Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Блог

Популярні статті
28.09.21
7 хв
3
Методи дослідження дипломної роботи

Тут зібрані усі відомі нам методи дослідження для вашої роботи. Вибирайте які підходять вам і прискорюйте процес написання дипломної.

28.09.21
19 хв
5
Як написати вступ до дипломної роботи

Те що при захисті прочитає кожен викладач – вступ. Покажемо як зробити його топовим, щоб йому точно сподобалося.

27.09.21
18 хв
20
Як оформити список використаних джерел

У цій статті розглянуті різні стандарти оформлення літератури в Україні, які є актуальними зараз, в 2021 році. Стаття написана практикуючим автором.

18.09.21
12 хв
73
Як скласти план дипломної роботи

Розглянемо важливий момент написання дипломної роботи – початок. Покажемо вам як зробити якісний старт написання дипломноної, що допоможе заощадити купу часу і нервів.

17.09.21
8 хв
75
Як налаштувати eTXT антиплагіат

Якщо ви студент або автор студентських робіт, який хоче розібратися, як правильно перевіряти курсову, дипломну або будь-яку інші наукові роботи, то ви потрапили в пункт призначення, який створений спеціально для вас.

17.09.21
12 хв
84
Перевірка курсової на унікальність

Ця стаття підійде всім, хто шукає  інформацію про те, що таке унікальність, як перевірити дипломну чи курсову на антиплагіат, або як підвищити унікальність або оригінальність роботи.

14.09.21
15 хв
97
Як писати дипломну роботу

Написати дипломну роботу складно, а це значить вам варто дізнатися в чому полягає ця складність. Статтю написано автором дипломних робіт, тому рекомендуємо до прочитання негайно!

07.04.21
15 хв
597
Оформлення дипломної роботи

Якщо студент шукає інформацію, то він її обов'язково знайде, але як оформити цю інформацію? У цій статті Чіп і Дейл розкажуть як оформити дипломну роботу за допомогою текстового редактора Word.

17.03.21
15 хв
648
Як оформити курсову роботу

Якщо ви шукаєте як оформити курсову роботу, то це стаття покаже вам загальні принципи оформлення кожного пункту курсової. Стаття написана нашими авторами.

15.03.21
7 хв
596
Як писати есе з англійської мови

Есе англійською важко написати без підготовки. Ми вже це чудово знаємо! У цій статті ви дізнаєтеся як це можна зробити максимально якісно.

В цьому розділі сайту ми зібрали для вас найкращі статті від топових фахівців. Вони стосуються всіх сфер студентського життя і можуть допомогти в розумінні деяких питань. Прес-центр компанії Чіп і Дейл надає можливість кожному бажаючому дізнатися багато корисної інформації. Наприклад, ви вирішили зробити дипломний проект самостійно і без сторонньої допомоги. В такому випадку, стануть в нагоді наші статті у цьому напрямку. В них ви дізнаєтеся всі нюанси підготовки матеріалів до роботи, обробку потрібної інформації і, звичайно ж, правильне оформлення та презентація вашої роботи.

Цей розділ знань покликаний дати розуміння про те, як взагалі робити студентські роботи і при цьому не постаріти. Адже, без належної підготовки, на безліч завдань університету йдуть багато годин та днів роботи. А їх можна було б уникнути, або скоротити, як мінімум. Якщо ж блогу онлайн-сервісу допомоги студентам Чіп і Дейл вам не досить, то можете звернутися до менеджера за індивідуальною допомогою. І він підкаже як краще вчинити в тій, чи іншій ситуації. Адже за його плечима роки досвіду, а навіть якщо вони не допоможуть, то він має доступ до професійних авторів, котрі за кілька хвилин здатні відповісти на складні запитання.