Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Івано-Франківськ

Відповідальність за написання фінального проекту студентського навчання можна порівняти з фінішним ривком бігуна. Адже, якщо не зробити його як слід, то є небезпека взагалі не добігти до кінцевої мети. І у багатьох немає можливості зробити це самостійно. Для таких випадків, існує наш онлайн-сервіс допомоги студентам №1 Чіп і Дейл. Ми допоможемо зробити якісну дипломну роботу в Івано-Франківську на замовлення.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Хто може написати дипломну роботу в Івано-Франківську

Часто виникає питання: а де найкраще замовити дипломну роботу в Івано-Франківську? Ми звичайно ж відповімо на нього коротко – у нас. Якщо у вас з'являться сумніви, то спочатку перейдіть на вкладку відгуки і ознайомтеся з ними. Якщо цього недостатньо, то можете вибрати будь-який з них і попросити нашого менеджера показати чи це реальні люди нам писали. Він без проблем покаже вам скріни з Telegram або Instagram, де він спілкувався з цією людиною. Тож, якщо думаєте у кого купити дипломну роботу в Івано-Франківську, то зробіть це клікнувши по кнопці нижче.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

Yanka
14 травня

Я дуже вдячна Автору і Вам за те, що в такий час, ви знайшли можливість дописати і виконати роботу! чесно сказати, ще навіть не читала і не відправляла роботу, тому що часу зовсім немає, але як скину, обов'язково дам знати що та як. Ще раз гарно дякую! Мирного вам неба над головою!

Anna B.
14 травня

буду к вам обращаться)

+39 35* *******
14 травня

Дуже дякую вам ❤️

Marianna
14 травня

я ваша постійна клієнтка)

Люба
14 травня

Дуже дякую, що поставились із розумінням до моєї ситуації ❤️ Мені підходить)

Карина
14 травня

спасибо, буду вас всем рекомендовать) Очень быстро сделали Спасибо ❤️

Лиза
22 грудня

Спасибо большое 🤗🤗🤗

Антонина
22 грудня

Отлично 👌🏼 Спасибо большое ☺️ Буду обращаться ещё 👌🏼😎

Anastasia R.
22 грудня

Захистила роботу, дякую ❤️ Все дуже вдало, здала на 5 🥳🥳🥳

Кому я довіряю написання дипломної роботи в Івано-Франківську

Замовити дипломну роботу в Івано-Франківську має можливість кожен бажаючий студент. Ми готові допомогти всім, хто до нас звернутися в рамках наших можливостей. Грамотні і досвідчені автори нашого сервісу візьмуть на себе написання вашого проекту. Їх переваги полягають у наступному:

  • кожен автор пройшов перевірку нашими фахівцями на предмет кваліфікації;
  • досвід роботи в своїй сфері діяльності мінімум 3 роки;
  • автори отримують тільки ті завдання, в яких вони найбільш компетентні;
  • виконавці завжди онлайн і готові давати зворотний зв'язок у міру виконання проекту.

Цей ряд переваг дає можливість нашій компанії бути гнучкою і допомагати великій кількості студентів щомісяця.

Які ціни на дипломні роботи в Івано-Франківську

Без винятку будь-який старшокурсник захоче знати скільки коштує дипломна робота в Івано-Франківську. Якщо дивитися глобально, то проект бакалавра буде трохи дешевший ніж магістерський. В середньому він обходиться на 1000-1500 гривень менше. Але, крім цього, на вартість дипломної роботи в Івано-Франківську має вплив ще й власне тема проекту, його терміни, методичні рекомендації університету до оформлення і наповнення файлу, а також вимоги до унікальності.

Час написання дипломної в Івано-Франківську

Для глибокого і високоякісного продукту нашому автору бажано мати достатню кількість часу. В районі місяця. Але в житті буває так, що потрібна дипломна робота в Івано-Франківську терміново. За даних обставин, ми просимо виконавця мобілізувати свої ресурси і зробити справу швидко, без втрати якості. Це може коштувати йому менше сну, але майже завжди він погодиться. І у вас буде можливість замовити дипломну в Івано-Франківську за трохи більшою ціною ніж зазвичай.

Приклади виконаних робіт

Психологія

Психологічна готовність до материнства у старшокласниць

Економіка

Рентабельність підприємства Київстар та шляхи її підвищення

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Якщо ж є бажання купити дипломну роботу в Івано-Франківську недорого, то кращим рішенням буде попросити у нас знайти готову роботу. Ймовірність успіху в такому проханні досить невелика, але цілком можлива.  Принаймні такий хід дасть можливість отримати дипломну в Івано-Франківську недорого.