Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Звіти з практики

У кожного студента в певний момент навчання в університеті чи коледжі з'являється потреба знайти місце, де можна замовити звіт з практики. Сервіс Чіп і Дейл – це місце, де для вас виконають найскладніше замовлення з дуже дотошним викладачем.

Ми стали виконувати звіти з практики на замовлення тому, що в сучасній Україні для студентів створено дуже багато перешкод для проходження реальної практики на підприємстві. Виходячи з цього, студент не може самостійно виконати дане завдання з тієї причини, тому що він її не проходив. Після численних запитів про ціну звіту по практиці ми стали займатися написанням, і студенти не були проти купити у нас цю роботу.

Хто займається написанням звітів з практики

Настав час познайомити вас з нашою командою. Це 100 чудових авторів, які, після ретельної перевірки і тестового завдання, приступають до виконання. Для того, щоб ви знали, хто робить вам роботу на замовлення ми можемо познайомити вас з автором особисто через конференцію в Zoom.

Якщо ж вам не важливо, хто виконує роботу, скільки вона коштує, і ви не шукаєте відповіді на інші питання, так як звіт потрібно зробити дуже терміново, не турбуйтеся – ми приступимо до написання вже через 10 хвилин після першого контакту клієнта з менеджером.

Також ми розуміємо, що не кожен студент може дозволити собі замовити звіт з практики. Саме тому сервіс Чіп і Дейл може безкоштовно пояснювати вам нюанси виконання.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

За скільки днів ми можемо написати звіт з практики на замовлення

Ми можемо гарантувати, що виконаємо роботу в будь-які терміни, будь це 1 день, або один місяць. Кожна людина має свої власні завдання по здачі цієї наукової праці і наш сервіс розуміє це та пропонує купити звіт з практики, якщо навіть у клієнта немає методичних рекомендацій чи вимог. Якщо вам необхідно замовити звіт з практики дуже терміново, то ми просимо зв'язатися з нами будь-яким доступним способом. Ми обов'язково вам допоможемо!

Кілька фактів про професіоналів і чому ви можете не боятися зробити замовлення:

  • кожен автор профі в своїй спеціальності;
  • ми перевіряємо роботу перед відправленням і надсилаємо файл з перевіркою на унікальність (антиплагіат);
  • приклади робіт можете сміливо подивитися у нас на сайті, або запитати у менеджера;
  • ми працюємо цілодобово – не соромтеся писати нам вночі, щоб дізнатися вартість, або задати будь-яке питання;
  • ціна звіту з практики не буває однаковою, вона розраховується згідно певних вимог.

Скільки коштує звіт з практики

Перед тим як замовити звіт з практики всі хочуть дізнатися скільки коштує ця праця і як терміново її можуть виконати. Вартість звіту з практики залежить від декількох факторів.

Фактори впливу

  1. Вимоги. Потрібно надіслати методичку, якщо вона є і описати задачу. Це може бути як звичайний звіт, так і з переддипломної практики або виробничої практиці. Нам потрібно розібратися і сказати вам скільки він коштує.
  2. Терміни. Для того, щоб купити звіт з практики, обов'язково вкажіть наскільки терміново він вам потрібен.
  3. Оцінка. Скажіть на яку оцінку ви претендуєте, адже якщо клієнти хочуть замовити звіти з практики тільки щоб від них відчепилися викладачі, то ми значно знизимо ціну. Ціна звіту з практики може починатися від 400 гривень.
  4. Правильність виконання завдання. Ми виконаємо всі розрахунки, зберемо всю статистику і проведемо аналіз тематики, про яку буде робота.

Якщо хочете подивитися приклад звіту з практики

На сайті розміщені приклади багатьох робіт, які ви можете подивитися. Якщо ви не знайшли приклад, то напишіть нашим менеджерам. Ми розуміємо, що купити звіт з практики кожен клієнт хоче без зайвих питань і тривоги, а щоб просто закрити цей пункт в університеті.

Ми знаємо, що ви шукаєте надійність і якість, а це головні переваги нашої компанії. Одного разу звернувшись до нас і спробувавши замовити звіт з практики чи будь-яку іншу роботу, ви ніколи не пошкодуєте і отримаєте найвищий результат з усіх можливих. Ціна звіту з практики залежить тільки від того, наскільки він буде складний, тому не бійтеся почути велику ціну і дізнавайтеся вартість.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Щоб зрозуміти, стільки коштує звіт з практики, який вам задали написати, ви можете залишити свій номер телефону та електронну пошту і з вами зв'яжеться наш менеджер. Або напишіть нам в Telegram, Instagram, зателефонуйте за номером, вказаним в Контактах.