Чiп i Дейл
Онлайн сервiс допомоги студентам
Графік роботи - Відкрито завжди

Дипломні роботи Львів

Якісне написання дипломної роботи у Львові вимагає хорошої підготовки. Новачкові впоратися з таким завданням буде практично неможливо. І або проект вийде невідповідний до вимог якості, або на нього піде не один місяць роботи та нервів. Але краще писати дипломну у Львові з чиєюсь допомогою. Саме в таких випадках, краще за все звернути увагу на сервіси допомоги студентам, такі як Чіп і Дейл.

Ціна роботи

Тип роботи К-ть сторінок Унікальність Терміни Ціна

Бакалаврська

до 50 ст до 50% 3-10 днів від 3000 грн
до 80 ст до 70% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 5000 грн

Магістерська

до 100 ст до 50% 3-10 днів від 4000 грн
до 100 ст до 70% 3-10 днів від 5000 грн
до 100 ст до 90% 3-10 днів від 6000 грн

Як краще зробити дипломну роботу у Львові

Ідеальним випадком буде той, при якому студент увесь час був присутній на парах, вивчав лекційний матеріал, усе засвоював і протягом 4 або 5 курсу писав проект. Цей варіант не для тих, кому потрібно купити диплом бакалавра або магістра у Львові. Але таких ситуацій вкрай мало й реальність інакша. У великій кількості випадків, вигідніше виходить купити дипломну роботу у Львові, ніж писати її самостійно. Тому що кваліфікований автор краще розбирається в питанні і швидше зможе написати найбільш актуальний на даний момент текст. Плюс він уже не перший рік робить дипломні роботи у Львові на замовлення.

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

Відгуки

*****
27 липня

Роботу прийняли з оцінкою 98 балів

Anastasiia S.
27 липня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую❤️

Владислав
27 липня

Трохи сам правки зробив і пішов На плагіат все добре Буду радити наступного року своїм знайомим 90

katy*****@gmail.com
10 липня

дуже вам дякую 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 неймовірно врятували! я вже налякалася, коли одногрупниця в той день сказала, що більше ніхто не береться за роботу, бо не встигнуть, а ви прямо як супергерої 🙏🏼

Helena N.
10 липня

В цілому, добре, там трохи зробили зауваження, що там ніби переплутали систему управління персоналом а не кадрової стратегії. Мені сказали, що вв роботі я таки різниці і не зрощуміла. Але мені було важливо просто випуститись, що я і зробилаа. Захистилась на 75 балів

Anastasia S.
06 червня

Тільки що захистила Сказали найгарніша робота 90А балів Величезне дякую ❤️

Valeria B.
06 червня

Хотіла подякувати Вам за теорію дипломної 🙏🙏 Робота вчора успішно пройшла перевірку 🥰

Ira V.
06 червня

Добрий день, сьогодні захистила курсову на 98 балів! Дуже дякую Вам за допомогу і професіоналізм 🤗🥰

Ketrin
31 травня

Стосовно реферату, викладач все перевірив поклав 90 - А. Але ще так сказав був, ви десь дуже гарно списали, бо робота дуже гарна 😅❤️

Чи варто використовувати готову дипломну роботу з інтернету

Серед студентів часто можна почути, що готову роботу можна без зусиль знайти в інтернеті й видати за свою працю. Але це правило діяло років 10 тому. Зараз же викладач відразу відрізнить скачаний проект від написаного власноруч. А якщо він не зробить цього з першого погляду, то система антиплагіату точно йому це підкаже, коли часу залишатиметься обмаль. Так що краще не загравати з удачею і або довго писати самому, або замовити дипломну роботу у Львові на нашому сервісі і займатися іншими справами.

Скільки коштує дипломна робота у Львові

Зазвичай вартість дипломної роботи у Львові розпочинається від 4000 гривень і не перевищує 8000 гривень. Остаточна цифра залежить від безлічі факторів, серед яких можемо виділити основні:

  • складність тематики проекту;
  • кількість часу на виконання;
  • методичні вимоги, або інші обов'язкові пункти проекту;
  • відсоток унікальності і програма, на якій він буде перевірятися;
  • додаткові побажання замовника чи викладача.

Загальна сума цих параметрів і буде формувати підсумкову ціну дипломної роботи у Львові. Якщо буде потреба, то ми готові виконувати завдання по розділам для того, щоб вам було простіше його оплатити і бачити той продукт, за який було віддано гроші.

Швидкість написання проекту

Якщо ви хочете купити дипломну роботу у Львові недорого, то слід мати як мінімум достатньо часу на це. Також вимоги до унікальності, оформлення і наповнення повинні бути не космічними, а досить простими. В такому випадку, автор зможе зробити працю якісно і не за велику суму. Але в разі, коли дипломна робота у Львові потрібна терміново, ми будемо трохи підвищувати цінник. Адже час виконавця не гумовий, і щоб зацікавити його взятися за проект, варто зробити йому правильну пропозицію.

Приклади виконаних робіт

Маркетинг

Розробка рекламної кампанії на ТОВ «КОВІНЬКО-КОВБАСИ»

Психологія

Психологічні умови формування професійної Я-концепції майбутніх юристів

Англійська мова

Лінгвокультурні особливості дискурсу в англійській казці

Право

Правові питання регулювання комунальної власності в Україні

Поширені запитання

Ви переробите роботу, якщо щось не так?

Так, переробимо. Але ми заздалегідь обговорюємо з клієнтами вимоги, для цього і є методичка. Тому, якщо зауваження будуть не по методичці і досить масивні, то вони будуть платні, а якщо це автор помилився, або вони дріб'язкові, то все безкоштовно.

Як відбувається оплата?

У нас оплата відбувається в 2 етапи, 50% передоплата і 50% по завершенні написання роботи. Перед другою частиною ви, за бажанням, зможете переглянути всю роботу через демонстрацію екрану в Google Meet.

Чому студентам потрібно замовляти роботи на сервісі Чіп і Дейл?

Замовляти роботи на нашому онлайн-сервісі потрібно, тому що наша команда зробить вам якісну роботу, презентує роботу перед повною оплатою, допоможе підготуватися до захисту, оперативно внесе правки і доповнення в замовлення, навіть після проведення повної оплати. Так само, наші менеджери готові приймати замовлення цілодобово, у вигляді текстових, голосових і відео-повідомлень. Перед замовленням ви зможете задати будь-яке питання, яке вас хвилює і ми обов'язково дамо відповідь. У разі необхідності ви завжди можете нам написати або зателефонувати, довго не очікуючи на зворотній зв’язок. Ми можемо оцінити вашу роботу прямо зараз за 15 хвилин.

На якому антиплагіаті ви перевіряєте роботи?

Всі роботи наші автори перевіряють на антиплагіаті eTXT (Antiplagitarism) і за запитом клієнта на Unicheck або StrikePlagitarism. Багато компаній і фрілансерів не працюють з цими програмами, так як в Україні вони є найвимогливішими і їх неможливо обійти шахрайськими методами. За запитом клієнта ми готові перевірити його роботу на будь-якому антиплагіаті, так як впевнені в якості своєї роботи.

Чи перевіряють роботу на антиплагіат?

Курсові та дипломні роботи завжди проходять перевірку на антиплагіат. Стандартом унікальності для курсової роботи є 50% при перевірці, а для дипломної роботи - 80%. Ви зможете вказати такий % унікальності, який вам потрібен і ми гнучко виконаємо цю вимогу.

Не знайшов потрібну відповідь? Гортай далі!

Дізнайтеся вартість Вашої роботи

У тому випадку, якщо ви зважилися довіритися нашому онлайн-сервісу допомоги студентам Чіп і Дейл і готові зробити замовлення, ми будемо тільки раді допомогти. Адже наш сайт — це місце, де краще замовити дипломну роботу у Львові. Оскільки ми самі були студентами і знаємо як це робити паралельно багато речей і не встигати при цьому все робити з розумом. Цей сервіс створений виручати студентам і приходити їм на допомогу, коли вони цього найбільше потребують. У тому числі ,і тих, кому потрібно зробити замовлення дипломної роботи у Львові.