Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Рерайт диплому 

Хочемо ми цього чи ні, але дипломна фактично завжди повинна мати високий відсоток унікальності і бути максимально оригінальною.

Це означає, що оригінальність дипломної роботи має бути точно більшою 50%, а найчастіше це 70-80%. Тому, коли університет вимагає написати дипломний проект на 80-90 сторінок (50-60 для бакалаврів) з такою унікальністю, бажання його виконувати відпадає.

Навіщо потрібен рерайт дипломної роботи

Рерайт дипломної може використовуватися в тому випадку, якщо вам вдалося знайти інформацію на потрібну тему, але вона неунікальна. Оскільки її написав інший автор і виставив в мережу інтернет для загального користування. Цей спосіб може стати в нагоді у ситуації, коли є впевненість в тому, що інформація підходить під тематику і потрібно тільки зробити так, щоб антиплагіат зміг показати потрібний відсоток унікальності.

Саме в такому випадку незайвим буде замовити рерайт дипломної роботи на сервісі допомоги студентам Чіп і Дейл. Багато авторів компанії являють собою досвідчених людей в сфері рерайту. Вони часто вдаються до перефразовування інформації, так що цей навик можна вважати їх професійною якістю. Тим більше, що підвищення унікальності дипломної роботи коштує недорого, порівнюючи з ціною на дипломну з чистого аркушу.

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

В які терміни робиться рерайт дипломної роботи

Оскільки рерайтом (або рерайтингом як його ще називають) є підвищення унікальності тексту, то він займає менше часу ніж стандартна праця над написанням дипломного проекту. Якщо ви вже маєте файл, з яким автору можна працювати, то він зможе зробити рерайт на замовлення і за один день в терміновому порядку. При цьому, якість залишиться на високому рівні.

Якщо ж проект потрібно зробити не терміново, то написання текстів в режимі рерайт відбувається спокійно і у автора є час підправити зміст роботи, якщо потрібно.

Яка вартість рерайту дипломної роботи

Часто буває, що рерайт оцінюється виходячи з кількості символів, як стандарт — це оплата вартості 1000 знаків тексту. Але так як ми беремо до уваги безліч чинників завдання, то це не єдиний показник оцінки роботи. Наша ціна формується виходячи зі складності самого тексту, терміновості завдання, відсотку унікальності, додаткових змін проекту (додати інформацію, переробити рисунки чи видалити зайве) і, звичайно ж, від вищезазначеної кількості тексту. Тільки коли наші менеджери проаналізують усі ці ввідні дані, ми зможемо сказати точну ціну й терміни написання такої дипломної.

Якщо узагальнити, то розцінки на рерайт дипломної починаються від 500 грн і не перевищують 2000 грн. Це досить дешевий рерайт, так як виконавець може обробити весь диплом, а не вираховувати кількість символів у тексті та інші дрібниці. Виходячи з цього, ви можете здогадатися яка у нас середня ціна написання. Таким чином, у вас є можливість отримати недорогий рерайт, при цьому не витративши ні хвилини на його написання. Саме для цього й існує наш сервіс допомоги студентам №1 Чіп і Дейл.

Чому варто довірити рерайт дипломної роботи нам

У нас є ряд переваг, які дозволяють утримувати планку лідерства по довірі студентів. Це не звалилося нам з неба, а напрацьовувалось поступово через проби і помилки. В результаті, вийшло зробити сервіс де ви можете розслабитися, і отримати результат негайно.

Переваги замовити рерайт дипломного проекту у нас:

  1. Автори завжди перевіряють студентські роботи на антиплагіаті еТХТ, тож знають сенс в унікальності.
  2. У нашого менеджера ви протягом 15 хвилин можете дізнатися скільки коштує рерайт тексту для вашої дипломної роботи.
  3. Ми надаємо контроль над виконанням автора і якщо він повівся недобросовісно, ​​то швидко знаходимо йому заміну, або повертаємо кошти.
  4. Якщо потрібен терміновий рерайт дипломної – ми не боїмося стислих термінів і візьмемося за справу.

Ці фактори не написані, щоб вихваляти нас, ми просто робимо свою роботу як для себе, а то і краще. Тож, якщо ваш вибір впаде на компанію Чіп і Дейл – ми не підведемо.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Буває так, що студенти не можуть розібратися їм потрібен копірайт чи рерайт диплому. Рерайт це написання або перефразування тексту з елементами власного бачення і вираженням думки з предмету, описаного в тексті. У випадку ж з рерайтом, автор не вносить свого бачення в проблематику, а просто підвищує унікальність, не втрачаючи при цьому змісту розповіді. В результаті, копірайт це більш дорогий продукт. Перед тим як звернутися до нас за рерайтом дипломної важливо розуміти цю різницю.