Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Блог

Популярні статті
02.10.21
9 хв
12973
Додатки в дипломній роботі

Додатки до дипломної це теж окреме мистецтво, особливо їх оформлення. Дізнайтеся як прикрасити свою роботу з їх допомогою.

01.10.21
8 хв
17937
Як написати висновок до дипломної роботи

Ви дізнаєтеся чому висновок читає кожен викладач і як написати його на максимально високу оцінку. Переходьте і просвітіться.

28.09.21
7 хв
7818
Методи дослідження дипломної роботи

Тут зібрані усі відомі нам методи дослідження для вашої роботи. Вибирайте які підходять вам і прискорюйте процес написання дипломної.

28.09.21
19 хв
17131
Як написати вступ до дипломної роботи

Те що при захисті прочитає кожен викладач – вступ. Покажемо як зробити його топовим, щоб йому точно сподобалося.

27.09.21
18 хв
69851
Як оформити список використаних джерел

У цій статті розглянуті різні стандарти оформлення літератури в Україні, які є актуальними зараз, в 2021 році. Стаття написана практикуючим автором.

18.09.21
12 хв
7821
Як скласти план дипломної роботи

Розглянемо важливий момент написання дипломної роботи – початок. Покажемо вам як зробити якісний старт написання дипломноної, що допоможе заощадити купу часу і нервів.

17.09.21
8 хв
11890
Як налаштувати eTXT антиплагіат

Якщо ви студент або автор студентських робіт, який хоче розібратися, як правильно перевіряти курсову, дипломну або будь-яку інші наукові роботи, то ви потрапили в пункт призначення, який створений спеціально для вас.

17.09.21
12 хв
25165
Перевірка курсової на унікальність

Ця стаття підійде всім, хто шукає  інформацію про те, що таке унікальність, як перевірити дипломну чи курсову на антиплагіат, або як підвищити унікальність або оригінальність роботи.

14.09.21
15 хв
12511
Як писати дипломну роботу

Написати дипломну роботу складно, а це значить вам варто дізнатися в чому полягає ця складність. Статтю написано автором дипломних робіт, тому рекомендуємо до прочитання негайно!

07.04.21
15 хв
38071
Оформлення дипломної роботи

Якщо студент шукає інформацію, то він її обов'язково знайде, але як оформити цю інформацію? У цій статті Чіп і Дейл розкажуть як оформити дипломну роботу за допомогою текстового редактора Word.

17.03.21
15 хв
87322
Як оформити курсову роботу

Якщо ви шукаєте як оформити курсову роботу, то це стаття покаже вам загальні принципи оформлення кожного пункту курсової. Стаття написана нашими авторами.

15.03.21
7 хв
15819
Як писати есе з англійської мови

Есе англійською важко написати без підготовки. Ми вже це чудово знаємо! У цій статті ви дізнаєтеся як це можна зробити максимально якісно.

В цьому розділі сайту ми зібрали для вас найкращі статті від топових фахівців. Вони стосуються всіх сфер студентського життя і можуть допомогти в розумінні деяких питань. Прес-центр компанії Чіп і Дейл надає можливість кожному бажаючому дізнатися багато корисної інформації. Наприклад, ви вирішили зробити дипломний проект самостійно і без сторонньої допомоги. В такому випадку, стануть в нагоді наші статті у цьому напрямку. В них ви дізнаєтеся всі нюанси підготовки матеріалів до роботи, обробку потрібної інформації і, звичайно ж, правильне оформлення та презентація вашої роботи.

Цей розділ знань покликаний дати розуміння про те, як взагалі робити студентські роботи і при цьому не постаріти. Адже, без належної підготовки, на безліч завдань університету йдуть багато годин та днів роботи. А їх можна було б уникнути, або скоротити, як мінімум. Якщо ж блогу онлайн-сервісу допомоги студентам Чіп і Дейл вам не досить, то можете звернутися до менеджера за індивідуальною допомогою. І він підкаже як краще вчинити в тій, чи іншій ситуації. Адже за його плечима роки досвіду, а навіть якщо вони не допоможуть, то він має доступ до професійних авторів, котрі за кілька хвилин здатні відповісти на складні запитання.