Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Тернопіль

У теорії, кожен студент університети зобов'язаний, за час перебування там, освоїти основні теоретичні та практичні аспекти своєї спеціальності. Але на ділі, усе інакше. У студентів немає часу встигати все і вони часто вдаються до того, щоб купити дипломну в Тернополі. Це абсолютно нормальне рішення, з огляду на теперішні реалії.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Який сервіс вибрати для написання дипломної роботи в Тернополі

Ми радимо вибирати наш онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл, тому що ми впевнені в своїх силах. Адже в ситуації, коли справа дійшла до замовлення дипломної роботи в Тернополі, краще довірити її досвідченим людям. Кожен член нашої команди має свої сильні сторони, які дозволяють йому робити свою роботу на високому рівні. Конкурентів радити не будемо, тому що не ручаємося за їхню якість, тим більше серед них багато недобросовісних людей. Тому повторимось, що наш сайт — це місце, де найкраще замовити дипломну роботу в Тернополі.

Як багато потрібно буде заплатити за проект

Вартість дипломної роботи в Тернополі буде залежати від сукупності деталей. Наш менеджер попросить вас уточнити основні з них. До них відносять:

  • тема завдання і її складність;
  • терміни написання;
  • методичні рекомендації університету;
  • вимоги до унікальності.

Відштовхуючись від цих даних, ми зможемо оперативно оцінити проект і повідомити вам скільки коштує дипломна робота в Тернополі. Можемо сказати, що середня ціна теоретичної бакалаврської дипломної становить близько 45000 гривень. Вона може коливатися в будь-яку сторону, в залежності від вищезазначених факторів.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

+380 (97) 50* ** **
23 травня

Величезне вам дякую, перевірка на антиплагіат просто супер 93% унікальності!!! Перевірку проходили через юнічек. Дякую! Тепер залишились лише захистити

Julietta
23 травня

Дякую, ви просто мій порятунок😍🔥Щоб я без вас робила б?

mariya********@ukr.net
15 травня

Добрий день, роботу перевірили, все добре. Я Вам надзвичайно вдячна за роботу, за терпіння ❤️👍👍👍

Valeria B.
15 травня

Дуже класні картинки! Можете запитати в автора чи зміг би він зробити ще такого плану картинок 5?

Anastasia S.
15 травня

Дякую вам величезне 🙏🏼Обов'язково звернусь до вас повторно 😇🙏🏼

Natalia
28 березня

не маю жодних претензій.

*****
28 березня

все на вищому рівні, от знову на днях потрібна буде курсова робота, обов'язково звернуся саме до ВАС!! Дякую 💙💛

Руся Га****
28 березня

Буд звертатисяя до Вас ще 💜💫

Диана Фу*****
28 березня

спасибо большое вам за курсовую! Все супер ! Рекомендую всем)

Способи заощадити на дипломній роботі

В якості бюджетного варіанту отримання проекту, можна попросити у нас купити готову дипломну роботу в Тернополі. Наш менеджер перегляне базу раніше зроблених праць, і повідомить вам про наявність або відсутність теми, якій ви потребуєте. Такий крок допоможе купити дипломну роботу в Тернополі недорого і в найкоротші терміни. Правда він трапляється досить рідко, адже викладачі університетів передбачають покупку молодшими курсами у старших і спеціально змінюють теми щороку. В такому випадку, доведеться писати проект з нуля.

Терміновість написання дипломної роботи в Тернополі

Ми часто стикаємося зі студентами, які приходячи до нас після когось іншого, хто зробив їм відверто поганий проект і взяв чималу суму грошей. На додаток до всього, ще й витратив дорогоцінний час. І тоді виникає потреба терміново замовити дипломну роботу в Тернополі. У більшості випадків, ми беремо на себе відповідальність написати проект в короткі терміни, тому що намагаємося допомогти всім, кому ми в силах це зробити. У підсумку виходить, що ми робимо дипломні роботи в Тернополі на замовлення буквально за кілька днів, і робимо це успішно.

Приклади виконаних робіт

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Що ж стосується того, скільки коштує дипломна робота бакалавра або магістра в Тернополі, то зазвичай бакалаврські проекти трохи дешевші. Це все тому, що вони менші за обсягом і унікальність в них, як правило, нижча. Ось і виходить, що купити дипломну роботу бакалавра в Тернополі дешевше ніж магістерську. Так що звертайтеся за допомогою до онлайн-сервісу №1 Чіп і Дейл.