Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Ужгород

Підсумком діяльності студента в університеті є його фінальний проект. Зазвичай, цей процес займає не один місяць пошуку, форматування, кластеризації та написання інформації. Тому багато хто замислюється над тим, щоб купити дипломну роботу в Ужгороді недорого. Ця думка цілком логічна, враховуючи реалії в яких студентам доводиться писати ці проекти. Для таких випадків і створений наш онлайн-сервіс допомоги студентам №1 Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Скільки платити за дипломну роботу в Ужгороді

Питання того, скільки коштує дипломна робота в Ужгороді буде ставити для себе абсолютно кожен студент, який потрапив в таку ситуацію. Стандартних цін у нас фактично не існує і кожен проект оцінюється індивідуально. Але є ряд факторів, які впливають на підсумкову вартість дипломної роботи в Ужгороді. Серед них можна виділити такі основні як: складність тематики проекту, скільки є часу на працю, який рівень унікальності повинен бути. Ці три ключові елементи і будуть основою для складання остаточної цифри.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Хто може звертатися до нас за допомогою

В першу чергу, за те де краще замовити дипломну роботу в Ужгороді переживають майбутні бакалаври. Магістри в цій справі більш стримані та спокійні. Це нормально через те, що перші ще не стикалися з захистом дипломної, а другі це вже робили і знають, як себе вести наступного разу. Наш сервіс — це місце, де можна купити дипломну роботу бакалавра в Ужгороді і бути спокійним. Тому що наші менеджери детально розкажуть, як відбувається процес виконання завдання і навіть можуть дати якісь рекомендації щодо захисту.

Швидкість написання дипломної роботи в Ужгороді

На нашому досвіді бувало таке, що студентам потрібно було отримати дипломну роботу в Ужгороді терміново, буквально протягом декількох днів. У більшості випадків, це бувало через недобросовісних конкурентів, які зробили погано і більше не виходили на зв'язок. Але ми завжди готові взяти на себе відповідальність і в найкоротші терміни зробити якісний продукт. У тому випадку, коли у вас вже близько дедлайн, а роботи ще не початий край – найкраще звернутися до нас і купити дипломну роботу в Ужгороді.

Варіант з готовою роботою

Якщо у вас немає можливості замовити дипломну в Ужгороді з нуля, то є інший вихід. У першому випадку, можете зробити замовлення на одну з частин проекту, наприклад на практичну частину, або можете купити готову дипломну за набагато меншою ціною. Таким чином, вийде роздобути дипломну роботу в Ужгороді недорого. Але цей варіант не дуже частий через те, що викладачі від року в рік намагаються міняти теми випускних робіт.

Приклади виконаних робіт

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Будучи студентами, ми думали, що було б добре мати сайт, де можна звернутися за допомогою фахівців, які виконають всі навчальні питання замість тебе. Ми не змогли скористатися їхніми послугами, але ви можете. Онлайн-сервіс Чіп і Дейл створений для комфортного виконання дипломних робіт в Ужгороді на замовлення. Надійність сервісу перевірена сотнями студентів з різних куточків України.