Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Есе

Перед тим як сідати за написання есе потрібно досить непогано розібратися в предметі написання. Це можуть бути найрізноманітніші тематики і, нерідко, потрібно перелопатити багато інформації, перш ніж вдасться видавити з себе хоча б пару абзаців. Звичайно можна просто завантажити роботу з інтернету, але це буде видно в системі антиплагіату і принесе лише більше шкоди, ніж користі. А оскільки есе є проявом власної думки автора щодо конкретної теми, то такий текст точно повинен бути максимально унікальним і цікавим.

Ми можемо написати есе на будь-яку тему

І це дійсно так. У наших виконавців вже є вироблена роками система пошуку й обробки великого масиву даних. Це допомагає їм писати есе на замовлення з високим показником якості та швидкості. За весь час діяльності сервісу Чіп і Дейл не було жодного разу, щоб нас просили переробити роботу і тим більше повертали її назад.

Плюс до всього, невисока ціна есе дозволяє студентам не розщедрюватися занадто сильно і отримувати класний продукт. Так що ідея купити есе явно не з поганих. Що стосується географії, то ми допомагаємо студентам по всій Україні, але основні міста знаходяться на сторінці з картою.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Переваги написання есе за гроші

Вам задали термінове написання есе і дали на підготовку буквально один-два дні. Ця ситуація знайома чи не кожному студенту. Адже хтось занадто пізно дізнається про завдання, хтось прокрастинує до останньої хвилини, а хтось просто вирішує замовити есе у нас. Кожна ідея має право на життя і кожен в праві вибирати свій варіант вирішення завдання. Але коли робиш щось поспішно, то не завжди виходить добре.

Ось кілька переваг зробити замовлення у нас:

 1. Часу на написання у вас витратиться рівно нічого.
 2. Автор, який є експертом в даному питанні буде займатися написанням.
 3. Терміни написання можуть бути дуже стислі, навіть якщо до здачі залишилося всього пару годин.
 4. У разі будь-яких питань з якості роботи з боку викладача, ми беремо на себе їх рішення.

Цей список можна ще продовжувати, але думаємо суть ви вловили. Краще рішення це довіритися професіоналам і розслабитися.

Що потрібно зробити для отримання готового есе

Щоб замовити есе недорого, багато не потрібно. Вартість роботи не завжди залежить тільки від сухих вхідних даних. Ми ще враховуємо на яку оцінку ви претендуєте, в зв'язку з цим ціна може стати меншою. Таким чином, у вас з'являється можливість замовити есе дешево.

По яким предметам допоможемо написати есе

Ми вже говорили, що можемо це зробити фактично з будь-якого предмету. Ось невеликий список топових предметів:

 • з філософії
 • з історії
 • з економіки
 • з психології
 • з правом
 • з соціології
 • з англійської мови

Інші предмети теж мають місце бути. Ми постійно добираємо нових авторів та розширюємо свої можливості. Завдяки цьому, є можливість допомогти більшій кількості студентів. Чому ми дуже радіємо з року в рік.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Міні есе або величезна твір – не проблема для нас. Нам навіть буде цікаво написати круту роботу для вас і зробити це в якомога коротші терміни. Оскільки в період, коли часу багато, то автор може розтягувати завдання і не проявити таку креативність, яку здатний проявити в умовах мінімальної кількості часу. Так що наші виконавці можуть допомогти зробити твір за кілька годин, грунтуючись на попередньому досвіді і навичках пошуку та вивчення нової інформації.