Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Курсова робота з програмування

Ми не знаємо, як ви потрапили на цю сторінку: просто шукали, де замовити курсову з програмування, або просто гуляли по нашому сайту, але тут ми постараємося описати чому саме ми можемо виконати ваші задачі якісно. Онлайн-сервіс Чіп і Дейл завжди підходить до всіх завдань якісно і відповідально.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Термін Ціна
Теоретична до 25 ст до 50% 1-3 дні від 1000 грн
до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1300 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 1600 грн

Практична

(залежить від програми)

до 30 ст до 50% 1-3 дні від 1400 грн
до 40 ст до 50% 1-3 дні від 2000 грн
до 50 ст до 80% 1-3 дні від 2500 грн

До якого типу студента ви належите?

Серед студентів, які хочуть замовити курсову роботу з програмування ми можемо виділити кілька різних типів, які потрапляють до нас найчастіше.

 1. Студент, у якого не вистачає часу на виконання і який напряму шукає в Google «курсова робота програмування». Це студент хоче здати курсач з програмування на 100 балів і шукає потрібну йому компанію.
 2. Студент, який взагалі не розуміє, що від нього хочуть і хоче просто закрити цей предмет. Він не знає, що таке методичка і навіть не хоче в цьому розбиратися, просто хоче, щоб від нього всі відчепилися з цим нудним програмуванням.
 3. Студент, якому ніхто не пояснив, як писати курсову роботу, внаслідок чого він почав шукати як її правильно робити, натрапив на БЛОГ нашого сайту, або нашого Instagram і все-таки прийняв рішення спочатку дізнатися вартість курсової з програмування, а зрештою і купити її .
 4. Студент, у якого є час, але він хоче подивитися серіал чи фільм і не хоче виконувати роботу. Він теж шукає, хто зможе зробити йому курсову з програмування на замовлення і знаходить нас.

Скільки коштує курсова з програмування?

Всі предмети (їх повний список можна подивитися тут і тут) оцінюються по-різному через зовсім різні завдання. Студент повинен показати нам тему і вимоги до виконання, а також вказати чи потрібно робити роботу під перевірку на антиплагіат і як швидко вона потрібна. Тримайте шортлист (прим. автора – короткий список) того, що потрібно будь-якій професійній компанії для оцінки курсової роботи:

 • тема роботи;
 • мова, на якій потрібно програмувати;
 • вимоги до роботи (методичка);
 • рівень унікальності – низький, середній, високий;
 • дата здачі роботи.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Приклади курсових з програмування 

Студенти, які хочуть самі навчитися працювати з кодом можуть шукати готові курсові роботи з програмування і потрапити на цю сторінку. Ми прикріпили семпли (прим. автора – приклади) деяких робіт, щоб ви самі змогли побачити, як відбувається виконання курсових робіт з програмування на замовлення на сервісі Чіп і Дейл.

Якщо у вас виникли будь-які питання, або просто вам потрібна допомога, то напишіть нам і наші менеджери проконсультують вас безкоштовно. Ми зможемо розповісти, як робити найпримітивніші речі і навчимо вас оформлювати будь-яку роботу.

Курсовий проект з програмування: хто його робить і скільки часу це займає

Знайти хорошого виконавця з цього предмету дуже складно, як і з баз даних, тому авторів у нас відверто небагато. Але зате вони усі перевірені та виконують будь-які завдання якісно.

Курсова з програмування на замовлення пишеться зазвичай від 10 до 30 днів, але якщо у вас залишилося навіть кілька діб, можете все одно писати, якщо ми зможемо то обов'язково допоможемо вам виконати це завдання.

Серед останніх курсових проектів, які були виконані нашими авторами були й такі:

 • Написання програми для біржі криптовалюти на мові Python
 • Написання гри Змійка на мові C ++
 • Виконання різних завдань з Java
 • Робота з базами SQL
 • Виконання різних лабораторних мовою Python

Щоб замовити курсову з програмування у нас натисніть синю кнопку «Дізнатися вартість».

Приклади виконаних робіт

Програмування

Проектування і програмна реалізація веб-сторінки

Програмування

Моделювання бізнес процесів компанії засобами MS Project

Програмування

Мобільний додаток інформаційної підтримки створення роботів в галузі оборони 

Програмування

Бази даних

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Програмування – складний предмет. Ви це і самі знаєте. Тому чекаємо вас тут в будь-який час доби, ми відкриті завжди і не збираємося закриватися навіть на вихідні! Сервіс Чіп і Дейл – №1 сервіс допомоги студентам!