Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Одеса

Одеські студенти – дуже життєрадісні люди і ми прекрасно розуміємо, чому вони вибирають замовити дипломну роботу, ніж написати її самостійно. В Одесі 20 університетів і більше 100 тисяч студентів, на наш погляд – цифри значні.

Замовити дипломну роботу в Одесі дуже просто: пишеш в пошуковому рядку «сервіс допомоги Чіп і Дейл», – і ми до ваших послуг. Допоможемо написати, виправити і захистити, підтримаємо і будемо вашими кращими друзями з першого курсу і до випуску.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Як замовити дипломну роботу в Одесі?

Для замовлення дипломної вам потрібно повідомити нашому менеджеру базову інформацію:

  1. Тему;
  2. Терміни;
  3. Скинути методичні рекомендації та побажання викладача;
  4. Вказати відсоток унікальності;

Зазвичай, після затвердження теми дипломної, ваш викладач або ви самі накидаєте зміст, назви розділів і підрозділів. За бажанням, ми також можемо його написати і відправити на узгодження.
Наш співробітник прорахує вартість дипломної. Після внесення передоплати, ми передаємо всі дані автору. Керівник іноді просить надсилати диплом по розділах в ході написання: вступ, розділ 1, розділ 2 і т.д. Такий варіант теж можливий, головне – повідомте про це не за день до перевірки 😊
По завершенні з вами зв'язується співробітник нашої команди, чекаємо оплату. За вашим бажанням, можемо відправити скрін зазначених вами сторінок – доказ того, що дипломна робота існує і ніякого розводу немає.
Проект відправляємо на зручний для вас майданчик: пошта, месенджери в двох форматах. Один для роздруківки, в ньому не можна вносити корективи, другий –для виправлень.

Скільки коштує дипломна робота в Одесі?

Купити дипломну роботу можна за різними цінами – зараз ринок уже містить в собі навіть нереальні суми. Наша система оцінки не дозволяє назвати точну суму до того, як ми побачимо всі вимоги.

Це зроблено в першу чергу для вас, для клієнтів. Подібна система дозволить вам не переплачувати за легку дипломну, а нашим авторам отримати адекватну оплату за дуже складну. Ціна на дипломну роботу договірна, у нас періодично бувають знижки, акції – уточнюйте у менеджера

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Унікальність диплому

Вимоги до унікальності різні в різних університетів, треба запитати у свого викладача, який відсоток необхідний саме вам. Зазвичай це близько 75-80%, але буває і більше, і менше.

Важливо! Відсоток унікальності впливає на ціноутворення, тому що чим більше думок саме автора, тим вище ціна.

Ми вже кілька років маємо справу з дипломними роботами на замовлення в Одесі і прекрасно розуміємо важливість правильного сервісу антиплагіат. Багато з них показують зовсім невірні результати, тому ми вибрали найбільш прискіпливий варіант, який зчитує навіть не дуже якісний рерайт.

На що звертати увагу при замовленні дипломної роботи?

У зв'язку з великою кількістю недобросовісних компаній, довіряти варто якомога більшій кількості факторів: відгуки, кількість часу на ринку, спектр послуг, прозора політика, надання доказів, сервіс.

Ми тримаємо відгуки у відкритому доступі, і ви можете їх подивитися і на сайті, і в Інстаграм. Ми викладаємо скріншоти прямо з листувань, щоб показати реальність наших клієнтів. Є відгуки схвальні, є не дуже, але такі, які є, реальні. Подивіться і переконайтеся самі. Історія. Ми існуємо вже кілька років, і це можна простежити по датах наших постів в Інстаграм.

Також, ми завжди виступаємо за комфорт клієнта: якщо потрібно надати скрін-підтвердження готовності дипломної роботи, ми без проблем це зробимо, якщо потрібно надсилати по частинах – на здоров'я.

Приклади виконаних робіт

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Економіка

Функціонування ринку імпортованої сільськогосподарської техніки в Україні

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сервіс Чіп і Дейл – це про якісні дипломні роботи на замовлення в Одесі.