Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Запоріжжя

Замовити дипломну роботу в Запоріжжі не складніше, ніж в будь-якому іншому місті. Студентам часто не вистачає часу або бажання займатися такими речами і тут на допомогу приходимо ми – сервіс Чіп і Дейл.

Ми напишемо ваш диплом, перевіримо на антиплагіат, виправимо і дамо рекомендації для захисту. Відчувати комфорт і впевненість перед комісією можливо, і ми знаємо, як цього досягти.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Скільки коштує дипломна робота в Запоріжжі

Купити дипломну роботу можна за різними цінами у різних компаній, але уважно перевіряйте сервіси. На жаль, зараз дуже багато шахраїв, які в кращому випадку скопіюють інформацію з першого-ліпшого джерела.

Звертайте увагу на кількість і якість відгуків, скільки років компанія на ринку, який спектр послуг надає, чи дає якісь підтвердження якості. Сумлінна компанія веде прозору політику і не стане нічого від вас приховувати, з радістю відповість на всі ваші запитання і не буде ігнорувати після оплати.

Отже, скільки коштує замовити дипломну роботу в Запоріжжі? Ціни варіюються. Погодьтеся, технічні дипломи не порівняти з творчими, а економіка і біологія вимагають специфічного підходу. Тому, ми ретельно оцінюємо всі вимоги, які описані в попередньому пункті і тільки тоді виставляємо вартість. Так ви не станете переплачувати.

Як замовити дипломну роботу в Запоріжжі?

Будь-який проект, будь то диплом, курсова або реферат виконуватиметься онлайн. Щоб замовити, не потрібні додаткові зустрічі в Запоріжжі і довгі обговорення, достатньо написати нам, а менеджер дізнається у вас всю необхідну інформацію.

Для того, щоб замовити диплом важливо:

  • Тема;
  • Термін виконання;
  • Вимоги або методичні рекомендації (їх дає викладач);
  • Відсоток унікальності;
  • Наявність і складність практичної частини;
  • Ваші побажання.

Після внесення передоплати, всю цю інформацію ми передаємо виконавцю. За вашим бажанням, написання може вестися в кілька етапів: можемо скидати, наприклад, по розділі, щоб у викладача складалася видимість реального процесу і вашої діяльності.

По завершенню дипломної роботи, наш менеджер зв'яжеться з вами. За вашим бажанням можемо скинути підтвердження готовності. Після цього, відбувається оплата і ми пересилаємо документ у зручне для вас місце.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Унікальність і антиплагіат дипломної роботи

Всі дипломні роботи в Україні проходять через перевірку на антиплагіат, такі правила для отримання кваліфікації. Антиплагіат – це система, яка визначає кількість унікальної інформації, яку студент включив у своє дослідження. Зазвичай унікальність для дипломних робіт 75% +.

Ми вже багато років співпрацюємо з дипломниками і знаємо, якими сервісами для перевірки варто користуватися, а якими – ні. При замовленні обов'язково вказуйте, який відсоток унікальності вам необхідний.

Як захистити дипломну роботу, яку писали не ви?

Фахівці сервісу Чіп і Дейл завжди раді дати вам рекомендації щодо захисту проектів, звернути вашу увагу на моменти, які вимагають ретельного вивчення. В основному в дипломній роботі є 3 головних фокуси уваги викладача:

Вступ. Тут наводиться загальна інформація про диплом: актуальність, мета, завдання, навіть кількість сторінок. Якщо не знаєте, що прочитати в дипломі в першу чергу – читайте вступ.
Практична частина. У замовленій дипломній роботі практична частина часто робиться «від себе», тобто, якщо ви не вказали жодної конкретики, автор сам вибере, що саме вивчати. Тому прочитайте цю частину хоча б поверхово.
Висновки. Висновки зазвичай перегукуються зі вступом, і пояснюють результати дипломної роботи. Прочитавши висновки, можна зрозуміти всю суть.

Приклади виконаних робіт

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Економіка

Рентабельність підприємства Київстар та шляхи її підвищення

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Сумніваєтеся, чи зможете написати дипломну роботу правильно і без помилок? Не забудьте, що є ще стадія правок, де вам в стислі терміни терміново потрібно буде виправити диплом. Краще замовте, заплатіть і будьте спокійні.