Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Презентація з економіки

Презентація з економіки може бути дуже багатогранною роботою, так як в ній будуть графіки, діаграми, які покажуть стан підприємства чи іншого об'єкта дослідження і спростять погляд на сухі цифри через красиву візуалізацію. Сервіс Чіп і Дейл надають можливість замовити презентацію з економіки в 2 кліки.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть слайдів Терміни Ціна
З економіки до 10 1-3 дні від 500 грн
до 20 1-3 дні від 750 грн
до 30 1-3 дні

від 1000 грн

Скільки коштує презентація з економіки

Як ви вже бачили з таблиці вартість презентації ранжується залежно від того, наскільки велика вона потрібна і який повинен бути обсяг слайдів. Так само грає роль, потрібно робити в ній якесь дослідження чи ні. Протягом останніх 5 років наші автори виконували найрізноманітніші роботи в PowerPoint, в тому числі і з економіки. Виведемо основні пункти, які формують ціну:

  • обсяг роботи;
  • сама задача, яка поставлена по створенню;
  • час, який є на виконання замовлення.

Ми пишемо презентації англійською мовою з економіки

Так, ви можете замовити презентацію з економіки на будь-якій мові. Ми базуємося в Україні, але весь світ давно знає, що українці дуже талановиті люди і можуть виконати презентації на замовлення англійською, українською, російською, польською, китайською, іспанською та іншими мовами.

Не забудьте тільки сказати, що вам потрібно купити презентацію з економіки англійською мовою, бо за замовчуванням наші виконавці роблять їх українською.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Як замовити презентацію з економіки у нас на сайті

У нас на сайті є декілька способів замовити презентацію з економіки. Особисто ми рекомендуємо будь-який зі способів, так як всі вони дуже швидкі.

  1. Натиснути кнопку «Дізнатися вартість» і почекати поки з вами зв'яжуться.
  2. Зайти у вкладку Контакти і написати в Telegram або Instagram. Наш менеджер відповість вам вже через 5 хвилин.
  3. Зателефонувати за вказаним номером.
  4. Написати в онлайн чат і зробити замовлення прямо в ньому.

Як довіритись сервісу Чіп і Дейл і не постраждати

Кожен студент в наш час є в Instagram або Telegram, де він може почитати відгуки про сервіс і впевнитися в їхній унікальності. Наприклад, конкретно ви не вірите у відгуки, але замовити презентацію з економіки десь потрібно. В такому випадку, можете попросити показати вам зразок презентації з економіки і наш менеджер професійно, за 15 хвилин, організує зустріч в Google і покаже виконані праці наших кращих авторів.

Завантажити презентацію з економіки можна нижче, де ви побачите наші приклади. У прикладі буде неповна версія роботи для того, щоб ви ознайомилися з нашою професійною працею і були впевнені, що ми не є самозванцями. Повну версію виконаного раніше замовлення ми продемонструємо вам особисто.

Приклади виконаних робіт

Презентація з економіки

Управління товарними запасами в системі мерчандайзингу

Презентація з економіки

Методи ціноутворення

Презентація з економіки

Аудит дебіторської заборгованості ТОВ А-Муссон 1

Презентація з економіки

Джерела формування асортименту товарів 

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Ми розуміємо, що багатьом студентам потрібна допомога в навчанні, а система освіти в Україні не дає можливості попросити цю допомогу у викладача. Через це і виник сайт Чіп і Дейл, де працюють викладачі, вчителі, аспіранти і кожен день допомагають закрити вашу сесію.

Після того, як ви отримали хорошу оцінку не забудьте зайти на сайт і залишити відгук, адже нам дуже важливо показати кожному студенту, що тут йому завжди раді і завжди допоможуть виконати будь-яке його завдання.