Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Звіт з виробничої практики

Протягом навчального процесу в університеті кожен студент стикається з таким поняттям як виробнича практика. Вона відбувається в момент, коли студента відправляють здобувати практичні знання на конкретне підприємство, яке веде свою діяльність у виробничій сфері. Ті, хто має таку можливість і бажання, йдуть на заводи і починають вивчати їхні внутрішні процеси. Але ця можливість є не у всіх, і у решти виникає потреба купити звіт з виробничої практики.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Виробнича

практика

до 25 ст за запитом 2-7 днів від 500 грн
до 40 ст за запитом 2-7 днів від 800 грн
до 60 ст за запитом 2-7 днів

від 1200 грн

Як пишеться звіт з практики на підприємстві

Виходячи зі свого досвіду, наш автор займається написанням роботи дотримуючись певних правил. В першу чергу, він вивчає методичні рекомендації університету і формує для себе рамки, в яких потрібно буде писати звіт. Далі йде вивчення діяльності підприємства і його публічної інформації. В результаті, у нього є готовий алгоритм як зробити звіт з виробничої практики якісно і згідно термінів.

Потім йде сам процес написання, котрий займає в середньому 6-7 днів, сюди входить як заповнення щоденника практики, так 
 і відгуки з боку керівника на підприємстві та керівника від університету. Зазвичай, ці документи заповнюють самі студенти і приносять їх на підпис керівникам.

Тому, за роки роботи, наша компанія накопичила достатній досвід у виконанні звітів з виробничої практики і продовжує набирати обороти в цьому напрямку. Щороку до нас звертається за допомогою безліч студентів, що не мають можливості проходити практику самостійно. Наша компанія Чіп і Дейл їх виручає і робить це якісно.

Як формується ціна звіту з виробничої практики

В оцінку проекту входять декілька складових, без яких оцінка роботи стає неможливою. Для того, щоб дізнатися скільки коштує звіт по виробничої практики, потрібно повідомити нашому представникові:

  • тему роботи;
  • які терміни виконання;
  • показати методичні рекомендації з оформленням і наповненням;
  • дати бланки документів для заповнення, в тому числі щоденник;
  • надати всю присутню інформацію щодо діяльності підприємства.

Маючи всі ці параметри, наш менеджер протягом 15 хвилин зможе оцінити роботу і повідомити вам терміни її виконання.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Особливі способи зробити звіт з виробничої практики на замовлення

Буває так, що у нас ви можете купити звіт з виробничої практики з печаткою. Оскільки у нас вона залишилася від попередніх замовників, і вони не проти щоб ми її використовували далі. Таким чином, ви отримуєте високоякісний продукт без зусиль з вашого боку.

Також ми можемо зробити для вас проект ґрунтуючись на попередніх роботах, що були написані для університету. Наприклад, це може бути ваш минулий курсовий проект по конкретному підприємству. Ми візьмемо його за основу і зробимо з цього матеріалу новенький звіт з виробничої практики.

У нас можна ознайомитися із прикладами звітів з виробничої практики

У деяких студентів можуть виникнути сумніви з приводу того, чи зроблять для них все якісно і згідно вимог. І щоб їх трохи розвіяти ми створили на сайті розділ з прикладами наших минулих робіт. Вони створені з метою демонстрації, тому не несуть в собі повної інформації по тій чи іншій тематиці. Для ознайомлення з повноцінною версією вам потрібно звернутися до нашого менеджера, і він покаже її.

Приклади виконаних робіт

Виробнича практика

Звіт КУТСЬКЕ СТ по виробничій практиці

Виробнича практика

Виробнича практика Мисливський двір

Виробнича практика

Виробнича Маркетинг Еліос Стратегія

Виробнича практика

Виробнича Київський завод підйомно-транспортного обладнання

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наш онлайн-сервіс допомоги студентам по всій Україні Чіп і Дейл є найкращим місцем, де можна замовити звіт з виробничої практики в короткі терміни та з високою якістю. Ми стежимо за тим, щоб ви залишалися задоволені нашими продуктами і постійно вдосконалюємось.