Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Наукові статті 

Стаття в науковому стилі є результатом досліджень її автора конкретної теми. Вона повинна складатися з фактів, які вдалося вивести в процесі аналізу проблематики. Зазвичай, статті пишуться для наукового журналу і друкуються в них. При цьому, публікація повинна бути цікава і приносити користь читачеві.

Процес вибору автора наукової статті

Купити наукову статтю буває досить непросто, адже не зовсім ясно кому можна довіряти, а кому не варто. Виходячи з нашого досвіду, помилки неминучі і завжди може попастися недобросовісний виконавець. Не раз до нас зверталися студенти з проханням написати наукову статтю на замовлення після того, як їх обдурили і скинули неякісний продукт чи зовсім перестали відповідати, як отримали гроші. Наш онлайн-сервіс Чіп і Дейл категорично не поділяє такого підходу до роботи. Тому, ми намагаємося відразу повідомити студентам, що їм нема чого боятися при замовленні написання наукових статей.

Для цього, ми показуємо попередні публікації наших замовників на суміжну тематику. Або ж демонструємо в режимі онлайн інші роботи максимально тематично схожі до тієї, яку потрібно буде зробити. Навіть якщо ніхто з наших виконавців ще не писав подібного роду публікацію, це теж не проблема. І ми беремо на себе допомогу в написанні наукових робіт, в ході якої автор занурюється у вивчення предмета і пише потрібний текст.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Наукова стаття на будь-яку тему

Це абсолютно реально, якщо знати свою справу і бути якісним автором. А саме такі люди в нашій команді. Адже, вони займаються написанням наукових статей за гроші і роблять це на совість. Ви навіть можете купити готову статтю у нас, якщо пощастить. Оскільки за більш ніж 5 років роботи у нас зібралася чималенька база готових робіт, у тому числі кожна може бути використана повторно, так як в інтернеті ми їх не публікуємо. За винятком ознайомлювальних версій на нашому сайті.

Для тих хто не знає, як замовити наукову статтю у нас є кілька менеджерів, які готові допомогти з цим питанням. Якщо вас цікавить вже готова, то ми також надамо список тем які у нас вже є. Якщо хочете дізнатися скільки коштує написати наукову статтю, тоді теж зверніться до нас через форму зворотного зв'язку сайту, або іншим зручним способом.

Які статті ми пишемо

У нашому арсеналі є автори, які здатні написати наукову статтю не тільки українською мовою, а ще й англійською чи російською мовою. Також, ми в змозі допомогти з перекладом. Якщо, наприклад, потрібно зробити переклад на англійську мову чи іншу доступну нашим авторам мову. Щоб дізнатися точну вартість перекладу наукової статті з української на англійську, знову-таки слід звернутися до представника компанії Чіп і Дейл. Таким чином, у нас є ресурси написати текст як для першокурсника, так і для магістра.

У стандартній комплектації публікація обмежується власним текстом, але бувають особливі випадки. Адже Україна велика, відповідно і вимоги різних наукових журналів (ВАК наприклад) відрізняються між собою, іноді кардинально. Але ми готові до цього і в силах написати наукову роботу навіть з анотацією і рецензією. При цьому, ціна статті не буде сильно відрізнятися. Адже вони є обов'язковими елементами в деяких наукових журналах, а для інших не є необхідними. Тож пишіть нам умови, і ми скажемо в які терміни зможемо виконати таке замовлення на написання наукової статті.

Якщо наукова стаття потрібна терміново

В такому випадку алгоритм простий:

  • якомога швидше зв'язуєтеся з нами;
  • протягом 15 хвилин ми оцінюємо роботу;
  • підбираємо для вас автора, і передаємо йому роботу;
  • ви вносите передоплату, і очікуєте обумовлений термін;
  • коли робота готова, оплачуєте і отримуєте файл;
  • маєте в активі потрібну публікацію.

Буває таке, що можна отримати наукову роботу зовсім недорого. Особливо якщо тема популярна, а сама стаття може бути невелика. У той же час, маленька не означає погана, ми однаково відповідально ставимося до будь-якого виду студентських робіт.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Ми сервіс який робить платні студентські наукові статті. Якщо ви шукаєте безкоштовні неякісні статті – їх повно в інтернеті, і ви їх обов'язково знайдете. Якщо ж суть в тому, щоб отримати класну статтю, то почитайте відгуки про нас і приймайте рішення. Ми впевнені в своїх авторах, так що вибір за кожним.