Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Вінниця

В кінці університетської програми, кожен студент зобов'язаний здати фінальний працю. У зв'язку з цим, виникає потреба купити дипломну роботу у Вінниці недорого і якісно. Це виходить далеко не завжди, і студенти часто потрапляють на шахрайські організації. В результаті, втрачають і гроші, і час. Але ми не з таких і готові це довести кожному бажаючому.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

У кого можна зробити замовлення на дипломну роботу у Вінниці

Перед тим, як звертатися до кого-небудь за допомогою, рекомендуємо ознайомитися з відгуками про сервіс. Як правило, незадоволені люди вже написали десь гнівний пост, якщо з ними повелися недобросовісно. У нашому випадку, можете ознайомитися з відгуками прямо на сайті і переконатися, що ми сервіс, де найкраще замовити дипломну роботу в Вінниці. Ми зможемо показати будь-який з цих коментарів в наших листування з замовниками, якщо це буде необхідно.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Як можна зберегти гроші на проекті

Існують різні способи заощадити на покупці проекту. Можна спробувати написати якусь його частину самостійно. Наприклад, ви можете зробити теоретичний елемент праці, а ми все інше. Таким чином, можна буде отримати дипломну роботу у Вінниці зовсім недорого. З іншого боку, у нас може бути вже раніше зроблений проект на таку ж як у вас тему, або дуже подібну. Ви просто попросите менеджера уточнити це питання, і він покаже наявні варіанти. У цьому сценарії, ви зумієте купити готову дипломну роботу у Вінниці без особливих грошових вкладень.

Як час впливає на вартість дипломної роботи у Вінниці

Часові рамки однозначно важливі для остаточної оцінки роботи. Адже цей ресурс життя цінується мало не найбільше, і, щоб зацікавити наших авторів у виробництві якісного продукту, потрібно бути справедливими. Якщо його достатньо, то вони можуть без проблем зробити дипломну роботу у Вінниці на замовлення за пару тижнів і віддати її вам. Але бувають ситуації, коли дипломна робота в Вінниці потрібна терміново і на належному рівні. Тоді ми просимо цінову надбавку для наших виконавців, і вони роблять неможливе можливим. Тож усі ситуації можна вирішити, якщо знайти правильний підхід.

Як типи дипломних відрізняються між собою

Існує невелика різниця між двома типами дипломних робіт: бакалаврською і магістерською. Перша виходить дешевшою за другу, так як, зазвичай, вона простіша і вимоги до неї менш суворі. У нас ви завжди зможете дізнатися скільки коштує дипломна робота бакалавра у Вінниці, і протягом 15 хвилин отримати відповідь на свій запит. Те ж саме стосується і магістерської, вона робиться трохи довше, але теж зовсім реальна у виконанні надійним автором з нашої команди. З цього випливає, що у нас на сайті ви маєте шанс купити дипломну бакалавра і магістра в Вінниці за доступною ціною.

Приклади виконаних робіт

Облік і аудит

Облік і аудит основних засобів та інших необоротних матеріальних активів підприємства

Економіка

Рентабельність підприємства Київстар та шляхи її підвищення

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

У підсумку можемо сказати, що наш штат авторів являє собою колектив професіоналів. Вони допоможуть написати дипломну роботу у Вінниці в найкоротші терміни. Від вас вимагається лише надати вимоги і бути на зв'язку, якщо виникнуть питання по ходу виконання проекту. Онлайн-сервіс допомоги студентам Чіп і Дейл створений для підтримки всіх, кому потрібні студентські роботи на замовлення.