Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Презентація до дипломної роботи

Зараз нікого не здивувати, що презентації мають велике значення. Великі компанії використовують презентації для залучення інвесторів чи для звітності перед акціонерами. На публічних виступах спікери також готують презентації для наочних прикладів.

Презентація до дипломної роботи виконує ті ж функції, тільки замість акціонерів та інвесторів виступає перевіряюча комісія, а замість глядачів – ваші одногрупники. І для цих людей презентація теж відіграє значну роль.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть слайдів Терміни Ціна
До дипломної до 10 1-3 дні від 150 грн
до 20 1-3 дні від 200 грн
до 30 1-3 дні

від 350 грн

Вартість презентації до дипломної роботи

Таблиця вище показує, яким чином різні умови впливають на ціноутворення презентації до дипломної роботи. При замовленні ми звертаємо увагу на наступні моменти:

 • Тема диплому, предмет;
 • Вимоги до презентації;
 • Необхідність супровідних роздаткових матеріалів;
 • Необхідність написання промови/доповіді;
 • Ваші побажання;
 • Термін виконання.

На перший погляд може здатися, що презентацію зробити легко, і це дійсно так: кожна людина може відкрити PowerPoint і за пару годин зібрати 10 слайдів на задану тему. Але давайте поглянемо на це з іншого боку.

Слайди дипломної роботи

Що викладач хоче побачити у вашій презентації до дипломної роботи? Є чіткі критерії і їх зазвичай повідомляють заздалегідь, але є і приховані речі. Наприклад, за допомогою слайдів науковий керівник хоче зрозуміти, наскільки легко ви орієнтуєтеся у власному дипломі. А також:

 1. Як ви вмієте виступати перед публікою;
 2. Читаєте з листа чи говорите від себе;
 3. Чи спілкуєтеся з аудиторією;
 4. Чи відповісте ви на каверзні питання і т.д.

Мистецтво створення презентації до захисту дипломної роботи полягає не в сліпому Ctrl + C/Ctrl + V картинок з інтернету, або цілих сторінок з диплому. Ми розцінюємо розробку візуальної частини як забезпечення комфорту при виступі на публіці, а це заняття досить стресове для багатьох людей.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

Маша
28 вересня

Пока сдала, проверяют. Вроде бы все ок, если что то, то я напишу, спасибо вам большое 🙏

Y.
28 вересня

Господи яка я Вам вдячна! Тільки що проходив захист курсової, захистила на п'ятірку! 😃😃😃😃😃 Дякую Вам гарно за терпіння, розуміння, та працю! Обовязково буду Вас рекомендувати знайомим!!! Ви б знали, яка я щаслива! ДЯКУЮ 😃😃😃😃😃

*****
28 вересня

Отлично, 48/50 😍

Natala
28 вересня

Я перечитала роботу, вона мені підходить. Дякую вам за виконання)

Vitaliy K.
27 вересня

Дякую, все чудово. Дякую за співпрацю)

Elizabeth ❤️
27 вересня

Дуже вам дякую, ніби все добре. В мене там скоро дипломна, то я з вами не прощаюсь)

Maksim
27 вересня

Дякую, все сподобалося, робота була виконана хорошо і вірно оформлена 🙂

Яна
27 вересня

дякую все сподобалось, можливо звернуся до вас ще раз в цьому році

*****
27 вересня

все отлично. Быстро выполнили работу, даже несколько раз исправили ее. Думаю, вы и так лучшие 😊

Що входить в поняття комфорту?

 • По-перше, команда сервісу Чіп і Дейл точно знає, скільки тексту може бути на слайдах презентації, скільки картинок і таблиць оптимально для найкращого візуального сприйняття. Це комфорт для глядача.
 • По-друге, для самого спікера, студента-випускника, комфорт виражається в логічному викладі матеріалу, коли кожен слайд зручно і вигідно доповнює попередній, утворюючи зв'язну грамотну розповідь.
 • По-третє, ми намагаємося створити такі сторінки, щоб, опираючись на слова в них, вам не знадобився текст доповіді і можна легко й без запинок розповідати суть дипломної роботи, ніби ви сто років працюєте з даною тематикою.

Повірте, викладачі ненавидять читання з листочка. Це виглядає ніби ви ніколи не читали текст раніше, а диплом взагалі десь замовили. Ваше завдання, хоч це може бути і правдою, довести зворотне і отримати найвищий бал.

 • По-четверте, в будь-який дипломній роботі є сильні і слабкі сторони, не опрацьовані теми, і комісія вже точно їх помітить і задасть незручні питання. Презентація до дипломної роботи створюється таким чином, щоб показати вас з вигідного боку і максимально залишити без питань комісію.
 • І, останнє, п'яте. На наш погляд, необов'язкове, але яке дуже сильно впливає на загальне враження від виступу. Взаємодія з публікою. Грамотна презентація вибудувана таким чином, щоб ті, хто слухає як би теж брали участь у цих заходах: відповідали на питання, були учасниками прикладів на живих людях. Це інтерактив, а інтерактиви люблять всі.

Ще декілька слів про наш підхід до виконання презентацій

 1. Терміни. Ми ніколи не заганяємо вас в рамки і не встановлюємо термінів, за цю частину відповідаєте ви. За скільки скажете, за стільки і зробимо.
 2. Які гарантії? Наш основний показник якості – відгуки. Їх ви можете подивитися у відповідному розділі.
 3. Хочете подивитися зразок презентації дипломної роботи? Для вас блок нижче.

Приклади виконаних робіт

Презентація до дипломної

Управління персоналом  ТОВ СІЛЬПО-ФУД

Презентація до дипломної

Екстер'єр готелю Thorngrove Mano в Австралії

Презентація до дипломної

Відтворення параграфічних засобів смислової актуалізації Керолл

Презентація до дипломної

Reproduction of portrait characteristics of a hero image

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл вже не перший рік на ринку, і точно знає, що саме потрібно студентам і викладачам в презентації до дипломної роботи.