Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Чернівці

Потреба в тому, щоб написати хорошу дипломну роботу в Чернівцях стоїть у кожного студента цього регіону. І велика кількість з них не хочуть, не можуть чи не знають, як це зробити самостійно. Але це не страшно, адже завжди є можливість купити дипломну роботу в Чернівцях недорого на нашому сайті. Кваліфіковані викладачі з вченими ступенями і талановиті студенти з аспірантами зроблять це за доступні гроші.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Як дізнатися вартість дипломної роботи в Чернівцях

Щоб дізнатися скільки коштує дипломна робота в Чернівцях, потрібно повідомити нам певні деталі проекту. Серед них можуть бути: тема і її складність, терміни виконання, вимоги до унікальності і методичні рекомендації від університету. Ці фактори будуть безпосередньо впливати на оцінку й оголошення вам остаточної цифри. Після цього, наш менеджер точно визначить терміни та вартість. Таким чином, у вас вийде, наприклад, дізнатися скільки коштує дипломна робота бакалавра в Чернівцях.

Хто може добре зробити дипломну роботу в Чернівцях

Наш онлайн-сервіс допомоги студентам №1 Чіп і Дейл зібрав на одному ресурсі безліч професіоналів своєї справи. Завдяки їхній праці у кожного студента, що потребує допомоги є можливість замовити дипломну роботу в місті Чернівці протягом декількох хвилин. Протягом останніх 5 років ми кожен день працюємо над поліпшенням якості послуг що надаються, і можемо без перебільшення назвати себе місцем, де найкраще замовити дипломну роботу в Чернівцях. Досвід взаємодії з нами попередніх клієнтів, показаний на сторінці з відгуками.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Спосіб дешево отримати готову дипломну

Існує варіант, при якому можна буде заплатити зовсім невеликі гроші й отримати якісний продукт. Але для цього без певної частки удачі не обійтися. Цей варіант полягає в тому, щоб купити готову дипломну роботу в Чернівцях. Фортуна тут потрібна для того, щоб викладач бачив цю роботу вперше, плюс щоб вона взагалі опинилася в нашій базі. І якщо ці два показники будуть позитивними, то вийде обзавестися терміновою дипломною роботою в Чернівцях за низькою ціною.

Географія роботи сервісу

Ми можемо зробити дипломну роботу в Чернівцях на замовлення, як і в будь-якому іншому місті України. Оскільки віддалений формат роботи дає можливість швидкої доставки продукту в потрібне місце. Таким чином, якщо ви на 4 курсі, то у вас є можливість купити дипломну роботу бакалавра в Чернівцях в кілька кліків. Протягом 15 хвилин наш співробітник оцінить працю і узгодить умови замовлення. Далі ви зможете в будь-який час поцікавитися, як відбувається процес написання проекту, і отримаєте відповідь про поточний стан подій.

Приклади виконаних робіт

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Наш сервіс Чіп і Дейл виник, щоб робити життя студента простішим і можливість бути спокійним за здачу важливого проекту. Наші успіхи множаться з кожним роком, завдяки якісному підходу до кожного клієнта. Про це говорить зростаюча кількість лояльних до нас студентів, які з року в рік, роблять у нас замовлення і приводять друзів. Робиться це щоб ви мали можливість зробити замовлення дипломної роботи по всій Україні, в тому числі і в Чернівцях