Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломна робота з психології

Психологія — це наука надзвичайно цікава і, по-своєму, складна для розуміння. Саме тому, безліч студентів стикаються з проблемами при написанні випускної роботи за цією спеціальністю. Але це не страшно, адже наш онлайн-сервіс Чіп і Дейл допоможе в написанні дипломної роботи з психології. Перевірені часом автори створять для вас відмінний проект, який буде легко зрозуміти. Плюс до всього, вони можуть дати рекомендації по успішному захисту. Звертаючись до нас, ви можете бути спокійні що отримаєте якісне виконання дипломної роботи з психології на замовлення.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 5000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 6000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 7000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 7000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 8000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 9000 грн

Від чого залежить вартість дипломної з психології

Для того, щоб дізнатися скільки коштує дипломна робота з психології у вашому конкретному випадку, найкраще звернутися до нашого менеджера. Зробити це видається можливим через будь-який зручний месенджер, соціальну мережу чи по телефону. Протягом 15 хвилин він обробить ваш запит і оцінить поточне завдання. Зараз же, можемо приблизно зорієнтувати на основі яких вступних даних він становитиме оцінку.

Отже, щоб вам отримати якісну вартість, потрібно надати нам:

  • точну тему роботи;
  • терміни виконання проекту;
  • методичні рекомендації від університету;
  • вимоги до унікальності;
  • додаткові дані (методики для практичного розділу, опитувальники чи інше).

Сукупність цієї інформації від вас і буде формувати остаточну вартість проекту.

Способи заощадити на замовленні дипломної роботи з психології

Існують дві можливості витратити менше коштів на свій проект, при замовленні у нас. Перша походить від того, що ви можете взяти на себе частину написання завдання і другу частину делегувати на нас. Таким чином, вийде, наприклад, купити дипломну роботу з соціальної психології за невеликі гроші. Другий варіант полягає в тому, щоб зв'язатися з нашим менеджером і попросити його перевірити базу уже готових дипломних робіт з психології, серед яких цілком можливо може виявитися і потрібна саме вам.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Приклад дипломної роботи з психології

Щоб розвіяти сумніви у нашому багаторічному досвіді в цій діяльності, на сайті існує розділ, де ви можете знайти зразки дипломних з психології. Вони знаходяться тут в якості демонстраційного матеріалу і можуть не містити в собі усієї інформації, що зазначена в змісті проекту. Це зроблено, щоб праця наших авторів, яка є унікальним продуктом, не діставалася нікому в повній мірі, тільки частково. Для того, щоб отримати повний доступ до прикладів, завантаженим на сайт, необхідно попросити про це нашого менеджера.

Атмосфера в нашій команді

Наша команда знаходиться по всій Україні, автори ведуть свою діяльність у зручний для них час, відштовхуючись лише від вимог і дедлайну здачі проекту. Це дає можливість їм створювати по-справжньому високу якість продукції, з якою студенти потім без проблем захищаються і стають дипломованими людьми. Якщо вирішили замовити дипломну роботу з психології на нашому сервісі Чіп і Дейл, то потрапили в потрібне місце. Компанія будувалася щоб у потребуючих допомоги студентів завжди було на кого покластися і не шкодувати про це. А навпаки радіти, що свого часу потрапили саме до нас.

Приклади виконаних робіт

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Психологія

Психологічні особливості прояву емоційної сфери підлітків

Психологія

Ставлення до грошей як чинник професійної спрямованості студентів

Психологія

Психологічна готовність до материнства у старшокласниць

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Коли виникає думка, що пора купити дипломну роботу з психології за хорошу ціну з відмінною якістю, то вам точно до нас. Адже саме таких параметрів у своїй діяльності ми і дотримуємося. Будемо раді виручити вас у важкий момент і поділитися своїм досвідом у виконанні студентських робіт, особливо з психології.