Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Звіт з навчальної практики

Навчальна практика призначена для ознайомлення студента з діяльністю конкретного підприємства. Вона може проходити у формі усних пояснень з боку керівника практики від підприємства, або ж студент самостійно вивчає діяльність компанії, але це трапляється рідше. Таким чином, в кінці проходження, виникає потреба написати звіт з навчальної практики, в якому підвести підсумок свого досвіду за час її тривалості. Такий вид діяльності ще називають навчальною ознайомчою практикою.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Навчальна

практика

до 25 ст за запитом 2-7 днів від 450 грн
до 40 ст за запитом 2-7 днів від 700 грн
до 60 ст за запитом 2-7 днів

від 1000 грн

З чим пов'язана ціна звіту з навчальної практики

Питання того скільки коштує звіт з навчальної практики цікавить кожного студента на нашому сайті, відповідь нижче. Всі розрахунки ціни роботи відбуваються в індивідуальному порядку і враховують безліч чинників. Чим більш детальною буде інформація від вас щодо предмета роботи, тим швидше і точніше наш менеджер зможе назвати вартість. Загалом, можемо зорієнтувати які дані потрібно приготувати перед тим, як зробити замовлення на звіт з навчальної практики. Серед них:

  • терміни виконання роботи (бажано мати 2-3 тижні в запасі);
  • точна тема для звіту;
  • на якому підприємстві повинно проводитись дослідження;
  • вимоги до оформлення і наповнення файлу (методичні рекомендації);
  • бланки щоденника та інших документів для заповнення автором.

Які гарантії виконання звіту з навчальної практики

Якщо ви сумніваєтеся в нашій компетенції або реальності, то можете відвідати нашу сторінку з відгуками про сервіс Чіп і Дейл. Кожен відгук звідти можете знайти у нашому Instagram, або попросіть менеджера продемонструвати вам відгук в Telegram. Також на сайті є приклади раніше виконаних звітів з навчальної практики від наших виконавців, з якими можна ознайомитися в обмеженій демонстраційній версії.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Переваги звернутися за написанням звіту з навчальної практики до нас

Наш онлайн-сервіс допомоги студентам був створений з метою виручати студентів в складні для них часи. Коли на якісне виконання завдання не вистачає різного роду елементів. В такому випадку ми зробимо всю роботу за вас, і будемо раді, якщо ви вирішите замовити звіт з навчальної практики саме у нас. Перевагами компанії Чіп і Дейл виступають такі фактори як: відповідальність за роботу авторів; гарантія якості продукту; дотримання слова; виконання вимог університету до проекту; лояльне, майже дружнє спілкування із замовниками.

Ці якості допомагають нашій фірмі тримати планку і прогресувати з кожним роком для вас. Наші автори без проблем зроблять звіт з навчальної практики на замовлення протягом зазначеного часу. Якщо виникнуть питання по ходу виконання, то ви також можете цікавитися у нас як протікає написання і отримаєте свіжу інформацію щодо стану роботи на даний момент.

Якщо потрібен готовий звіт з навчальної практики

Ми надаємо можливість купити раніше зроблений звіт з навчальної практики за зниженою ціною. Це може допомогти вам не витрачати багато ресурсів і часу наших авторів на повторну роботу. Такий варіант може влаштувати всі сторони головне, щоб викладач не бачив цей проект раніше. Але таких випадків у нас не було. Проте, якщо ми не зможемо знайти в базі готового продукту, то ви завжди можете придбати звіт з навчальної практики за стандартною процедурою.

Приклади виконаних робіт

Навчальна практика

Науково-дослідна Еліос Стратегія

Навчальна практика

Навчальна практика ТОВ Хекса

Навчальна практика

Звіт ТОВ ЛОГІКОН

Навчальна практика

Звіт соцпрактика

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сервіс допомагає студентам в потрібний момент знайти звіт з навчальної практики та отримати спокій на сесії. Зазвичай, хороший звіт можна використовувати в подальшому при написанні інших видів студентських робіт. Тому краще інвестувати один разу в одну якісну роботу, і потім мати з неї користь ще не один рік навчання в університеті.