Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова з економіки підприємства

Практично усі студенти з 2 чи 3 курсу починають здавати в університет курсові роботи. Не виключенням є і студенти, яким задають написати курсову з економіки підприємства. Часто це буває не так просто, як здається. Саме для таких студентів існує наш онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 570 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 700 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1000 грн

З практичною частиною

2 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1100 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1500 грн

З практичною частиною 

3 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1100 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1200 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1400 грн

Від чого залежить ціна курсової роботи з економіки підприємства?

Щоб повідомити вам якомога точнішу вартість проекту, нам потрібно спочатку знати декілька деталей. Серед них:

  1. Повна назва теми;
  2. Скільки часу є на виконання;
  3. Який рівень унікальності вимагається університетом;
  4. Методичні вимоги (або інші рекомендації щодо наповнення й оформлення);
  5. Назва і звітність (якщо є) підприємства, на базі якого буде проходити дослідження.

Якщо ви дасте вичерпні відповіді на перераховані вище запити, то для нас не складе труднощів оцінити наукову працю. В результаті чого, ви будете знати скільки коштує курсова робота з економіки підприємства. І, в такому випадку, у вас вийде без проблем замовити курсову роботу з економіки підприємства.

Ми також пишемо курсові роботи з економіки організації

Це дійсно так, написанням даних робіт займаються справжні професіонали своєї справи. По суті, економіка підприємств і економіка організацій, це одне й те саме. Так як кожен університет в праві називати спеціальність як йому завгодно, то ми не проти писати роботи, яку б назву вони не мали.

Крім цього, у нас є бажання поділитися з вами ресурсами на яких наші автори шукають потрібну інформацію для виконання роботи. Адже дуже часто клієнти приходять до нас лише з сухою інформацією: тема, терміни виконання, іноді є методичні рекомендації. Але цього замало, щоб написати якісний проект. Тому, під час роботи над курсовою з економіки підприємства або організації, наші виконавці використовують такі ресурси:

  • Офіційний сайт Міністерства Фінансів: index.minfin.com.ua;
  • Сайт обраної компанії;
  • Tradingeconomics;
  • ukrstat.gov.ua.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

Yanka
14 травня

Я дуже вдячна Автору і Вам за те, що в такий час, ви знайшли можливість дописати і виконати роботу! чесно сказати, ще навіть не читала і не відправляла роботу, тому що часу зовсім немає, але як скину, обов'язково дам знати що та як. Ще раз гарно дякую! Мирного вам неба над головою!

Anna B.
14 травня

буду к вам обращаться)

+39 35* *******
14 травня

Дуже дякую вам ❤️

Marianna
14 травня

я ваша постійна клієнтка)

Люба
14 травня

Дуже дякую, що поставились із розумінням до моєї ситуації ❤️ Мені підходить)

Карина
14 травня

спасибо, буду вас всем рекомендовать) Очень быстро сделали Спасибо ❤️

Лиза
22 грудня

Спасибо большое 🤗🤗🤗

Антонина
22 грудня

Отлично 👌🏼 Спасибо большое ☺️ Буду обращаться ещё 👌🏼😎

Anastasia R.
22 грудня

Захистила роботу, дякую ❤️ Все дуже вдало, здала на 5 🥳🥳🥳

Чому краще обирати нас

У нас є реальні відгуки від живих людей, котрі раніше замовляли курсові роботи з економіки підприємства і залишилися задоволені. Більше того, ми готові кожен із них показати вам якщо не в нашому Instagram, то в іншому месенджері де він був залишений. Плюс до всього, наш менеджер може продемонструвати готовий файл курсової роботи з економіки підприємства, або з іншого предмету по якому залишали відгук. Тому кожного хто сумнівається довіритися нам, або все ж не варто – запрошуємо на спеціально створену сторінку з відгуками. Вона знаходиться в меню вище на другій позиції.

Можливість замовити частину роботи

Може скластися ситуація, що вам потрібна буде виключно розрахункова частина курсової роботи з економіки підприємства. В такому випадку, ми просимо одного з наших авторів допомогти вам з цим і зробити лише ту частину, якої не вистачає. Зі свого боку, виконавець може попросити показати дані для розрахунку і ту частину курсової з економіки підприємства, яка вже написана. В усьому іншому він розбереться самостійно. Вам залишиться тільки чекати готовеньку курсову роботу з економіки підприємства.

Приклади виконаних робіт

Економіка підприємства

Цифровізація в стратегічному управлінні підпримством

Економіка підприємства

Формування товарної стратегії підприємства 

Економіка підприємства

Тенденція розвитку світового ринку готових промислових виробів

Економіка підприємства

Податкова політика держави у сфері підприємницької діяльності

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наш сервіс онлайн допомоги студентам Чіп і Дейл здатен допомогти будь-якому студенту успішно купити і здати курсову роботу з предмету економіка підприємства. Ми ставимо перед собою завдання максимально ефективно допомагати студентам з усієї України.