Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Презентації для навчання

Презентації – візуальна частина студентської роботи: курсової, дипломної, реферату, доповіді і т.д. Завдяки грамотно складеним слайдам в PowerPoint, ваша робота може отримати значно вищий бал. Особливо це виручає, коли сама робота зроблена неякісно.

Здається, презентацію створити дуже просто, але це не зовсім так. Ви знали, наприклад, що на слайді не повинно бути багато тексту? А що в процесі вашої розповіді на екрані мають бути присутні «гачки»? Ці «гачки» служать вашим помічником в доповіді, позбавляючи вас від злощасних листочків, які так ненавидять викладачі. Фахівці сервісу Чіп і Дейл знають ці та багато інших нюансів, зроблять вашу презентацію максимально ефектною, а найголовніше комфортною.

Скільки коштує зробити презентацію?

Презентація, як і будь-яка інша студентська робота, унікальна. Неможливо порівняти сторінки з аналітикою і великою кількістю таблиць з творчими сторінками. Тому для оцінки вартості презентації в PowerPoint на замовлення нам потрібні:

 1. Тема
 2. Терміни
 3. Вимоги
 4. Побажання

Ми приймаємо замовлення як з готовою інформацією, так і без неї. Найголовніше – тема, вона визначає весь вміст слайдів.

Терміни безпосередньо впливають на вартість презентації. Звичайно, ми впораємося за 1 день, але наявність часу допоможе зробити роботу більш індивідуальною і унікальною.

Вимоги, зазвичай, повідомляє викладач, але, якщо вимог немає – це теж не проблема. Існує загальноприйнятий стандарт виконання такого виду робіт, будемо відштовхуватися від нього.

І, нарешті, побажання. Побажання визначають наявність вашого особистого бачення в роботі. Замовляючи дизайн-проект кімнати, ви ж говорите, що хотіли би білі стіни та вінтажну люстру? Тут також. Включити якомога більше таблиць і діаграм? Зробимо. Менше тексту, більше картинок? Без проблем!

Натискай на кнопку нижче, щоб дізнатися, скільки коштує замовити презентацію.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Презентації на замовлення виконуються швидше, ніж якби ви робили самі

Коли ви день у день займаєтеся, наприклад, грою в шахи, через півроку-рік ви вже будете грати значно швидше, краще міркувати і відразу знаходити в голові схожі ходи великих шахістів. Так само відбувається в будь-якій сфері. Презентації на замовлення для студентів виконують люди, які цим займаються щодня. Вони знають:

 • Яку саме інформацію з тексту потрібно обов'язково включити в візуальний ряд;
 • Уміють оцінити сильні і слабкі сторони вашої роботи і помістити на слайди більше переваг, завуалювати недоліки;
 • Знають, де знайти картинки і як їх гармонійно вписати на екрані;
 • Правильно підберуть кількість тексту на слайдах, виходячи з нашого 6-річного досвіду успішних захистів студентів;
 • Розставлять по тексту «гачки», щоб вам інтуїтивно було зрозуміло, в яке русло потрібно вести розповідь без запинок;
 • Складуть слайди таким чином, щоб виключити якнайбільше питань комісії.

Наша команда зможе виконати ваше замовлення так швидко, як ви захочете.

Забезпечте собі комфорт на захисті презентації 

Замовляють презентації навіть великі компанії, і це ще раз доводить, що з ними не все так просто. Так, в університеті для студента не так вже й важлива дизайнерська складова візуального ряду, що стає важливіше для бізнесменів, однак, все ще важливі такі моменти, як:

 • правильна структура
 • розподіл акцентів
 • добірка картинок
 • оформлення діаграм для наочності, тощо

Купити презентацію = купити свій комфорт. А комфорт на такому стресовому заході, як захист – погодьтеся, безцінний. Скільки ж коштує замовити презентацію і забезпечити собі спокій? У порівнянні з комфортом, недорого.

Де замовити презентацію

В якому б університеті ви не вчилися, яке б місто вас не обмежувало, ми працюємо по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Львів, Чернівці, Дніпро, Запоріжжя і т.д. Презентація – не той випадок, коли необхідна особиста зустріч, всі питання можна обговорити онлайн. Фахівці сервісу Чіп і Дейл із задоволенням допоможуть вам з підготовкою до виступу на публіці.

При виборі компанії, звертайте увагу на кількість і правдоподібність відгуків, історію, цінності. Дуже важливим фактором є те, які сервіси використовує компанія для перевірки робіт на якість і антиплагіат, які способи оплати використовує, чи надає якісь підтвердження готовності вашої роботи. Чесна компанія зробить все максимально прозоро і зручно.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Питання у виборі вашого, саме ВАШОГО сервісу полягає не в тому, де купити презентацію, а де замовити презентацію так, щоб вона була:

 • якісною;
 • зручною;
 • приємною для ока;
 • відповідала всім вашим вимогам і побажанням;
 • викликала у вас почуття комфорту.

... і ми із задоволенням вам в цьому допоможемо 😊