Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова з економіки підприємства

Практично усі студенти з 2 чи 3 курсу починають здавати в університет курсові роботи. Не виключенням є і студенти, яким задають написати курсову з економіки підприємства. Часто це буває не так просто, як здається. Саме для таких студентів існує наш онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1200 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1600 грн

З практичною частиною

2 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1400 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1600 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 2000 грн

З практичною частиною 

3 розділи

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1500 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 1700 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 2000 грн

Від чого залежить ціна курсової роботи з економіки підприємства?

Щоб повідомити вам якомога точнішу вартість проекту, нам потрібно спочатку знати декілька деталей. Серед них:

  1. Повна назва теми;
  2. Скільки часу є на виконання;
  3. Який рівень унікальності вимагається університетом;
  4. Методичні вимоги (або інші рекомендації щодо наповнення й оформлення);
  5. Назва і звітність (якщо є) підприємства, на базі якого буде проходити дослідження.

Якщо ви дасте вичерпні відповіді на перераховані вище запити, то для нас не складе труднощів оцінити наукову працю. В результаті чого, ви будете знати скільки коштує курсова робота з економіки підприємства. І, в такому випадку, у вас вийде без проблем замовити курсову роботу з економіки підприємства.

Ми також пишемо курсові роботи з економіки організації

Це дійсно так, написанням даних робіт займаються справжні професіонали своєї справи. По суті, економіка підприємств і економіка організацій, це одне й те саме. Так як кожен університет в праві називати спеціальність як йому завгодно, то ми не проти писати роботи, яку б назву вони не мали.

Крім цього, у нас є бажання поділитися з вами ресурсами на яких наші автори шукають потрібну інформацію для виконання роботи. Адже дуже часто клієнти приходять до нас лише з сухою інформацією: тема, терміни виконання, іноді є методичні рекомендації. Але цього замало, щоб написати якісний проект. Тому, під час роботи над курсовою з економіки підприємства або організації, наші виконавці використовують такі ресурси:

  • Офіційний сайт Міністерства Фінансів: index.minfin.com.ua;
  • Сайт обраної компанії;
  • Tradingeconomics;
  • ukrstat.gov.ua.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Чому краще обирати нас

У нас є реальні відгуки від живих людей, котрі раніше замовляли курсові роботи з економіки підприємства і залишилися задоволені. Більше того, ми готові кожен із них показати вам якщо не в нашому Instagram, то в іншому месенджері де він був залишений. Плюс до всього, наш менеджер може продемонструвати готовий файл курсової роботи з економіки підприємства, або з іншого предмету по якому залишали відгук. Тому кожного хто сумнівається довіритися нам, або все ж не варто – запрошуємо на спеціально створену сторінку з відгуками. Вона знаходиться в меню вище на другій позиції.

Можливість замовити частину роботи

Може скластися ситуація, що вам потрібна буде виключно розрахункова частина курсової роботи з економіки підприємства. В такому випадку, ми просимо одного з наших авторів допомогти вам з цим і зробити лише ту частину, якої не вистачає. Зі свого боку, виконавець може попросити показати дані для розрахунку і ту частину курсової з економіки підприємства, яка вже написана. В усьому іншому він розбереться самостійно. Вам залишиться тільки чекати готовеньку курсову роботу з економіки підприємства.

Приклади виконаних робіт

Економіка підприємства

Цифровізація в стратегічному управлінні підпримством

Економіка підприємства

Формування товарної стратегії підприємства 

Економіка підприємства

Тенденція розвитку світового ринку готових промислових виробів

Економіка підприємства

Податкова політика держави у сфері підприємницької діяльності

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наш сервіс онлайн допомоги студентам Чіп і Дейл здатен допомогти будь-якому студенту успішно купити і здати курсову роботу з предмету економіка підприємства. Ми ставимо перед собою завдання максимально ефективно допомагати студентам з усієї України.