Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова робота з англійської мови

На вулиці повним ходом йде 21 століття і освіта поступово трансформується в нові формати. Так, під час пандемії дистанційне навчання і онлайн-курси стали must have для більшості студентів. Сервіс Чіп і Дейл створений для того, щоб допомогти студентам впоратися з навчанням. Наші фахівці можуть написати курсову роботу на англійській мові незалежно від регіону, міста, області, селища в якому знаходиться студент.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 30 ст до 70% 1-3 дні від 1500 грн
до 40 ст до 70% 1-3 дні від 2000 грн

Практична

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 2000 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 2200 грн
до 40 ст до 80% 1-3 дні від 2500 грн

Як формується вартість роботи з англійської мови

З таблиці вище ви уже, напевно що, побачили, що курсова робота може бути або теоретична, або практична, або в курсовій буде і теорія і практика. Вартість кожного курсового проекту з англійської мови формується виходячи з декількох вимог.

Безумовно на вартість курсової впливають:

  • тема роботи
  • курсова робота повинна бути англійською мовою чи українською
  • що потрібно досліджувати в практичній частині
  • який відсоток унікальності повинен бути
  • скільки днів є на виконання

Чи складно писати курсову англійською мовою

Робота англійською мовою дійсно пишеться складніше, ніж українською, адже для написання потрібно мати пристойний рівень англійської мови. Автори компанії Чіп і Дейл мають рівень С1 і С2, і можуть граматично правильно написати всю роботу.

При написанні курсових робіт з англійської мови важливо правильно розкрити тему, а для цього потрібно володіти потрібними знаннями, які за один вечір не отримаєш. Адже найчастіше клієнти хочуть купити курсову роботу з англійської на абсолютно різні теми, де потрібно досліджувати лексику якоїсь книги або знаходити в серіалі приклади емоційно-експресивної лексики і розбирати їх, згідно з правилами англійської мови.

Перевага будь-якого студента, навіть того, який буде далі працювати з англійською мовою полягає в тому, що конкретно той проект, який йому задали, не завжди стане йому в нагоді у майбутньому. І, щоб витратити час на щось більш корисне, цей студент може покластися на досвід наших авторів.

Для того, щоб замовити курсову роботу з англійської мови, заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами, а також протягом 5 хвилин повідомимо вартість.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Не дивуйтесь ціні на курсову з англійської

Вартість курсових робіт з англійської мови часто знаходиться в діапазоні від 1000 грн до 2000 грн. І це абсолютно нормально.

Ви тільки вдумайтеся: виконавець вже має знання з англійської мови, він витрачає час на вивчення вимог, знаходить відповідну англомовну літературу (що, найчастіше, дуже складно зробити!), вивчає ці джерела і складає на їх підставі план роботи.

Після цього, він пише перший розділ на зазначеній мові і приступає до дослідження якогось фільму чи книги, або статей BBC, знаходить там відповідні приклади, виписує, аналізує і пояснює, чому виписав науковою мовою. В кінці, швидше за все, ще потрібно порахувати, скільки яких прикладів було виписано, написати висновки, оформити всю роботу і зробити так, щоб джерела в тексті збігалися зі списком літератури.

Потім йому можуть надіслати цю працю на виправлення, і він ще витратить від декількох годин до дня, щоб довести її до ідеалу, при цьому перевіривши знову на унікальність через програму антиплагіату.

І після цього ви реально не захочете замовити курсову роботу з англійської за таку суму?

Якщо все одно залишились запитання 

Ви хочете купити курсову з англійської та все одно ще сумніваєтеся? Тоді залиште заявку, з вами зв'яжеться менеджер і домовиться про онлайн демонстрацію вже готових робіт, які були написані нашими авторами.

Ви зможете подивитися на якість оформлення, зрозуміти, як формується структура, побачити приклади дослідження і задати всі питання, які у вас залишилися.

Наші менеджери все покажуть і все розкажуть та навіть скинуть деякі зразки просто так. Щоб замовити курсову роботу з англійської мови, вам потрібно просто натиснути на кнопку «Дізнатися вартість».

Приклади виконаних робіт

Англійська мова

Homonym jokes in English and Ukraine

Англійська мова

Переклад складних речень з англійської мови українською

Англійська мова

Ivan Yatskanyns contribution to Ukrainian translation in Slovakia

Англійська мова

Специфіка перекладу газетних заголовків

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наша команда вже багато років допомагає студентам виплутуватися зі складних ситуацій, тому можете не боятися і купити курсову роботу з англійської мови, навіть якщо вам потрібно здати її терміново.