багато часу. Не дарма багато хто виділяє на це від півроку і більше. Онлайн сервіс Чіп і Дейл має в штаті авторів, які можуть виконати такий вид роботи, як дисертація на замовлення.

Вартість. Кожен, кому потрібна ця робота задається питаннями: скільки це коштує і де краще її замовити. Вартість дисертації неможливо привести до якихось цінових кордонів, тому кожна робота оцінюється індивідуально.

З яких предметів частіше всього купують дисертації 

Ви можете замовити дисертацію з будь-якої спеціальності, яка вам потрібна, на будь-які теми і дослідження. Найчастіше в Україні хочуть купити дисертацію з психології, маркетингу, юриспруденції, філософії, економіки, лінгвістики і мовознавства, програмування та інших спеціальностей.

 1. З психології. Зазвичай в таких роботах автор проводить комплексне дослідження, згідно з різними методиками, описуючи і аналізуючи при цьому різні психологічні явища.
 2. З маркетингу. З цього предмету часто використовуються різні глобальні експерименти з впливом маркетингу на людей, бізнес і державу. Ви можете купити готову дисертацію, але краще обговорити з нами питання написання її індивідуально.
 3. З юриспруденції. Юриспруденція, як дуже широка гілка наук, розуміє під собою можливість виконання з акцентом на якийсь окремий вид права.
 4. З філософії. Незважаючи на те, що філософія – це суто гуманітарна наука, нікому не хочеться проводити вечори за написанням такої кандидатської чи докторської. Ми пропонуємо або повне написання дисертації складом виконавців, або спільне написання, щоб прискорити процес.
 5. З економіки. Зазвичай дисертації з економіки виконуються для аналізу діяльності якогось підприємства, держави, спеціального державного органу.
 6. З лінгвістики та мовознавства. Гарантуємо виконання англійською та іншими мовами при необхідності. В активі є якісні лінгвісти, які цим займаються.
 7. З програмування. IT-сфера розвивається швидкими темпами і багато хто в цій сфері не має часу на написання дисертації, так як це досить тривалий процес з написанням програм, коду, подальшої роботи з ним. Щоб дізнатися скільки коштує така праця, заповніть форму вгорі.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Хто терміново напише вашу дисертацію на замовлення в Україні

Написання дисертацій в Україні справа дуже серйозна і до нього допускаються тільки одиниці з сотні авторів, які вже самі написали і захистили такі наукові проекти. Перед тим як купити дисертацію на сервісі ви зможете подивитися її у виконавця, який її написав і захистив, поспілкуватися з ним і тільки потім прийняти рішення.

Рекомендуємо замовляти наукову працю тільки якщо ви повністю впевнені, що вас ніхто не обдурить і якісно виконає свої зобов'язання. В іншому випадку, ви можете купити дисертацію, яка не пройде плагіат, або гірше того вже була захищена кимось до вас.

Гарантії і ціна якісної роботи

Сервіс Чіп і Дейл надає гарантію у вигляді підписаного договору на акт виконання робіт. Договір може бути підписаний в електронному вигляді, або надісланий поштою. У разі, якщо написання дисертації завершується не якісно ми беремо на себе повну відповідальність і виправляємо роботу відповідно до вимог. Регулюючим документом з якості завжди є методичні рекомендації та вимоги до роботи, висунуті на старті проекту. Нашими головними гарантіями є відгуки від клієнтів і договір. У разі, якщо виконана на замовлення дисертація не була прийнята, і замовник надає аргументи ми повертаємо повну вартість роботи.

Вартість написання. Резюмуючи вищеописане, складемо список основних вимог, які потрібні для виконання такого проекту:

 • Наявність вимог, за якими можна почати виконання.
 • Чітка тема і спеціалізація клієнта.
 • Обумовлені терміни і етапи оплати і здачі проекту.
 • Можливість показувати напрацювання своєму куратору, час від часу.

Де краще замовити дисертацію

На просторах інтернету можна знайти багато сайтів, які займаються написанням дисертацій. Ми рекомендуємо перевіряти ці сайти через відгуки в Google, зв'язуватися з людьми, яким вже виконали дисертацію на замовлення і підписувати договір. У свою чергу, ми вже подбали про вас і дамо поспілкуватися вам з будь-якою людиною, якщо тільки ви захочете це зробити. Ви можете звертатися до нас навіть якщо вам терміново потрібно купити дисертацію.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Якщо хочете дізнатися вартість дисертації, яку вам необхідно написати, можете натиснути на кнопку вгорі сайту онлайн сервісу Чіп і Дейл і дізнатися ціну.