Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова робота з менеджменту 

Багато хто думає, що менеджмент, економіка, маркетинг – це все одне і теж. Ми знаємо, що це не так. Звертаючись до нас, студенти можуть бути спокійні за курсову та не думати про те, що буде з нею завтра і як її почати робити.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 570 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 700 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1000 грн

З практичною частиною

2 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1100 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1500 грн

З практичною частиною 

3 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1100 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1200 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1400 грн

Скільки коштує курсова з менеджменту 

Наші менеджери визначають ціну кожного замовлення виходячи з наступних пунктів:

  1. Тема роботи. Ціна складається з багатьох чинників і тема роботи також може бути простішою чи складнішою, ніж інша.
  2. Методичка чи вимоги викладача до написання. В методичці наш автор завжди може побачити, як виконувати курсову, зі скількох сторінок вона повинна складатися, що має бути в першому розділі, а що в другому, які розрахунки робити та інше. Ціна курсової роботи з менеджменту залежить найбільше якраз від вимог і рекомендацій, які або описані в методичці, або видані індивідуально викладачем.
  3. Терміни написання. Ясна річ, що написати курсову роботу з менеджменту за 1 день важче, ніж за 7 днів, тим більше, що студентів багато, а якісних авторів ні. Рекомендуємо замовити курсову роботу з менеджменту, коли у вас є в запасі 5 днів.
  4. Відсоток унікальності при перевірці на антиплагіат. Разом з готовою науковою працею ми надішлемо замовнику звіт про унікальність у вигляді файлу.

Чи можна нам довіряти

На це питання відповіли всі ті люди, які нас порадили і самі замовили у нас не одну курсову. Адже вдумайтеся, незважаючи на регулярну рекламу, роздачу візиток і всього іншого для залучення нових клієнтів, відсоток рекомендацій і клієнтів, які хочуть замовити курсову роботу з менеджменту або іншого предмету становить понад 80%. А вам мало цього для довіри?

Не біда! Тоді у нас є відгуки всіх цих клієнтів. Як же зрозуміти, що вони справжні? Перейти в наші соціальні мережі і подивитися чи збігаються відгуки на сайті з відгуками-скріншотами з Instagram.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

Yanka
14 травня

Я дуже вдячна Автору і Вам за те, що в такий час, ви знайшли можливість дописати і виконати роботу! чесно сказати, ще навіть не читала і не відправляла роботу, тому що часу зовсім немає, але як скину, обов'язково дам знати що та як. Ще раз гарно дякую! Мирного вам неба над головою!

Anna B.
14 травня

буду к вам обращаться)

+39 35* *******
14 травня

Дуже дякую вам ❤️

Marianna
14 травня

я ваша постійна клієнтка)

Люба
14 травня

Дуже дякую, що поставились із розумінням до моєї ситуації ❤️ Мені підходить)

Карина
14 травня

спасибо, буду вас всем рекомендовать) Очень быстро сделали Спасибо ❤️

Лиза
22 грудня

Спасибо большое 🤗🤗🤗

Антонина
22 грудня

Отлично 👌🏼 Спасибо большое ☺️ Буду обращаться ещё 👌🏼😎

Anastasia R.
22 грудня

Захистила роботу, дякую ❤️ Все дуже вдало, здала на 5 🥳🥳🥳

Види курсових робіт з менеджменту

Менеджмент – це управління підприємством, або якимось процесом за допомогою різних методів і форм впливу. У сучасному світі можна побачити, як студенти намагаються купити курсові роботи з менеджменту і найчастіше зустрічаються такі різновиди цієї спеціальності:

  • адміністративний;
  • фінансовий;
  • менеджмент організації;
  • інноваційний.

Якщо викладач знайшов помилки

Всі ми люди і  забрати людський фактор у нас неможливо. Виконуючи курсову роботу з менеджменту на замовлення, автор може допустити якісь несерйозні помилки. Наш сервіс ніколи не скаже вам: «До побачення», а визнає свою провину і внесе корективи у роботу.

Щоб показати, що це помилки автора будь-який клієнт може відкрити методичку і подивитися, неправий автор або правий. Цей процес не займе багато часу, а лише додасть аргументів на свою користь. Якщо ж ви не хочете відкривати методичку і знаходити, як правильно потрібно написати роботу, то це теж не біда. Ми самі знайдемо це і вдосконалимо написаний до цього проект.

Замовити роботу з менеджменту не так просто, особливо коли у студентів прискіпливий викладач і вони бояться, що весь файл з курсовою забракують, але з нами так не буває, наші менеджери і виконавці завжди доводять розпочате до кінця.

Єдине правило сервісу для клієнтів – не грубіянити. Хамом вважається клієнт, який дозволяє собі без причин ображати менеджера, або виконавця його курсової роботи.

Приклади курсових робіт з менеджменту ви можете побачити нижче.

Приклади виконаних робіт

Менеджмент

Управління персоналом як фактор підвищення конкурентоспроможності

Менеджмент

Менеджмент місцевого самоврядування

Менеджмент

Менеджмент корпоративної безпеки ДП ЛУЦЬКИЙ КХП 2

Менеджмент

Ефективність трудових ресурсів підприємства

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сьогодні кожному студенту необхідний час для особистої освіти, для самовдосконалення, для заробітку, просто для пересування по місту і, на жаль, цього часу він не має в достатку. Наш сервіс створений допомагати студентам, які хочуть знайти у кого можна попросити допомогу і розібратися, як писати курсову роботу з менеджменту, або просто замовити її у нас. У будь-якому випадку, наші консультації безкоштовні, тому чекаємо ваших повідомлень!