Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

FAQ

Цілком природно, що студенти задають нам питання, пов'язані з процесом виконання роботи. Наприклад, вони можуть цікавитися, яким антиплагіатом ми користуємося, або ж швидкістю написання реферату. На багато з цих питань ми відповідаємо в цьому розділі сайту. Тут ви зможете відшукати інформацію про найчастіші теми, якими цікавляться студенти під час замовлення.

Якщо ж після прочитання ви не знайдете відповідь на своє питання, то нічого страшного. В цьому випадку є два шляхи: можете вписати його у форму нижче і почекати максимум один день, поки адміністратор сайту відповість на нього, або можна зв'язатися з менеджером і запитати у нього вже зараз. У будь-якому випадку, ми постараємося якомога швидше і в повній мірі дати відповідь.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Усе одно не знайшов відповіді?

Перед тим як замовити у нас студентську роботу, ідеальним сценарієм буде той, при якому ви прочитаєте розділ FAQ. Адже він може заощадити багато вашого часу. Не потрібно буде чекати відповіді менеджера, а можна відразу дізнатися інформацію котра вас цікавить. Ми намагалися охопити в цьому розділі найбільш популярні та часті питання щодо робіт.

Більше того, якщо ми написали відповідь на питання по курсовій, то майже зі стовідсотковою ймовірністю ця ж відповідь підійде на аналогічне питання стосовно дипломної роботи, реферату, есе та інших типів завдань. Наполегливо рекомендуємо ознайомитися з інформацією поданою тут, і тільки потім робити замовлення. Так ви вже будете знати про роботу сервісу Чіп і Дейл більше, ніж кілька хвилин тому.