Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Полтава

Сьогодні ми познайомимо вас з Анею, студенткою, яка вирішила замовити дипломну роботу в Полтаві. Аня працює і не володіє такою кількістю часу і внутрішніх ресурсів, щоб писати диплом самостійно.

Аня звернулася в один сервіс в Полтаві, назву якого ми, на жаль, не можемо озвучити, щоб не робити безкоштовну рекламу. Вона заплатила певну суму, нижче ринкової вартості, отримала в обумовлений термін документ з дипломною роботою. Зраділа. Але рано, дипломна виявилася суцільним плагіатом.

З такою історією Аня звернулася до нас за тиждень до передзахисту.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Як здійснюється замовлення дипломної роботи

Такі історії ми отримуємо не перший раз, люди, в надії заощадити, звертаються до недобросовісних компаній і отримують відповідну якість. Сервіс Чіп і Дейл славиться саме якістю і великою кількістю відгуків реальних людей.

Отже, Аня написала нам в Інстаграм з метою замовити дипломну роботу, сказала, що ситуація невідкладна і їй потрібні гарантії. Наш менеджер показав їй папки з відгуками, запропонував зв'язати із авторами і попередніми клієнтами (за їх згодою, звичайно ж).

Студентка надала тему, скинула методичку і побажання керівника. Уточнила, що відсоток унікальності дипломної повинен становити 80% і більше. Менеджер прорахував вартість, і дівчина внесла передоплату.

Після цього менеджер відправив всю інформацію автору, а він приступив до виконання. По ходу написання він задавав уточнюючі питання, так що дипломна робота вийшла максимально близька до того результату, на який розраховувала студентка.

По завершенні менеджер надіслав Ані кілька скрінів-доказів готовності проекту, і вона внесла решту суми. Свою дипломну дівчина отримала на електронну пошту і успішно пішла з нею на передзахист.

«Мій викладач перевірив документ і надіслав кілька виправлень»

Ми ніколи не гарантуємо, що вашу дипломну роботу приймуть з першого разу і не буде жодної помилки. Такого просто не буває, як би ідеально її не було зроблено спочатку. Причин тому кілька:

  • Зміни у вимогах;
  • Інше бачення викладача;
  • Нерозкриті теми, питання;
  • Доповнення і т.д.

Купити дипломну роботу – половина справи, а довести її до захисту – інша половина. У сервісі Чіп і Дейл ми не кидаємо вас по завершенні написання і виправляємо наші помилки. Також, наші фахівці готові дати вам рекомендації, на які моменти варто звернути увагу і до яких питань готуватися на захисті.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Чи можна зробити дипломну швидко

Замовити дипломну роботу оптимально за кілька місяців до захисту, так ви зможете більше поспілкуватися з викладачем і дізнатися більше деталей, а у нашого автора буде більше часу на створення якісного продукту.

Але ми розуміємо, що не завжди це можливо. До нас іноді приходять за місяць, за тиждень, за день до терміну здачі і ми приймаємо виклик. Ситуації бувають різні, а ми любимо справлятися зі складнощами. Все-таки ми команда і можемо працювати всі разом, що значно прискорює процес.

Скільки коштує дипломна робота в Полтаві

Ми часто не можемо відразу відповісти на це питання: надто вже багато факторів, що впливають на ціноутворення:

  • складність теми;
  • термін виконання;
  • вимоги;
  • відсоток унікальності.

У нас немає поняття «середня ціна», тому що ми не хочемо занадто завищувати ціни для легких дипломних і занижувати для складних.

Приклади виконаних робіт

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Кожен студент із Полтави може купити у нас дипломну роботу, але якщо ви з інших міст, то можете не переживати. Ми – онлайн-сервіс і зможемо допомогти вам у будь-якому куточку України.