Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Презентація до дипломної роботи

Зараз нікого не здивувати, що презентації мають велике значення. Великі компанії використовують презентації для залучення інвесторів чи для звітності перед акціонерами. На публічних виступах спікери також готують презентації для наочних прикладів.

Презентація до дипломної роботи виконує ті ж функції, тільки замість акціонерів та інвесторів виступає перевіряюча комісія, а замість глядачів – ваші одногрупники. І для цих людей презентація теж відіграє значну роль.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть слайдів Терміни Ціна
До дипломної до 10 1-3 дні від 500 грн
до 20 1-3 дні від 750 грн
до 30 1-3 дні

від 1000 грн

Вартість презентації до дипломної роботи

Таблиця вище показує, яким чином різні умови впливають на ціноутворення презентації до дипломної роботи. При замовленні ми звертаємо увагу на наступні моменти:

 • Тема диплому, предмет;
 • Вимоги до презентації;
 • Необхідність супровідних роздаткових матеріалів;
 • Необхідність написання промови/доповіді;
 • Ваші побажання;
 • Термін виконання.

На перший погляд може здатися, що презентацію зробити легко, і це дійсно так: кожна людина може відкрити PowerPoint і за пару годин зібрати 10 слайдів на задану тему. Але давайте поглянемо на це з іншого боку.

Слайди дипломної роботи

Що викладач хоче побачити у вашій презентації до дипломної роботи? Є чіткі критерії і їх зазвичай повідомляють заздалегідь, але є і приховані речі. Наприклад, за допомогою слайдів науковий керівник хоче зрозуміти, наскільки легко ви орієнтуєтеся у власному дипломі. А також:

 1. Як ви вмієте виступати перед публікою;
 2. Читаєте з листа чи говорите від себе;
 3. Чи спілкуєтеся з аудиторією;
 4. Чи відповісте ви на каверзні питання і т.д.

Мистецтво створення презентації до захисту дипломної роботи полягає не в сліпому Ctrl + C/Ctrl + V картинок з інтернету, або цілих сторінок з диплому. Ми розцінюємо розробку візуальної частини як забезпечення комфорту при виступі на публіці, а це заняття досить стресове для багатьох людей.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Що входить в поняття комфорту?

 • По-перше, команда сервісу Чіп і Дейл точно знає, скільки тексту може бути на слайдах презентації, скільки картинок і таблиць оптимально для найкращого візуального сприйняття. Це комфорт для глядача.
 • По-друге, для самого спікера, студента-випускника, комфорт виражається в логічному викладі матеріалу, коли кожен слайд зручно і вигідно доповнює попередній, утворюючи зв'язну грамотну розповідь.
 • По-третє, ми намагаємося створити такі сторінки, щоб, опираючись на слова в них, вам не знадобився текст доповіді і можна легко й без запинок розповідати суть дипломної роботи, ніби ви сто років працюєте з даною тематикою.

Повірте, викладачі ненавидять читання з листочка. Це виглядає ніби ви ніколи не читали текст раніше, а диплом взагалі десь замовили. Ваше завдання, хоч це може бути і правдою, довести зворотне і отримати найвищий бал.

 • По-четверте, в будь-який дипломній роботі є сильні і слабкі сторони, не опрацьовані теми, і комісія вже точно їх помітить і задасть незручні питання. Презентація до дипломної роботи створюється таким чином, щоб показати вас з вигідного боку і максимально залишити без питань комісію.
 • І, останнє, п'яте. На наш погляд, необов'язкове, але яке дуже сильно впливає на загальне враження від виступу. Взаємодія з публікою. Грамотна презентація вибудувана таким чином, щоб ті, хто слухає як би теж брали участь у цих заходах: відповідали на питання, були учасниками прикладів на живих людях. Це інтерактив, а інтерактиви люблять всі.

Ще декілька слів про наш підхід до виконання презентацій

 1. Терміни. Ми ніколи не заганяємо вас в рамки і не встановлюємо термінів, за цю частину відповідаєте ви. За скільки скажете, за стільки і зробимо.
 2. Які гарантії? Наш основний показник якості – відгуки. Їх ви можете подивитися у відповідному розділі.
 3. Хочете подивитися зразок презентації дипломної роботи? Для вас блок нижче.

Приклади виконаних робіт

Презентація до дипломної

Управління персоналом  ТОВ СІЛЬПО-ФУД

Презентація до дипломної

Екстер'єр готелю Thorngrove Mano в Австралії

Презентація до дипломної

Відтворення параграфічних засобів смислової актуалізації Керолл

Презентація до дипломної

Reproduction of portrait characteristics of a hero image

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл вже не перший рік на ринку, і точно знає, що саме потрібно студентам і викладачам в презентації до дипломної роботи.