Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Презентація з економіки

Презентація з економіки може бути дуже багатогранною роботою, так як в ній будуть графіки, діаграми, які покажуть стан підприємства чи іншого об'єкта дослідження і спростять погляд на сухі цифри через красиву візуалізацію. Сервіс Чіп і Дейл надають можливість замовити презентацію з економіки в 2 кліки.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть слайдів Терміни Ціна
З економіки до 10 1-3 дні від 150 грн
до 20 1-3 дні від 200 грн
до 30 1-3 дні

від 250 грн

Скільки коштує презентація з економіки

Як ви вже бачили з таблиці вартість презентації ранжується залежно від того, наскільки велика вона потрібна і який повинен бути обсяг слайдів. Так само грає роль, потрібно робити в ній якесь дослідження чи ні. Протягом останніх 5 років наші автори виконували найрізноманітніші роботи в PowerPoint, в тому числі і з економіки. Виведемо основні пункти, які формують ціну:

  • обсяг роботи;
  • сама задача, яка поставлена по створенню;
  • час, який є на виконання замовлення.

Ми пишемо презентації англійською мовою з економіки

Так, ви можете замовити презентацію з економіки на будь-якій мові. Ми базуємося в Україні, але весь світ давно знає, що українці дуже талановиті люди і можуть виконати презентації на замовлення англійською, українською, російською, польською, китайською, іспанською та іншими мовами.

Не забудьте тільки сказати, що вам потрібно купити презентацію з економіки англійською мовою, бо за замовчуванням наші виконавці роблять їх українською.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

Yanka
14 травня

Я дуже вдячна Автору і Вам за те, що в такий час, ви знайшли можливість дописати і виконати роботу! чесно сказати, ще навіть не читала і не відправляла роботу, тому що часу зовсім немає, але як скину, обов'язково дам знати що та як. Ще раз гарно дякую! Мирного вам неба над головою!

Anna B.
14 травня

буду к вам обращаться)

+39 35* *******
14 травня

Дуже дякую вам ❤️

Marianna
14 травня

я ваша постійна клієнтка)

Люба
14 травня

Дуже дякую, що поставились із розумінням до моєї ситуації ❤️ Мені підходить)

Карина
14 травня

спасибо, буду вас всем рекомендовать) Очень быстро сделали Спасибо ❤️

Лиза
22 грудня

Спасибо большое 🤗🤗🤗

Антонина
22 грудня

Отлично 👌🏼 Спасибо большое ☺️ Буду обращаться ещё 👌🏼😎

Anastasia R.
22 грудня

Захистила роботу, дякую ❤️ Все дуже вдало, здала на 5 🥳🥳🥳

Як замовити презентацію з економіки у нас на сайті

У нас на сайті є декілька способів замовити презентацію з економіки. Особисто ми рекомендуємо будь-який зі способів, так як всі вони дуже швидкі.

  1. Натиснути кнопку «Дізнатися вартість» і почекати поки з вами зв'яжуться.
  2. Зайти у вкладку Контакти і написати в Telegram або Instagram. Наш менеджер відповість вам вже через 5 хвилин.
  3. Зателефонувати за вказаним номером.
  4. Написати в онлайн чат і зробити замовлення прямо в ньому.

Як довіритись сервісу Чіп і Дейл і не постраждати

Кожен студент в наш час є в Instagram або Telegram, де він може почитати відгуки про сервіс і впевнитися в їхній унікальності. Наприклад, конкретно ви не вірите у відгуки, але замовити презентацію з економіки десь потрібно. В такому випадку, можете попросити показати вам зразок презентації з економіки і наш менеджер професійно, за 15 хвилин, організує зустріч в Google і покаже виконані праці наших кращих авторів.

Завантажити презентацію з економіки можна нижче, де ви побачите наші приклади. У прикладі буде неповна версія роботи для того, щоб ви ознайомилися з нашою професійною працею і були впевнені, що ми не є самозванцями. Повну версію виконаного раніше замовлення ми продемонструємо вам особисто.

Приклади виконаних робіт

Презентація з економіки

Управління товарними запасами в системі мерчандайзингу

Презентація з економіки

Методи ціноутворення

Презентація з економіки

Аудит дебіторської заборгованості ТОВ А-Муссон 1

Презентація з економіки

Джерела формування асортименту товарів 

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Ми розуміємо, що багатьом студентам потрібна допомога в навчанні, а система освіти в Україні не дає можливості попросити цю допомогу у викладача. Через це і виник сайт Чіп і Дейл, де працюють викладачі, вчителі, аспіранти і кожен день допомагають закрити вашу сесію.

Після того, як ви отримали хорошу оцінку не забудьте зайти на сайт і залишити відгук, адже нам дуже важливо показати кожному студенту, що тут йому завжди раді і завжди допоможуть виконати будь-яке його завдання.