Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Луцьк

У місті Луцьк, окрім коледжів та інших навчальних закладів, існують два університети, котрі змагаються між собою в хорошому ключі. Це Луцький національний технічний університет і Східноєвропейський університет імені Лесі Українки. Студенти цих двох закладів часто просять нас написати для них дипломну роботу в Луцьку на замовлення. І, оскільки ми працюємо по всій країні, то і для цього міста у нас є можливість виконувати завдання.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Кому ми пишемо дипломні роботи в Луцьку

В середньому, кілька десятків студентів щорічно хочуть замовити дипломну роботу в Луцьку. І, як правило, роблять вони це на нашому сервісі, тому що довіряють нам. Серед іншого, ми залучаємо замовників демократичними цінами завдяки яким у них з'являється шанс купити дипломну роботу в Луцьку недорого. До нас звертаються за допомогою багато бакалаврів та магістрів, тож ми знаємо, як зробити проект практично будь-якої складності.

Якщо у вас теж з'явилася потреба купити дипломну бакалавра або магістра в Луцьку, то клікайте кнопку нижче і наш менеджер допоможе вирішити це завдання.

Що робити, якщо дипломна робота в Луцьку потрібна терміново

Наші фахівці, за час набуття досвіду, мали справу зі складними та зжатими за часом проектами. У тому числі, вони можуть зробити якісний продукт дуже швидко. Питання того скільки коштує дипломна робота бакалавра в Луцьку за таких умов буде стояти недовго. Як тільки ви повідомите нам основні вимоги університету до роботи, ми зможемо приступати. А так як з луцьких вузів до нас уже зверталися неодноразово, то вимоги більш-менш нам уже відомі.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Готова дипломна робота в Луцьку

Іноді в студентів виникає ідея купити готову дипломну роботу у Луцьку. Вона досить непогана, адже в нашій базі виконаних робіт вже може бути файл на тему, яка потрібна саме вам. Переваги покупки готової роботи:

  • дешевше, ніж робити замовлення на написання з нуля;
  • наш сервіс ручається за якість;
  • доопрацювання або безкоштовні, або коштують невеликих грошей;
  • економія часу автора і студента.

Користуючись цими основними плюсами, у вас з'являється можливість отримати дипломну роботу в Луцьку недорого. Але, зізнатися чесно, така удача приходить далеко не до кожного. І в більшій кількості випадків викладачі оновлюють теми дипломних робіт кожні 1-2 роки.

Формування ціни на проект

У нас не існує фіксованої вартості дипломної роботи в Луцьку, як і в будь-якому іншому місті України. Але виходячи з того, що кожен студент спочатку хоче дізнатися скільки коштує дипломна робота в Луцьку, ми розповімо основні фактори впливу на неї.

  1. По-перше, це тематика проекту і його складність. Якщо це теоретичний диплом на 2 розділи, то ціна цілком може бути не більше 4000грн.
  2. По-друге, це вимоги до унікальності: чим вона вища, тим і остаточна цифра теж.
  3. По-третє, це скільки є часу на виконання, адже чим більше його в наявності, тим меншою буде кінцева вартість.

Але якщо ви бажаєте дізнатися яка буде точна ціна, найкраще замовити дипломну роботу в Луцьку у нашого менеджера.

Приклади виконаних робіт

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Онлайн-сервіс допомоги студентам №1 в Україні Чіп і Дейл — це місце, де найкраще замовити виконання дипломної роботи в Луцьку. Ми беремо на себе відповідальність за продукт, який робимо і допоможемо вам успішно захистити проект.