Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Київ

Щоб написати дипломну роботу, потрібно витратити чимало часу та зусиль. Це відповідальний момент в житті студента, так як вона є працею, яка підводить підсумок усього навчального курсу. Разом з цим, життєві обставини не завжди дозволяють писати її самостійно. Саме в такому випадку, важливо звернутися за допомогою і замовити дипломну в Києві.

Ціна роботи

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Де краще замовити дипломну роботу

При виборі виконавця важливо розуміти, що це повинен бути професіонал своєї справи. В іншому випадку чим такий автор краще, ніж ваш одногрупник або ви самі? Тому має велике значення те, як ви поставитеся до цього. Можна довго перелопачувати різні біржі фрілансерів чи дошки оголошень. Але це сумнівний варіант. Оскільки ніхто не буде вам гарантувати якості на такого роду сайтах, і автору нічого не буде коштувати просто взяти гроші й не виходити на зв'язок або зробити дипломну неякісно.

У разі звернення до нашого онлайн-сервісу допомоги студентам Чіп і Дейл, ви отримаєте гарантію відмінного написання дипломної роботи на замовлення в Києві. Ми ведемо свою діяльність для вас і спеціально відбираємо класних виконавців, багато з яких співпрацюють з нами вже більше 5 років. Нижче знаходиться кнопка, натиснувши яку можна зв'язатися з менеджером і отримати безкоштовну консультацію з вашого питання.

Як відбувається процес написання дипломної роботи

Коли у вас з'явилася ідея купити дипломну роботу в Києві, то відразу виникають питання, пов'язані з тим, як це повинно відбуватися. І у нас є відповіді на них. Все відбувається поетапно і справа йде так:

  1. Надсилаєте нам всі вимоги, які є в наявності
  2. Виходячи з цього ми оцінюємо скільки коштує конкретно ваша дипломна робота
  3. Підбираємо автора, який є фахівцем у певній тематиці
  4. На етапі написання надсилаємо звіти про діяльність автора
  5. Отримуєте фінальну версію роботи
  6. Якщо потрібні правки, то перші виправлення завжди безкоштовні і в більшості випадків їх достатньо.

Успішно захищаєтеся і стаєте ще однією задоволеною нашими послугами людиною.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

В яку вартість обійдеться дипломна робота в Києві

Звичайно ж багатьох студентів цікавить, скільки буде коштувати робота бакалавра в Києві. Це питання цікавить ту їх частину, яка закінчує 4 курс навчання в університеті. Їхніх старших товаришів  буде цікавити магістерський проект і його ціна. Але і для тих, і для інших об'єднуючим фактором буде те, що можна купити дипломну роботу в Києві недорого. Для цього потрібно, щоб вимоги до роботи не були дуже суворими і високими, а викладач досить лояльний, а не той, хто буде чіплятися до кожної коми.

За скільки часу можна написати дипломну роботу

Буває так, що потрібно терміново купити готову дипломну роботу в Києві. З цим завданням далеко не всі можуть впоратися якісно і максимально відповідально. Але наш онлайн-сервіс Чіп і Дейл зібрав кілька десятків добірних авторів готових діяти швидко і як слід. Плюс до всього, ціни не будуть сильно відрізнятися від звичайних.

Приклади виконаних робіт

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Ми надаємо своїм замовникам спокій і якість виконання роботи. Не буває ідеальних людей, як і ідеальних сервісів. Але ми працюємо над своїми помилками і завжди їх виправляємо. Тому довіритися нашій команді і отримати хороший продукт, буде правильним рішенням.