Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова робота база даних

Ви знайшли цю сторінку і розумієте, що вона актуальна для вас? Саме тут ми коротко пояснимо і покажемо, що ми спеціалізуємося на курсових роботах по базах даних. Онлайн сервіс Чіп і Дейл постійно розширюється і такі фахівці, які створюють бази даних мають місце бути в нашому штаті.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1300 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1600 грн

Практична

(залежить від БД)

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1400 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 2000 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 2500 грн

 

Що таке курсова робота по базі даних та з чим її їдять

Бази даних — це свого роду таблиці, в які дуже зручно вносяться, зберігаються, змінюються різні дані. Простим прикладом бази даних є стандартна таблиця, в якій міститься інформація про ціну на курсові по базам даних.

У нас на сайті ви можете скачати готову курсову, щоб переконатися, що ми маємо досвід у виконанні таких завдань. Для цього нижче створений розділ «Приклади робіт», в якому, зазвичай, є декілька якісних зразків.

Так само, якщо вам потрібно виконати імітаційне моделювання, то можете сміливо писати нам, ми цим займаємося.

На сторінці Курсові ви можете ознайомитись з іншими дисципліни, за якими можна замовити курсову.

Якщо вам потрібна дипломна робота, то натисніть сюди.

В якій програмі ми виконуємо бази даних

Найчастіше у нас замовляють курсові з баз даних, де практичну частину роботи (саму БД) потрібно виконати в спеціальній програмі. Ми зробили ТОП програм, в яких клієнти просять виконати їм БД:

  • Microsoft Access
  • Project Expert
  • Oracle
  • Google Tables
  • Microsoft Excel
  • базу даних інтернет-магазин в CMS, на якій він створений
  • та інші.

При бажанні ви можете просто замовити базу даних до курсової роботи.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Хто виконує курсові роботи по базі даних

Небагато авторів можуть виконати курсову роботу з дисципліни бази даних. Чесно кажучи, зовсім мало людей може це зробити. Адже зазвичай всі, хто вміє робити бази даних на замовлення вже давно працює в якійсь IT-компанії і не переживають про те, за що їм жити. Але у нас дійсно є такі виконавці, які роблять якісні БД.

Наші основні риси у виконанні курсового проекту бази даних:

- мало виконавців з цієї дисципліни

- усі виконавці - професіонали

- тому якість курсових висока

- немаленькі ціни. До речі, щоб дізнатися ціну, просто натисніть кнопку «Дізнатися вартість»

Чому варто замовити курсову роботу по базі даних на сервісі Чіп і Дейл

Завжди хочеться давати людям актуальну інформацію, а не текст заради тексту. Саме тому, ми пишемо наші тексти самостійно, не наймаючи для цього копірайтерів. Так, можливо вони не ідеальні, але написані людьми, які розуміються на справі, якою займаються.

Завжди хочеться нести якусь користь, і ми придумали як допомагати вам, нашим студентам. Якщо у вас немає грошей, а викладач не хоче вам допомагати, то зверніться до нас в Instagram. Там зібрано багато інформації з написання курсових, і ми безкоштовно пояснимо вам як почати курсову, як оформити і як добре її виконати.

Ми дійсно створимо унікальну роботу, за яку вам поставлять найвищий бал!

Приклади виконаних робіт

Бази даних

Моделювання бізнес процесів торгівельної компанії засобами системи MS Project

Бази даних

Курсова База даних

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

На нашій головній сторінці розміщено багато інформації, чому вам потрібно звертатися саме до нашого сервісу Чіп і Дейл. Якщо сумніваєтеся, то перегляньте ще раз хто ми і як нас звати, а потім питайте скільки коштує курсова з баз даних і як її у нас купити.