Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Бакалаврська робота

Щоб дізнатися, що таке дипломна бакалавра потрібно відучитися у вузі до старших курсів. І коли 4 курс навчання в університеті підходить до логічного завершення, то настає відповідальний момент здачі фінального проекту. Він являє собою вижимки знань з попередніх курсів навчання, вкладену у файл з текстом. Але, в силу різних життєвих обставин, далеко не кожен може цей текст написати. Саме для таких людей й існує наш онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна
Бакалаврська до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Як написати дипломну роботу бакалавра

Ця думка виникає в голові у кожного, хто наближається до закінчення 4 курсу освіти і приходить вона недарма. Адже, для якісного кінцевого проекту, потрібно переглянути чимало інформації, вивчити проблематику з боку попередніх дослідників, провести власний аналіз питання і зробити висновки з усього цього. До того ж, усе правильно оформити, вкластися в терміни і пройти перевірку на антиплагіаті.

Завдання явно не з простих, тому так багато студентів звертаються до нас за допомогою і отримують можливість купити дипломну роботу бакалавра. Ми ж, у свою чергу, якщо беремося за справу, то гарантуємо якість та оригінальність нашого продукту.

Етапи виконання дипломного проекту бакалавра

Щоб успішно захиститися, а перед цим замовити дипломну роботу бакалавра, вам потрібно буде пройти кілька кроків разом з нами на шляху до цієї мети:

  1. Дати нам чіткі вимоги з боку університету щодо проекту (методичні рекомендації, інформація від викладача, дані по підприємству і тд.)
  2. Вказати скільки часу є на виконання завдання (оптимальним варіантом буде місяць часу).
  3. Дізнатися, які умови щодо унікальності і на якій програмі вона буде перевірятися (ми, за стандартом, перевіряємо на еТХТ)
  4. Бути на зв'язку під час виконання проекту і відповідати на можливі запитання від автора.
  5. Дотримуватись наших рекомендацій, щодо захисту і успішно отримати свій диплом.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

Маша
28 вересня

Пока сдала, проверяют. Вроде бы все ок, если что то, то я напишу, спасибо вам большое 🙏

Y.
28 вересня

Господи яка я Вам вдячна! Тільки що проходив захист курсової, захистила на п'ятірку! 😃😃😃😃😃 Дякую Вам гарно за терпіння, розуміння, та працю! Обовязково буду Вас рекомендувати знайомим!!! Ви б знали, яка я щаслива! ДЯКУЮ 😃😃😃😃😃

*****
28 вересня

Отлично, 48/50 😍

Natala
28 вересня

Я перечитала роботу, вона мені підходить. Дякую вам за виконання)

Vitaliy K.
27 вересня

Дякую, все чудово. Дякую за співпрацю)

Elizabeth ❤️
27 вересня

Дуже вам дякую, ніби все добре. В мене там скоро дипломна, то я з вами не прощаюсь)

Maksim
27 вересня

Дякую, все сподобалося, робота була виконана хорошо і вірно оформлена 🙂

Яна
27 вересня

дякую все сподобалось, можливо звернуся до вас ще раз в цьому році

*****
27 вересня

все отлично. Быстро выполнили работу, даже несколько раз исправили ее. Думаю, вы и так лучшие 😊

Хто пише дипломні роботи бакалавра на замовлення

Для того, щоб діяльність нашої компанії була максимально зразковою, ми вдаємося до ретельного відбору кандидатів на співпрацю з нами. Менеджер з найму персоналу уважно вивчає резюме виконавців, їх досвід діяльності та приклади попередніх виконаних бакалаврських дипломних. І якщо нас влаштовують ці зразки, то вони проходять першу стадію перевірки, і переходять до наступної.

На ній ми просимо їх виконати вступне завдання невеликої складності і якщо воно буде успішним, то поступово підвищуємо планку. Таким чином, вони проходять еволюційні щаблі розвитку до того як починають робити більш серйозні види праць. У зв'язку з чим, вам не потрібно переживати за якість виконавця, ми вже зробили це за вас. Вам залишилося тільки замовити дипломну бакалавра і покластися на Чіпа і Дейла.

У скільки обійдеться написання бакалаврської дипломної роботи

Питання вартості дипломної роботи бакалавра стоїть біля студента мало не на першому місці. Ми це розуміємо і завжди при першому контакті говоримо приблизну цифру, до того, як поспілкуємося з автором і дізнаємося точну. Це дає можливість людині оцінити свої можливості і знати на що розраховувати, або ж відмовитися відразу і не витрачати свій час.

Остаточна ціна дипломної роботи бакалавра формується під впливом ряду факторів, вже згаданих раніше. Якщо коротко, то це методичні вимоги, час на виконання, оригінальність і складність тематики. Після того, як наш менеджер уточнить у вас відповіді на ці питання, ви точно дізнаєтесь скільки коштує дипломна бакалавра конкретно у вашому випадку.

Приклади виконаних робіт

Англійська мова

Лексичні модуляції як прийом перекладу художнього твору

Міжнародні відносини

Тероризм як політичний феномен. Теоретико-концептуальний аспект

Маркетинг

Управління конкурентоспроможністю підприємства ЦеТехно

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Існує думка, що в різних регіонах країни вартість одних і тих же послуг теж різна. Насправді це не так, принаймні у випадку з нашою компанією. У нас відповідь на питання того скільки коштує дипломна робота бакалавра рівна по всій Україні. Адже, умови для оцінки завжди одні й ті ж і вони не залежать від географії.