Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Харків

Харків – студентське місто, тут навчається понад 160 тисяч студентів на різних спеціальностях. Навчання не завжди проходить гладко і часто потрібна допомога з написанням диплому.

Для того, щоб замовити дипломну роботу в Харкові, не потрібно довго вибирати: сервіс Чіп і Дейл будуть раді вам в цьому посприяти, – ми не тільки напишемо і оформимо всю інформацію, але і дамо рекомендації для захисту.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Як пишуться дипломні

Для замовлення вам потрібно повідомити менеджеру свою тему, терміни і вимоги до написання дипломної роботи. У Харкові вимоги можуть бути на двох мовах: українською та російською, – уточніть у вашого викладача, за якою методичкою слід виконувати. Це допоможе уникнути непотрібних помилок.

Після затвердження всіх аспектів, ви вносите передоплату в розмірі 50% від повної вартості, і ми передаємо всі дані автору. За вашим бажанням, написання може відбуватися в декілька частин (по розділах, підрозділах).

По завершенню наш менеджер зв'яжеться з вами. На доказ готовності дипломної роботи, можемо вислати скрін-підтвердження частини документа. Потім відбувається оплата і пересилання документа в зручне для вас місце: пошта, месенджери.

Залежно від обраного вами тарифу, мають місце доопрацювання, виправлення і т.д.

Ціни на дипломні роботи

Купити дипломну роботу в Харкові можна в різних місцях, але виконуватися вона буде, в будь-якому випадку, онлайн. При виборі онлайн-сервісу допомоги студентам, де ви вирішите замовити, звертайте увагу насамперед на відгуки, якість і антиплагіат.

Для якісного виконання дослідження нам необхідно декілька умов:

  1. Тема;
  2. Терміни, за які потрібно написати і оформити дипломну роботу;
  3. Методичні рекомендації. Для кожного університету, для кожної спеціальності вимоги різняться. Зазвичай їх повідомляє викладач або науковий керівник.
  4. Ваші побажання (!). Це важливий пункт. Вам потім захищати цей диплом, відповідати на питання комісії, тому частинка вас в дипломі тільки допоможе.

Ці ж умови формують відповідь на питання: «Скільки коштує дипломна робота в Харкові?». Ваша тема може бути абсолютно банальною, а може потребувати ретельного вивчення унікальних матеріалів.

Терміни визначає завжди замовник, але слід пам'ятати: чим коротший час, тим вища вартість. У разі гострої необхідності, наша команда зможе виконати дипломну роботу і за один день.

Вимоги до дипломів неможливо порівняти. В одному необхідне дослідження, в іншому аналізи і розрахунки, в третьому – взагалі творча робота.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

А що по антиплагіату?

Антиплагіат – основне, на що звертають увагу викладачі у випускних кваліфікаційних роботах, і багато компаній вже давно надають звіт з різних сервісів перевірки на плагіат. Як зрозуміти, що звіт вірний?

  • Запитуйте у викладача, яким сервісом користується університет. Вони рідко надають цю інформацію, але вона може дуже допомогти;
  • Дізнавайтеся у виконавців, яким сервісом користуються вони. Ми ж використовуємо AntiPlagiarism.NET – з досвіду, це один з найбільш вимогливих антиплагіатів, його набагато складніше обдурити.

Замовити дипломну роботу в Харкові з хорошим відсотком унікальності – справа непроста, вивчайте відгуки, перевіряйте якість, і все обов'язково вийде.

Замовити дипломну роботу в Харкові просто. А як захистити?

По-перше, диплом – це не той вид проектів, які можна замовити, принести і без виправлень тут же захистити. Причин цьому безліч: обсяг, зміни теми, змісту, наповнення, вимог, прискіпливість викладача. Готуйтеся відразу до того, що виправлення будуть: одне або сто двадцять одне – це вже залежить від вашого наукового керівника.

По-друге, фахівці сервісу Чіп і Дейл можуть підказати вам, дати поради, як краще орієнтуватися в дипломній, на що звертати увагу, де можуть бути питання. За додатковим запитом так само можуть виконати до неї презентацію, підготувати доповідь.

По-третє, обов'язково пробіжіться по всьому тексту дипломної, уважніше зупиніться на практичній частині і краще вивчіть висновки.

По-четверте, консультуйтеся з вашим викладачем, задавайте більше питань і вам самим стане легше.

Приклади виконаних робіт

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Чіп і Дейл – це не тільки мультяшні герої, а й назва нашого сервісу допомоги студентам. Тут ви знайдете все, навіть виконання термінових дипломів.